indirim%50
Biotrue 3 X 120 ml

Biotrue 3 X 120 ml

Biotrue 3X120ml multi-purpose solüsyon, silikon hidrojel lenslerde, yumuşak lenslerin günlük
Bausch + Lomb
Fiyat 31,81 TL
KDV Dahil Fiyat34,35 TL
Adet
1 Set

Özellikleri:

Sağlıklı kontakt lens bakımı, gözlerinizin sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Özenli ve düzenli olarak yapılan doğru lens bakımı, lenslerinizin temizlenmesini ve dezenfekte edilmesini sağlar. Doğru lens bakımı ise doğru lens solüsyonu ile başlar.

Gözlerinizin lenslerinizle rahat etmesi ve sağlıklı kalması için kullandığınız lens bakım ürünün özellikleri ve gözlerle uyumu çok önemlidir.

Gözleriniz hassas mı? 
Uzun saatler klimalı ortamda ya da bilgisayar başında kaldığınızda gözlerinizin kuruluğundan mı şikayet ediyorsunuz? Lensi gözünüze ilk taktığınızda daha fazla rahatlık mı bekliyorsunuz?
Lenslerinizi gün içinde performans kaybı yaşamadan daha uzun süre mi kullanmak istiyorsunuz?

Yapmanız gereken basit. Lens kullanım kurallarına uyun ve gözlerinizle uyumlu bir lens solüsyonu kullanın.

Bausch + Lomb gözlerle uyumlu lens solüsyonu geliştirmek için gözün kendisini inceledi ve gözlerin biyolojisinden esinlenerek yepyeni bir lens solüsyonu geliştirdi, Biotrue.

Gözlerinizin yapısından esinlenen yeni bir kontakt lens solüsyonu: Biotrue…

Biotrue, gözle aynı şekilde çalışmak üzere, üç biyo-esinlenmiş buluşla formüle edilmiştir.

•Sağlıklı gözyaşının pH oranına eş değerdir
•Gözde bulunan bir nemlendiriciyi kullanır
•Yararlı gözyaşı proteinlerini aktif tutar

Gelecek sefer kontakt lenslerinizi Biotrue ile temizleyin. Göreceksiniz, gözleriniz onu çok sevecek.


Ambalaj içeriği:

3 Adet 120ml Solüsyon, 3 Adet Lens Saklama Kabı.


Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
Biotrue 3 X 120 ml

Biotrue 3 X 120 ml Yorumları

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız.Teşekkürler,Lensmarket.com


Bu ürüne toplam 15 yorum yapıldı. Puan:5/5
Bu ürüne toplam 15 yorum yapıldı. Puan:5/5
Acaba bu solüsyon sert lens için mi geçerli yoksa diğer lensler için mi
👍(0)👎 (0)
Yaklaşık 3 yıldır ürünü kullanmaktayım. Herhangi bir problem yaşamıyorum. Lensmarketten ailecek alışveriş yapmaktayız. İlgileri, hızları, kaliteleri, müşteriye her koşulda yardımcı olmalarıyla muazzam bir site. Online alışverişin pîri diyebilirim :) Müşteri hizmetleri yetkilileri son derece profesyonel. Teşekkürler lensmarket, teşekkürler Nilay Hanım...
👍(0)👎 (0)
En başarılı lens solüsyonu diyebilirim. Güvenle kullanabilirsiniz.
👍(0)👎 (0)
lensmarket.com çalışanlarına çok teşekkür ederim.Tüm samimiyetimle söylüyorum ki çok nazik ve ilgililer.İlk defa lens kullanacak birisi olduğumu öğrenir öğrenmez bana siparişimde çok yardımcı oldular. Böylesi bir yaklaşım ve dürüstlük zor rastlanan bir özellik.Kesinlikle müşteri memnuniyeti çok üstün tutuluyor.Herkese gönül rahatlığıyla alışveriş yapmalarını tavsiye ederim.
👍(3)👎 (0)
Siparişim taahhüt edildiği gibi 2 gün içerisinde elime ulaştı. Üründe herhangi bir sıkıntı yoktu. lensmarket.com çalışanlarını her konuda müşteri memnuniyetini üstün tutmalarından dolayı ayrıca tebrik ve teşekkür ediyorum. Doğru yapılan iş her zaman başarıyı getirir. Ürün konusunda ise daha önce Opti Free adlı solüsyonu kullanıyordum ve aşırı derecede kuruma, batma, sulanma yaşıyordum. Bio True solüsyonu daha ilk kullanışımda ciddi bir fark gördüm. Gerçekten çok rahat bir ürün. Purevision 2 adlı aylık lensleri kullanıyorum ve bu solüsyon lenslerimle de gayet uyumlu görünüyor. Solüsyonlarından memnun olmayanlara mutlaka denemelerini tavsiye ederim.
👍(0)👎 (0)
Bu fiyata mükemmel kalite. Lens marketi seçerken biraz tereddüt etmiştim. Acaba son kullanma tarihinde bir sorun olur mu, yanlış bişey gönderirler mi? . Siparişim de bir sıkıntı oldu ama hemen arayıp sorunu düzelttiklerini çok güzel bir dille ifade ettiler . Biotrue solüayonumu bugün elime aldım. Kesinlikle takarken bir sıkıntı yaşamadım. Yeni adresim lens market
👍(1)👎 (0)
Hızınız ve ilginizden çok memnunum teşekkürler lensmarket
👍(2)👎 (0)
Gerçekten muazzam bir firma. Daha hızlısı, daha güveniliri, müşteri memnuniyetine bu kadar önem vereni yok !
👍(3)👎 (0)
Siparis ettim 2 gün icinde elime ulasti tesekkurler lens market
👍(2)👎 (0)
Siparişi verdim ertesi gün elime ulaştı, hızınız beni şaşırttı. Ayrıca küçük bir talebin oldu onu da siparişime hemen eklediniz çok teşekkür ederim lens market.
👍(1)👎 (0)
Cevap Yaz
  • Ad soyad
  • Yorum
  • Kalan karakter: