DAILIES Aqua Comfort 30lu Kutu

DAILIES Aqua Comfort 30lu Kutu

Ciba Vision (Alcon)
Fiyat36,94 TL
KDV Dahil Fiyat39,90 TL
Lens Fiyat İndirim 4 al 3 öde 6 kutu siparişlerde özel indirim için tıklayınız
GözDiaBcSph (Pwr)Adet
Sol
Sağ

Özellikleri:

Her göz kırpmada canlandırıcı etki!

DAILIES AQUA COMFORT PLUS taki göz kırpma ile aktive olan nem, her göz kırpma ile lensi sürekli olarak yeniler ve gün boyunca süren konfor için sıra dışı nemlilik sağlar.

Yeni DAILIES AQUA COMFORT PLUS, gün boyu konfor sağlamak üzere sinerjik etkili üç nemlendirici ajan içermektedir.

Gün boyu süren konfor için Üç Etkili Nem sistemi

1.KAYGANLAŞTIRIR
Etkisi kanıtlanmış kayganlaştırıcı madde olan Hydroxyproply methylcellulose (HPMC) günün başlangıcında hemen başlayan konfor sağlar.

2.NEMLENDİRİR
Hidrofilik nemlendirici ajan Polyethylene glycol (PEG), PVA ile birlikte gün boyu nemlilik sağlar.

3.CANLANDIRIR
Göz kırpma ile aktive olan ve bir çok göz damlasında bulunan nemlendirici ajan polyvinyl alchol (PVA), gün sonuna kadar konfor sağlar.

DAILIES AQUA COMFORT PLUS gün boyu sağlıklı ve doğal lens kullanımı için ideal nem ve oksijen kombinasyonu eşsiz AQUA MOISTURE SYSTEM sayesinde sunmaktadır.
Yeni bir nem ajanı DAILIES AQUA COMFORT PLUS lenslerini gözünüze taktığınız andan itibaren, gün boyu onları hiç hissetmeyeceğiniz şekilde sürekli konforlu kullanım sağlar.

BU ÜRÜNDE HEDİYE SOLÜSYON KAMPANYASI UYGULANMAMAKTADIR!


Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
Lens Tipi : Saydam yumuşak kontakt lens
Kullanım Şekli : Günlük planlı değişim
Ambalaj İçeriği : 1 kutuda 30 adet (blister ambalajda)
Su İçeriği : %69
Temel Eğri (BC) mm. : 8.70mm
Çap (Dia) mm. : 14.00mm
Lens Materyali : Nelfilcon A
Merkez kalınlığı : 0.10 mm
Oksijen Aktarılabilirliği (Dk/t) : 26
Görünürlük Rengi (tint) : Var
İç-Dış işareti : Var
DAILIES Aqua Comfort 30lu Kutu
DAILIES Aqua Comfort 30lu Kutu

DAILIES Aqua Comfort 30lu Kutu Yorumları

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız.Teşekkürler,Lensmarket.com


Bu ürüne toplam 46 yorum yapıldı. Puan:4.1/5
Bu ürüne toplam 46 yorum yapıldı. Puan:4.1/5
Uzun yıllar aylık Acuvue Oasys kullandıktan sonra daha konforlu ve hijyenik olacağını düşünerek TrueEye’a geçtim. Günlük lensi kullandığım 6 ay süresince gözlerimde fazlalık, batma ve damarlanma yaşadım. Özellikle makyaj yaptığım zaman bir kaç saat içerisinde şiddetli göz ve baş ağrısı yaşıyordum. Maskara gibi makyaj malzemelerine alerjim geliştiğini sandım, makyaj yapmayı bıraktım. Makyajsız da olsa lensle uzun saatler rahat edemiyordum. Daha sonra başka bir marka günlük lens (Dailies) denemeye karar verdim ve tüm şikayetlerim geçti. Aylık ve günlük lenslerin materyalleri farklı. İnternette bulduğun klinik çalışmalarına göre günlük lens materyali Narafilcon, aylık lens materyali Senofilcon kadar iyi performans göstermemiş. Günlük lensin oksijen geçirgenliği de biraz az ki gözümdeki batma ve damarlanmalar bundan olabilir. Belki benim bünyem fazla reaksiyon vermiş de olabilir tabi ki. 3 yıldır tüm lenslerimi Lensmarketten alıyorum ve çok memnunum. Hiçbir sorun yaşamadım.
Bu lensin bir çiftini test ederek doktorumun önerisi sonucu aldım; fakat bir kaç kez kullanımdan sonra gözümde damarlanmalar oluştu. Gece çıkarırken de zamk gibi gözüme yapışmış oluyor ve kurutuyor.
Doktor bu lensi yazmıştı bana hiç değiştirmedim'de gözde hiç hissetmiyorum...
Sürekli bilgisayar başında olmamak kaydıyla 15 saate kadar iyi performans alabiliyorsunuz, kullanım kolaylığı ve kalite çok iyi, fiyat ve hızlı gönderi de aynı şekilde. teşekkürler lensmarket
Daha önceden purevision aylık lens kullanmıştım kalın geliyordu hem haftada iki üç gün ihtiyacım oluyordu okul dolayısıyla, doktorum bu lensin denemesini verdi, memnun kalmıştım aslında ama optikten aldığım lens gün ortasında çok kuruma ve batma yaptı, sürekli gözümü kırpıştırma ihtiyacım oluyordu, şimdi farklı bir şey deneyeyim diye bakıyorum. Bulamazsam yine bunu alıcam mecbur. Takması çok zor değil ama çıkarırken çok sıkıntı oluyor ince olduğu için. Bir gün gözümü oyarım diye korkmuyor değilim.
hızlı gönderi,profesyonel yaklaşım ve kalite =lens market
Uzun sürede beri bu lensi kullanıyorum ve çok memnunun ancak iş yeri ortamınız 9 saat boyunca bilgisayar karşısında ise belli bir zaman sonra gözde kuruluk yaptığından batmaya neden oluyor. Aksi takdirde rahatlıkla kullanılabilen bir lenstir.
Günlük kullanım için ideal ve ekonomik
Siparişi vermemin üzerinden 24 saat geçmeden lens elime ulaştı, üstelik piyasadaki fiyatından daha ucuza aldım, çok teşekkürler :)
Merhaba. Miyopla birlikte astigmatım da var. Buna uygun bir lens midir acaba? Miyop ve astigmat için günlük lens arıyorum, önerebileceğiniz markalar olursa sevinirim.
Cevap Yaz
  • Ad soyad
  • Yorum
  • Kalan karakter: