Avaira

Avaira

Kısa süreli saydam lens.Su içeriği %46 olup 6 gün ve geceye kadar gözde kalabilir.
Cooper Vision
Fiyat67,50 TL
KDV Dahil Fiyat72,90 TL
GözDiaBcSph (Pwr)Adet
Sol
Sağ

Özellikleri:

Aquaform materyal teknolojisiyle üretilmiştir. Aquaform silikon hidrojel materyal, lens düzeyinde gözlere yüksek derecede oksijen geçirgenliği sağlar.

Bilindiği gibi yüksek oksijen geçirgenliği olan kontak lensler, kullanıcılar için daha beyaz, daha sağlıklı görünen gözler kazandırır.

CooperVision'un eşsiz materyal teknolojisi AQUAFORM doğal şekilde ıslanabilir bir silikon hidrojel kontakt lens yaratmıştır. Bu özelliği sadece Avaira ve Biofinity kontakt lenslerde bulabilirsiniz.
6 geceye kadar gözde kalabilme özelliğine sahiptir.

BU ÜRÜNDE 2 KUTU VE ÜZERİ ALIMLARDA HEDİYE SOLÜSYON FIRSATI VAR!


Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
Lens Tipi : Saydam yumuşak kontakt lens
Kullanım Şekli : 15 gün ile 30 arasında
Ambalaj İçeriği : 1 kutuda 6 adet (blister ambalajda)
Su İçeriği : %46
Temel Eğri (BC) mm. : 8.40 mm 8.50 mm
Çap (Dia) mm. : 14.20 mm
Lens Materyali : Enfilcon A
Merkez kalınlığı : 0.08 mm
Oksijen Aktarılabilirliği (Dk/t) : 125
Avaira

Avaira Yorumları

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız.Teşekkürler,Lensmarket.com


Bu ürüne toplam 6 yorum yapıldı. Puan:4.3/5
Bu ürüne toplam 6 yorum yapıldı. Puan:4.3/5
Bu lensi ilk defa tercih ettim ve gerçekten harika. Gözde olduğu hiç belli olmuyor. Batma da hiç olmadı. Bundan sonraki tercihim yine bu olacak. Hediye solüsyon için de teşekkürler.
Alışmam biraz zaman aldı. Lens değiştirmemden kaynaklı gayet olağan bir durum diye düşünüyordum. Tahminimde haklıymışım, çok iyi bir lens tavsiye ederim.
Gayet rahat kullanımı olan bir lens . 4 yıldır lens kullanıyorum. Denemek için aldım memnunum.
doktorumun tavsiyesi ile tanıştığım lensden çok memnun kaldım.uzun süre 1-2 hafta gözümde kaldığı oluyor, ama kuruma yapmıyor.
berbat bi lens. 4 yıldır airoptix kullanırım gözümdeki varlığını unuturum. deneyeyim diye aldım. pişmanım. değil 6 geceye kadar kullanım 6 saat rahat kullanamadım bir aydır alışmadı.. sürekli yanma batma bulduğu ilk fırsatta katlanıp göz kapağımın altına kaçma.. bi lensi "berbat" diye tanımlamaya sebep olacak bütün özellikler bu lenste..
bu lensleri önce doktorumdan aldım. bilmediğim için çok pahalıya almışım. buradaki fiyatının nerdeyse 2 katıydı. uzun süre 1-2 hafta gözümde kaldığıı oluyor. ama kuruma yapmıyor. sadece sabah kalktığımda bulanık görüyorum. onu da solüsyon sıkarak hallediyorurum. Pek bilinen bir lens olmaması beni şaşırttı. ama ben çok memnunum. tek sorunum gözlerimi kapatınca hafif yanma hissediyor olmam.
Cevap Yaz
  • Ad soyad
  • Yorum
  • Kalan karakter: