Acuvue Bifocal

Acuvue Bifocal

Acuvue bifokal lensleri presbiyopisi (yakın okuma ihtiyacı) bulunan kişilere hem uzak hem yakın hem de orta mesafede görüş imkanı sağlamak amacıyla özel bir dizayn ile üretilmiş UV korumasına sahip bir lenstir.
Johnson & Johnson
Fiyat111,02 TL
KDV Dahil Fiyat119,90 TL

Özellikleri:

Acuvue bifokal lensleri presbiyopisi (yakın okuma ihtiyacı ) bulunan kişilere hem uzak hem yakın hem de orta mesafede görüş imkanı sağlamak amacıyla özel bir dizayn ile üretilmiş UV korumasına sahip bir lenstir.

Pupil akıllı tasarım dizaynına sahip Acuvue Bifokal Lensleri ile hayatınızı kolaylaştırmak sizin elinizde. Lensin dizaynında bulunan akıllı halkalardan her biri farklı mesafelerde ki görüntüyü algılamanıza yardım edecektir. Dolayısıyla siz sadece görmek istediğiniz noktaya bakın, gerisini lensinize bırakın.

BU ÜRÜNDE 2 KUTU VE ÜZERİ ALIMLARDA HEDİYE SOLÜSYON FIRSATI VAR!


Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
Lens Tipi : Saydam yumuşak kontakt lens
Ambalaj İçeriği : 1 kutuda 6 adet (blister ambalajda)
Su İçeriği : %58
Temel Eğri (BC) mm. : 8.50mm
Çap (Dia) mm. : 14.20mm
Acuvue Bifocal

Acuvue Bifocal Yorumları

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız.Teşekkürler,Lensmarket.com


Bu ürüne toplam 1 yorum yapıldı. Puan:3/5
Bu ürüne toplam 1 yorum yapıldı. Puan:3/5
merhaba benim bir sorum olacaktı...benim gözümde hem miyop hem de hipermetrop görme bozukluğu var.peki ben nu lens için numara belirtirken bunu nasıl yapacağım?çünkü hep uzak hem de yakın numaralarımı aynı göz için işaretleyebileceğim bir opsiyon yok
Merhaba, Burada bahsedilen "yaşlılık hipermetropisi", yani ilerleyen yaşlarda ortaya çıkan sorun sanırım. Hipermetrop ile aynı durum değil yani.
Cevap Yaz
  • Ad soyad
  • Yorum
  • Kalan karakter: