BİZ KİMİZ ?

"Önemli olan; güvenen, bizi tercih eden insanların sağlığı ve mutluluğu, ticari kazanç bunu başardığımızda başarının ödülü olarak gelecektir"
LensMarket.Com

BİZİ FARKLI YAPAN NEDİR ?

Türkiye'de online lens satışını profesyonel anlamda yapan tek firma. Türkiye'nin ilk online lens tedarikçilerinden LensMarketCom, 16 yılı aşkın süredir tüm bilgi birikimi ve kazanımını müşteri memnuniyetine aktarıyor. Hizmet anlayışımızın odağında müşterilerimizin sağlığı ve mutluluğu olduğundan, en kaliteli markaların ürünlerini, müşterilerimize satış öncesi ve sonrasında bilgi ve destek sağlayarak en hızlı şekilde ulaştırıyoruz!

EN HIZLI TESLİMAT

Kontakt lensleriniz olmadan yaşamınızın zorlaştığını biliyoruz. LensMarket.com olarak görevimiz, siparişlerinizi sizlere en hızlı şekilde ulaştırmaktır.

Bunun için geniş stok aralığı, hızlı operasyon altyapımız, kurye hizmeti ve lider kargo firmaları ile hızımıza hız katıyoruz.

UZMAN MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Siparişleriniz ile ilgili tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz, ulaşılabilir, konusunda uzman, mutluluğunuzu hedefleyen çözümlerle destek sağlayan uzman müşteri hizmetleri ekibimiz hizmetinizdedir.

Bir tıkla, bir telefonla, bir maille her an yanınızdayız.

GÜVENLİ E-TİCARET ALT YAPISI

LensMarket.Com, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Bilgilerinizin gerçekten LensMarket.Com'a gönderildiğini güvence altına alarak,2048 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL güvenlik sertifikalarının en yüksek standardı olan Extended Validation (EV SSL) Sertifikasıkullanılmaktadır. Bu sertifikaya sahip olmak için çok sıkı bir güvenlik prosedüründen geçen LensMarket.Com'u, güncel versiyonlu tarayıcınızda açtığınızda adres çubuğunuz, firma bilgileriyle birlikte yeşil görünür. Green Bar (Yeşil Adres Çubuğu), LensMarket.Com'un Extended Validation SSL sertifikasına sahip olduğunu siteyi açar açmaz görmenize olanak sağlar. Buna ilave olarak PCI DSS** Compliance güvenlik taraması ve 3D Secure* servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.
Sistemimizde hiçbir şekilde Kredi kartı bilgileriniz kayıtlı olarak tutulmamaktadır.

ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

Satışınız yaptığımız tüm ürünler üretici firmaların Türkiye Müdürlükleri ve distribütörlerinden temin edilmektedir ve aynı zamanda üretici firmaların vermiş olduğu garantiler kapsamındadır.

TÜRKİYE'NİN ONLİNE EN BÜYÜK LENS DEPOSU

Türkiye'de satışı yapılmakta olan dünya devi markalara ait tüm kontakt lens ve kontakt lens bakım ürünlerinin en geniş parametreler ile stoklandığı depomuz, sizlerin ihtiyacı olan ürünleri %95 hazırda bulunurluk ile karşılamaktadır.

SAĞLIKLA KAZANCIN BİRLEŞTİĞİ NOKTA

Hediye ediliyor diye kalitesiz ürünler kullanmak zorunda değilsiniz. LensMarket.com 'da ücretsiz hediye edilen yada sıra dışı indirimler yapılan ürünler dünya devi markalara ait ürünler arasından seçilmektedir.

Sizler için oluşturduğumuz "Kombi Lens" paketleri, sürekli kullandığınız ürünlere daha avantajlı fiyatlarla ulaşmanızı sağlamaktadır. Yine yıl boyu devam eden kampanyalarımız sizlere cazip fırsatlar sunmaktadır.

İLKLER ve YENİLİKLER

LensMarketCom, rekabet gücünü, sektöre getirdiği yeniliklerden alıyor.

Yıl boyu süren kampanyalarımız ve hizmetlerimiz, içeriği, sağladığı avantajlar ve işleyişi ile sektörde ilk defa LensMarketCom tarafından devreye alındı.

Hediye Solüsyon, Ücretsiz Kargo, Kombi Lens, 4 al 3 öde, Club LensMarket.Com, Kargo fiyatına Kurye ile teslimat gibi sektörün ilkleri arasına girmeyi başarmış uygulamaların yanı sıra, çok yakında yepyeni projeler ile müşterilerimizin memnuniyetini ve pazardaki lider konumumuzu güçlendirmeye devam edeceğiz.