indirim%28
Biotrue 3 X 60 ml

Biotrue 3 X 60 ml

Biotrue 3X60ml multi-purpose solüsyon, silikon hidrojel lenslerde, yumuşak lenslerin günlük
Bausch + Lomb
Fiyat 27,69 TL
KDV Dahil Fiyat29,90 TL
Adet
1 Set

Özellikleri:

Sağlıklı kontakt lens bakımı, gözlerinizin sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Özenli ve düzenli olarak yapılan doğru lens bakımı, lenslerinizin temizlenmesini ve dezenfekte edilmesini sağlar. Doğru lens bakımı ise doğru lens solüsyonu ile başlar.

Gözlerinizin lenslerinizle rahat etmesi ve sağlıklı kalması için kullandığınız lens bakım ürünün özellikleri ve gözlerle uyumu çok önemlidir.

Gözleriniz hassas mı? 
Uzun saatler klimalı ortamda ya da bilgisayar başında kaldığınızda gözlerinizin kuruluğundan mı şikayet ediyorsunuz? Lensi gözünüze ilk taktığınızda daha fazla rahatlık mı bekliyorsunuz?
Lenslerinizi gün içinde performans kaybı yaşamadan daha uzun süre mi kullanmak istiyorsunuz?

Yapmanız gereken basit. Lens kullanım kurallarına uyun ve gözlerinizle uyumlu bir lens solüsyonu kullanın.

Bausch + Lomb gözlerle uyumlu lens solüsyonu geliştirmek için gözün kendisini inceledi ve gözlerin biyolojisinden esinlenerek yepyeni bir lens solüsyonu geliştirdi, Biotrue.

Gözlerinizin yapısından esinlenen yeni bir kontakt lens solüsyonu: Biotrue…

Biotrue, gözle aynı şekilde çalışmak üzere, üç biyo-esinlenmiş buluşla formüle edilmiştir.

•Sağlıklı gözyaşının pH oranına eş değerdir
•Gözde bulunan bir nemlendiriciyi kullanır
•Yararlı gözyaşı proteinlerini aktif tutar

Gelecek sefer kontakt lenslerinizi Biotrue ile temizleyin. Göreceksiniz, gözleriniz onu çok sevecek.


Ambalaj içeriği:

3 Adet 60ml Solüsyon, 3 Adet Lens Saklama Kabı.


Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
Biotrue 3 X 60 ml

Biotrue 3 X 60 ml Yorumları

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız.Teşekkürler,Lensmarket.com


Bu ürüne toplam 4 yorum yapıldı. Puan:4.5/5
Bu ürüne toplam 4 yorum yapıldı. Puan:4.5/5
Sabah 9:10 da sipariş verdim , aynı gün öğleden sonra 3:30 da teslim aldım. Süper hız , süper ilgi alaka , iyi fiyat , iyi ürün daha ne olsun. Diğer alışveriş siteleri ve 1,5 - 2 katına satan eczaneler utansın ne diyim. Daha öncede lens almıştım sorun yaşamıştım , hiç ikilemeden yenisi göndermişlerdi. Helal para böyle kazanılır işte...
👍(0)👎 (0)
siz ne harikasınız ya bir günü doldurmadan teslim edildi kargom
👍(0)👎 (0)
Uzun zamandır bu markayı kullanıyorum önceden eczaneden alıyordum ama aradaki farkı dikkate alarak lens marketten artık alışverişimi yapıyorum memnunum tavsiye ederim
👍(0)👎 (0)
25 Kasım da sipariş etmiştim. Yorumumda siparişimin eve teslim olmadığını gidip benim kargo şirketinden aldığımı belirttim. Bu yorumumdan dolayı benimle iletişime geçtiler. Siparişimin evime gelmesi için yurtiçi kargo ile irtibata geçeceklerini söylediler. Ben başta laf olsun diye dediler olarak anladım. Gerçekten iletişime geçtiler Hiç gelmeyen yurtiçi kargo evime geldi. Teşekkürler lens market:)
👍(0)👎 (0)
Cevap Yaz
  • Ad soyad
  • Yorum
  • Kalan karakter: