Biotrue 60 ml

Mükemmel
%100 (1)
Çok İyi
%0 (0)
İyi
%0 (0)
Fena Değil
%0 (0)
Çok Kötü
%0 (0)
Puan verin:
Kalan karakter:

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız. Teşekkürler, Lensmarket.com.
Bu ürüne toplam 9 yorum yapıldı. Puan:4.6/5
Hızlı teslimat
Müşteriye karşı çok ilgililer.Ürün zaten solüsyonlar içinde en iyisi.Teşekkürler.
Hic usenmedim ve sirf yorum yazmak icin girdim suanda. Cok hizli ve sorunsuz bir sekilde aldim solusyonlarimi, tesekkurler.
site gerçekten çok hızlı ve güzel.bu solüsyon ise piyasadan daha uygun fiyatta burada.21 saatte geldi siparişim.
site süper çok hızlı ve güvenilr.3-4 senedir burdan alıyorum. lens olarak air optix aqua yı, solüsyon olarakta bio true yada opti free yi öneririm memnun kalırsınız. akşamları çıkarıyosanız benim gibi. göz sağlığı açısından da çıkarmak en iyisi. çok pahalı lens almaya gerekmez. air optix aqua göze güzel oturuyo takma çıkarmada hiç sorun yaşatmıyo.purevisiondan,acuvueden, kat kat iyi. ;)
lensin markasına ile solüsyonun farklı olması sorun yaratır mı acaba?

Erkut MERAL

  • 08.04.2012 12:55
bir sorun yaşatmaz..bende lens zeiss contact life.sülüsyon bausch&lomb bio true (süper ikili)
bu ürünü yaklaşık 2 aydır kullanıyorum..çok iyi .hiç bir sorun yaşamadım.
site çok iyi. lensleride burdan alacağım artık. solüsyona gelince yeni kullanıcıyım ama bu solüsyonla bir problem yaşamadım.
iki günde elime geçti..yanlız gönderilen 60ml lik sülüsyondan memnun kalmadım..(üzerine tanıtım amaçlıdır.para ile satılmaz yazıyo..diğer 120 ml likler normal..Kalitesini de kullanınca görecezz bakalım..
YORUM YAPBu ürüne toplam 9 yorum yapıldı Puan: 4.6/5
Kalan karakter:

ScrollBizi Arayın
lensmarket.com kullanıcıları hakkımızda ne dedi?

Satışını yaptığımız ürünlerle ilgili yorumları bulabilirsiniz