Acuvue OASYS® 1-Day 30 lu Kutu

Acuvue OASYS® 1-Day 30 lu Kutu

Zorlayıcı günler yaşayan yeni ve mevcut kullanıcılara özel silikon hidrojel günlük kontakt lensler. Oasys konforu artık günlük lenslerde
Johnson & Johnson
Fiyat78,61 TL
KDV Dahil Fiyat84,90 TL
Lens Fiyat İndirim 4 al 3 öde 6 kutu siparişlerde özel indirim için tıklayınız
GözDiaBcSph (Pwr)Adet
Sol
Sağ

* Bu üründe hediye solüsyon kampanyası uygulanmamaktadır.
Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
Lens Tipi : Saydam yumuşak kontakt lens
Kullanım Şekli : Günlük planlı değişim
Ambalaj İçeriği : 1 kutuda 30 adet (blister ambalajda)
Su İçeriği : %38
Temel Eğri (BC) mm. : 8.5 mm, 9.0 mm
Çap (Dia) mm. : 14.30 mm
Lens Materyali : senofilcon A
Merkez kalınlığı : 0.085mm (–3.00D)
Oksijen Aktarılabilirliği (Dk/t) : 121 × 10–9 (–3.00D)
Görünürlük Rengi (tint) : Var
İç-Dış işareti : ‘123’ ters-yüz belirteci
Acuvue OASYS® 1-Day 30 lu Kutu

Acuvue OASYS® 1-Day 30 lu Kutu Yorumları

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız.Teşekkürler,Lensmarket.com


Bu ürüne toplam 11 yorum yapıldı. Puan:4.9/5
Bu ürüne toplam 11 yorum yapıldı. Puan:4.9/5
Çok güzel bir lens ayrıca 9.00 bc bulunabilmesi de ayrıca güzel. Kuruluk yapmadı.
15 yıllık lens kullanıcısıyım ve kuru göz hastasıyım.Onlarca marka, onlarca lens denedim. Bugüne kadar hiçbir lens bana bu derece konfor sağlamamıştı. Gece yarısına kadar ne batma, ne yanma, ne kuruma hiçbiri yok. Lens taktığımı bile unutur oldum. Benim gibi gözleriyle ilgili çok sıkıntısı olanlara kesinlikle tavsiye ederim!
Günlük lenslerden kullandiklarim arasında şuana kadar en iyisi.tavsiye ederim mutlaka kullanın ☺
Sabah 6 da taktım gece yatana kadar çıkarmadım. Şu ana kadar kullandığım en iyi lens. Bir an bile rahatsızlık vermedi, varlığı bile belli değil. Tek eksik noktası, 15 çift için fiyatının yüksek olması.
2 aydır kullanıyorum, kullandığım en iyi kullan at lens. Ancak, çıkarmak bazen çok sıkıntı oluyor, adeta göze yapışıyor.
Bu lensi ilk kez kullandım.İşim gereği sürekli bilgisayar karşısındayım. Bir çok lenste kuruma yaşarken bu lenste böyle bir problem ile karşılaşmadım.Şimdilik iyi görünüyor.
Bu lensi değil ama başka bir günlük lens kullanıyorum. O aylık lenslerden fazla bir farkı yok. Psikolojik bir etkiden dolayı aylıkların rahat olduğunu düşünüyoruz halbuki ürün özelliklerine bakıldığında benzer yapılar kullanılmış. Onun için ticari emellere ait olmayın günlük lens kullanmaya bakın.
Bir kaç günlük lens kullandım ama bu kadar iyisini henüz görmedim. Genelde akşamları lensler batma yapıyordu, bu lensle hiç bir kuruluk ve batma yaşamadım.Yalnız biraz pahalı.
Bir çok günlük lensi kullandım. Fakat bu lens çok farklı geldi bana. Gözümde varmı yokmu hiç hissetmedim. Ne batma ne yanma yaptı. Tavsiye ederim.
Yıllardır oasys kullanıyorum. Bu lensi denemek için aldım. Çok memnun kaldım. Solüsyonla temizleme gibi dertler de yok.
Cevap Yaz
  • Ad soyad
  • Yorum
  • Kalan karakter: