Contact LIFE

Contact LIFE

Kısa süreli(Aylık değişimli) saydam lens.%54 su içeriğine sahip olan Contact.Life hassas ve kuru gözler için uygundur.
Zeiss (Wöhlk)
Fiyat73,98 TL
KDV Dahil Fiyat79,90 TL
GözDiaBcSph (Pwr)Adet
Sol
Sağ

Özellikleri:

* Hassas gözlere sahip olanlar
* Klimalı ortamlarda çalışanlar
* Gözyaşı yetersizliği olanlar
* Alerji nedeni ile lens kullanamayanlar

Şimdiye kadar kesinlikle kontaktlens takamayacağınızı mı düşünüyordunuz?
Contact LIFE ile kontakt lens kullanımı son derece rahat.

Contact LIFE Wöhlk tarafından patentli Biolens© yöntemi ile üretilen, yeni biyolojik uyum özelliğine sahip
aylık kontakt lenslerdir. Yeni, son derece iyi uyum sağlayan materyal sayesinde ince ve iyi hareket edebilen lens geometrisine sahiptir. Ayrıca hassas veya kuru gözler için son derece uygundur. Bu uyum ve konfor ay boyunca devam eder.

Yüksek oranda su tutma yeteniği sayesinde çok düşük oranda kurumu özelliği ile
gün içinde konforlu daha uzun saatlerde kullanım özelliği sağlar.

BU ÜRÜNDE 2 KUTU VE ÜZERİ ALIMLARDA HEDİYE SOLÜSYON FIRSATI VAR!


Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
Lens Tipi : Saydam yumuşak kontakt lens
Kullanım Şekli : Aylık planlı değişim
Ambalaj İçeriği : 1 kutuda 6 adet (blister ambalajda)
Su İçeriği : %54
Temel Eğri (BC) mm. : 8.30 mm 8.60 mm 8.90 mm 8.80 mm
Çap (Dia) mm. : 14.20 mm (8.30 BC lerde Dia 13.60 mm olarak üretilmektedir.)
Lens Materyali : Vitafilcon A
Oksijen Geçirgenliği (Dk) : 22
Contact LIFE

Contact LIFE Yorumları

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız.Teşekkürler,Lensmarket.com


Bu ürüne toplam 25 yorum yapıldı. Puan:3.6/5
Bu ürüne toplam 25 yorum yapıldı. Puan:3.6/5
Doktorum tarafindan ilk lens kullanmaya başladığimda önerildi . İlk basda sağ gözumdegorme net değildi. Akşama doğru batma yanma yapiyordu zaten tüm gün gozde tutmak mumkun değil. Gözunde donüyor sanki sürekli goz damlasi kullandim yine yanma hissi gecmiyordu lens kullanan herkeste boyle oldugunu saniyordum. Başka bir ürun deneyene kadar boşu boşuna o kadar para verdim
4 yıldır memnunıyetle kullandığım bir lens. Uzun süre bilgisayar başında çalışanlar için ideal. Kuruluk yapmıyor
BC değerinin yüksek olması çok güzel ama inanılmaz derecede kurutuyor gözü. 2-3 saat sorun yok ancak daha sonrasında hem batma hem kuruma yapıyor. Daha bir ay dolmadan 2 çiftini attım çöpe. Yanımda gözlüğümle gezmeye başladım, dayanılmaz olursa çıkarır atarım diye. Göz yaşı damlası işe yaramıyor bile. Yeniden oasys siparişi verdim bunu bitiremeden.
Sitedeki yumuşak lenslerin neredeyse hepsini denedim. Benim gözüm için en kullanışsız olan bu oldu. Netlik mükemmel, parlama harelenme hiç yok, batma da yapmıyor fakat taktıktan sonra 1 saat bile geçmeden kurumadan dolayı gözlerimi açamaz hale geliyorum. Yanımda suni gözyaşıyla gezmeye başladım fakat o da 15 dakikalık geçici bir çözüm oluyor. Oldu da akşama kadar takabildiysem çıkarırken gözüme yapışmış oluyor ve çıkarttığımda da gözlerim kupkuru oluyor. İlk defa bir kutu lens bitmeden başka bir lense geçeceğim. Eğer fırsatınız varsa numune alarak deneyin, yorumlara göre alışveriş yapmayın çünkü birinin gözüne çok iyi gelen lens aynı değerlerde başka birinin gözüne iyi gelmeyebiliyor.
B.c değeri 8.9 yüksek olanlar bilirler zordur bulmak . rahat güzel bir lens 3 aydır kullanıyorum memnunum
Arkadaşlar uzun yıllar lens kullanan biri olarak yazıyorum yorumlarınızı okudum ve sizlere şunu söylemek isterim; her insanın göz yapısı farklıdır, bir kişinin gözü zeiss e, diğerinin ciba ya, bir başkasının gözüde johnson lensinde daha rahat daha uyumlu olabilir, o yüzden aldığınız lenslerde yorum yaparken lenslerin kişiden kişiye uyumunda farklılık gösterebileceğini göz önünde bulundurarak, şu marka daha iyi daha rahat diyerek kıyaslamayınız, insanları yanlış yönlendirmeyiniz... ;)
öncelikle belirtmek isterim ki göz yapısı ve lensler ciddi anlamda farklılık gösterebilir.Doktorunuza göz yapınız ve ne tür lens almanız konusunda istekte bulunun.Zeiss lensler daha çok büyük gözlü yani gözü kısık olmayan göz yapısı hassas olmayan kişiler veya kuruluk sorunu yaşayan kişiler için çok ideal bir lens.Ayrıca tecrübelerime göre ilk taktıgınız lens hangi marka ise ve eğer 4 yıldan fazla o lensi kullandıysanız göz başka lense adapte olmayabilir. Sonuç olarak 5 yıl zeiss kullandım arada johnson & johnson denedim ve uyum sorunu yaşadım. Umarım yardımcı olmuştur
Yaklaşık 3 yıldır bu lensi kullanıyorum(8.9 BC si bulunduğu için). İlk günden beri bu siteden aldım, lensler bende hiç bir sorun yaşatmadı.Bir çifti yaklaşık 1.5, 2 ay kullanıyorum.Hiç bir batma yanma kuruluk sorunu yaşamadım. Kullanmaya yeni başlayacak olanlara tavsiyem, temizliğe çok önem vermeleri, solüsyon her gün değişmeleri, (ben bio true kullanıyorum), günde 12 saatten fazla takmamaları.(ben ortalama 6 saat takarım), (bilgisayar karşısında kullanmanızı tavsiye etmem).Son olarak her lens herkese aynı sonucu göstermez ve bazı kişilerde hiç bir lens işe yaramaz ki o kişinin alerjisi vardır..
Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Surekli batma sorunu yasadim. Bu markanin disinda, Biomedics 55 ve Sauflon 55 uv kullandim. Bu lenslerde her hangi bir sorun yasamadim. Ozellikle Sauflon 55 uv'den gayet memnunum. Pahali mal her zaman en iyisi olmuyormus. Bu lenste bunu ogrendim.
Cevap Yaz
  • Ad soyad
  • Yorum
  • Kalan karakter: