Wöhlk Perfect 120ml Sert Lens Solüsyonu

Wöhlk Perfect 120ml Sert Lens Solüsyonu

Wöhlk perfect 120ml Gas Permeabl (sert türevi oksijen geçirgen) lenslerin dezenfeksiyonunda, nemlendirilip ıslatılmasında ve muhafaza edilmesinde kullanılır.
Zeiss (Wöhlk)
Fiyat27,69 TL
KDV Dahil Fiyat29,90 TL
Lensle Beraber KDV Dahil Fiyat29,90 TL
Adet

Özellikleri:

Wöhlk Perfect 120ml Sert Lens Solüsyonu, lenslerin dezenfeksiyonunda, nemlendirilip ıslatılmasında ve muhafaza edilmesinde kullanılır. Wöhlk Perfect 120ml Sert Lens Solüsyonu, lenslerin esnekliğini korumasına yardımcı olarak sürtünme ve iritasyonu azaltır, bu sayede kullanım konforu artar.

DİKKAT: BU ÜRÜN YUMUŞAK LENSLERDE KULLANILMAZ!


Ambalaj içeriği:

1 Adet 120ml Solüsyon, 1 Adet Lens Saklama Kabı.

Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
Wöhlk Perfect 120ml Sert Lens Solüsyonu

Wöhlk Perfect 120ml Sert Lens Solüsyonu Yorumları

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız.Teşekkürler,Lensmarket.com


Bu ürüne toplam 8 yorum yapıldı. Puan:5/5
Bu ürüne toplam 8 yorum yapıldı. Puan:5/5
Takdire şayan. Siparişin ardından Çanakkale'ye yaklaşık 24 saatte teslimi sağlayan hem Lens Market çalışanlarına ve hem de Yurtiçi Kargo'ya teşekkürlerimi sunarım. Üstelik fiyat olarak da diğerlerinden hesaplı.
Site tasarımı çok güzel rahat bir şekilde alışveriş sağlıyor değişmez inş ilerde
İki günde elime geçti. Sert lens solüsyonları arasında en iyilerinden. Wöhlk vazgeçilmezsin..
10 yıldan beri kullanıyorum gözümde en ufak bir olumsuzluk yaratmadı mükemmel bir temizleme ve saklama solusyonu
SAYIN FİRMA YETKİLİLERİ ve ÇALIŞANLARI SİPARİŞ VERDİĞİM ÜRÜNÜMÜ ÖZEL BİR KUTULU AMBALAJ İÇERİSİNDE KARGO FİRMASINDAN TESLİM ALDIM İLGİNİZ ÖZENİNİZDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM BİR BAŞKA ALIŞ VERİŞTE GÖRÜŞMEK ÜZERE HOŞÇAKALIN SAYGILAR
Öncelikle bu kuruma böyle bir hizmet sundukları için çok teşekkürler. Dün saat 15:00 civarında siparişimi verdim, 16:00 da kargoya verildi ertesi gün saat 15:00 gibi elime geçti :) Mükemmelsiniz solüsyonum bitmek üzereydi ama yetiştirdiniz yenisini tebrikler :)
GERÇEKTEN ÇOK KONFORLU BİR SERT LENS SOLÜSYONU..DİĞERLERİNE GÖRE ÇOK DAHA İYİ..ALMANLAR BU İŞİN HAKKINI VERİYORLAR..
Cevap Yaz
  • Ad soyad
  • Yorum
  • Kalan karakter: