indirim%21
Air Optix Aqua + Air Optix Toric Set Complete Solüsyonlu

Air Optix Aqua + Air Optix Toric Set Complete Solüsyonlu

2 kutu Air Optix for Astigmatism
2 kutu Air Optix Aqua
3 Kutu Johnson & Johnson Complete 360 ml Solüsyon

Alcon (Ciba Vision)
Fiyat 430,46 TL
KDV Dahil Fiyat464,90 TL
GözDiaBcSph (Pwr)Adet
Sol14.201 Kutu
Air Optix AQUA
GözDiaBcSph (Pwr)Adet
Sağ14.201 Kutu
Air Optix AQUA
GözDiaBcSph (Pwr)Astigmat (Cyl)AksAdet
Sol14.501 Kutu
Air Optix for Astigmatism
GözDiaBcSph (Pwr)Astigmat (Cyl)AksAdet
Sağ14.501 Kutu
Air Optix for Astigmatism
Adet
1 Set

Set İçeriği:

• 2 kutu Air Optix for Astigmatism
• 2 kutu Air Optix Aqua
• 3 Kutu Johnson & Johnson Complete 360 ml Solüsyon
Özellikleri:

Astigmatlı gözler de Air OPTIX sağlığını ve konforunu hakediyor. Air OPTIX ile aynı silikon hidrojel materyalden (Lotrafilcon B) üretilen Air OPTIX for Astigmatism, olağan hidrojel torik lenslerden 7 kata kadar daha fazla oksijen iletebilmektedir.

Ayrıca Air OPTIX for Astigmatism, sağlıklı lens kullanımının yanı sıra, devrim yaratan "Precision Balance 8|4" dizaynı sayesinde sürekli net görüş imkanı da sunuyor.


Nem ve oksijenin eşsiz kombinasyonunu keşfedin !

Sıra dışı kontakt lens konforuyla tanışmaya hazırmısınız?

Kontakt lenslerinizi taktığınızda, sağlıklı kullanım ve konfor için gözleriniz iki temel elemente gereksinim duyar; NEM ve OKSİJEN.

AIR OPTIX AQUA gün boyu sağlıklı ve doğal lens kullanımı için bu ideal kombinasyonu eşsiz AQUA MOISTURE SYSTEM sayesinde sunmaktadır.

Yeni bir nem ajanı AIR OPTIX AQUA lenslerini gözünüze taktığınız andan itibaren, gün boyu ve her gün onları hiç hissetmeyeceğiniz şekilde sürekli konforlu kullanım sağlar.

Ciba Vision patentli lens materyali ve plazma yüzey kaplaması sayesinde lenslerinizde yüzey birikintilerini (depozit) engellemek için özel dizayn edilmiştir.

AIR OPTIX AQUA nefes alan kontakt lensleri sağlıklı görünüme sahip ve sağlıklı hissedilen gözler için, diğer kontakt lenslerden 5 kata kadar daha fazla oksijen iletimine olanak sağlayan, göz sağlığınızı tam anlamıyla koruma altına alan yeni bir materyalden yapılmıştır.

Ön ve arka yüzeylerinin Aspheric dizaynı sayesinde diğer lenslere oranla çok daha keskin ve net bir görüş kalitesi sunar.

Yine Aspheric dizayn sayesinde göz yaşının serbest dolaşımına daha fazla imkan sağlayarak lens ve kornea arasında kalan kirli gözyaşının dışarı salınmasına yardımcı olur.

BU ÜRÜNDE HEDİYE SOLÜSYON KAMPANYASI UYGULANMAMAKTADIR!


Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
Air Optix Aqua + Air Optix Toric Set Complete Solüsyonlu

Air Optix Aqua + Air Optix Toric Set Complete Solüsyonlu Yorumları

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız.Teşekkürler,Lensmarket.com


Bu ürüne toplam 354 yorum yapıldı. Puan:0/5
Bu ürüne toplam 354 yorum yapıldı. Puan:0/5
6 yıldır bu markayı kullanıyorum,gün içerisinde uzun saatler kullanıldığında batma yapabiliyor.
👍(0)👎 (0)
Yıllardır kullandığım lensim. Temiz kullanip uyumadan çıkarırsanız hiç sorun yaratmaz. Cuma günü 15.00'a doğru verdiğim siparişim cumartesi öğleden önce elimde oldu. Teşekkür ederim.
👍(0)👎 (0)
23 yıldır lens kullanıyorum. Kullandığım lens markaları içinde en iyisi. Goz kuruluğunu var. Belki de bu yüzden ama bir kaç saat yaktıktan sonra genellikle batma yapıyor.
👍(0)👎 (0)
Ilk defa alişveriş yaptim 1günde kargom elime ulaşti teşekkürler mukemmel
👍(0)👎 (0)
İlk defa sipariş edeceğim. Bir göz için 100 TL değil mi?
👍(0)👎 (3)
iki gözün numarası aynıysa bir kutu alın içinde üç çift var iki hissede kullanabilirsiniz
👍 (0)👎 (0)
24 saatte kargo elime ulaştı memnun kaldım
👍(0)👎 (0)
kullandığım lensler arasında en iyisi, rahatlık konfor harika
👍(0)👎 (0)
İlk lens deneyimimi bu ürün ile yaptım fakat yorumların aksine bende iyi bir etki bırakmadı. Özellikle bilgisayar ekranı veya farklı ekranlara dikkatli ve uzun süre bakınca gözümde sulanma ve rahatsız edici şekilde ağrı yapıyor bunu yanında uzun süreli kullanımlarda da (6-7 saat) ağrı yapmaya başlıyor. Gece gözümde unutup uyuya kaldığım zamanlar oldu sabah uyandığımda gözümde aşırı derecede kuruluk oluyor ve buda oldukça rahatsız edici bi durum. Ürünü kötülemek gibi bir niyetim yok belkide bu etki bana özgü bi sorun olabilir. Doktorumun tavsiyesi üzerine Biofinity markasını deneyeceğim
👍(0)👎 (0)
Bu lens gece uyumaya uygun bir lens değildir. Day and Night ürünler harici hiç bir lens gece uyumaya uygun değildir, ki Day and Night'lar bile herkese uygun olmayabilir. Sene 2019, hala lensler gözünde uyuyup sabaha kuruluk şikayeti yapanlar var.
👍 (0)👎 (0)
yıllardır memnum olduğum bir site ve lens markası. aşırı kibar müşteri ilişkileri çalışanları var ve kargo süreci hızlı. Teşekkürler
👍(0)👎 (0)
Siparişim yıl başı yoğunluğundan dolayı 2 gün geç gelse de elime ulaştı. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Teşekkür ederim.
👍(1)👎 (0)
Cevap Yaz
  • Ad soyad
  • Yorum
  • Kalan karakter: