indirim%25
Air Optix Colors Kombi Set Numaralı (Complete Solüsyonlu)

Air Optix Colors Kombi Set Numaralı (Complete Solüsyonlu)


4 Kutu Air Optix Colors Numaralı
3 Kutu J&J Complete 360 ml Solüsyon

Alcon (Ciba Vision)
Fiyat 310,09 TL
KDV Dahil Fiyat334,90 TL
GözDiaBcSph (Pwr)RenkAdet
Sol14.202 Kutu
Air Optix COLORS Numaralı
GözDiaBcSph (Pwr)RenkAdet
Sağ14.202 Kutu
Air Optix COLORS Numaralı
Adet
1 Set

Set içeriği:

• 4 Kutu Air Optix Colors Numaralı
• 3 Kutu Johnson & Johnson Complete 360 ml Solüsyon

Özellikleri:

Air Optix Colors dünyanın İLK ve TEK silikon hidrojel renkli lensi. Air optix COLORS dünyada renkli kontakt lens alanında bir ilk. Yüksek oksijen geçirgenliği ile renkli lens kullanıcılarına sağlık ve güzelliği bir arada sunan Air Optix COLORS 9 farklı renk seçeneğine sahiptir:
Gray
Green
Blue
Brown(Kahve)
Honey(Bal Rengi)
Sterling Gray
Brillant Blue
Gemstone Green
Pure Hazel

Yeni baskı teknolojisi sayesinde renk kontakt lensin yüzeyine değil içine hapsedilmiştir ve dolayısıyla kontakt lens ile temas eden yüzeyde başka bir renk dokusu bulunmamaktadır. Bu nedenle hem çok daha sağlıklı bir kullanım hem de çok daha doğal bir görünüm sağlar.

http://www.tr.airoptixcolors.com

BU ÜRÜNDE HEDİYE SOLÜSYON KAMPANYASI UYGULANMAMAKTADIR!


Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
Lens Tipi : Renkli yumuşak kontakt lens
Kullanım Şekli : Aylık planlı değişim
Su İçeriği : %33
Temel Eğri (BC) mm. : 8.60 mm
Çap (Dia) mm. : 14.20 mm
Lens Materyali : Lotrafilcon B
Merkez kalınlığı : 0.08 mm @ -3.00D
Oksijen Aktarılabilirliği (Dk/t) : Dk, Dk/t:110, 138 @ -3.00D
Air Optix Colors Kombi Set Numaralı (Complete Solüsyonlu)

Air Optix Colors Kombi Set Numaralı (Complete Solüsyonlu) Yorumları

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız.Teşekkürler,Lensmarket.com


Bu ürüne toplam 172 yorum yapıldı. Puan:5/5
Bu ürüne toplam 172 yorum yapıldı. Puan:5/5
2 yıldır sorunsuz bir şekilde kullanıyorum ,çok memnunum..
👍(0)👎 (0)
bir kutunun içinde kaç adet lens var
👍(10)👎 (0)
Aynı markanın saydam lenslerini kullanıyordum 2 yıldır sorun yoktu ama gri renkli lensi takınca etrafı sisli görüyorum sanırım boyası göz bebeğine denk geliyor ve görüşü kalitesizleştiriyor.
👍(0)👎 (1)
Ürün çok hızlı ve sorunsuz geldi. ürün gayet güzel kullanışlı ve ince yapısı ile hissetmiyorsunuz gözünüzde. aynı lenslere dışarıda ki çoğu optikçi 120-140 arası fiyat verdiler. lensmarkete uygun fiyatları için teşekkürler...
👍(1)👎 (0)
Aşırı hızlı gönderim için teşekkür ederim.Zaten kullandığım lensdi burdan almaya tereddütlüydüm ama çok memnun kaldım teşekkürler tekrardan.
👍(0)👎 (0)
Bir kutuda kaç lens oluyor
👍(0)👎 (0)
Hızlı gönderi için teşekkür ederim . Kullandigim rahat lenslerden biri ve koyu göz rengi ve esmer tende çok doğal duruyor.
👍(0)👎 (0)
Daha önce şeffat ve numaralı lens kullanıcısıydım ilk defa renkli kullanıma geçtim Şuan itibariyle kullanmaya başladım. İlk etapta bulanıklık yaşadım ancak çok kosa sürdü.Kesinlikle batma hissi yok. Görünümde gayet doğal. Hızlı kargo için teşekkürler.
👍(0)👎 (0)
ilk kez renkli ve numaralı lens kullananların ilk bir hafta kadar göz çevresinde buğulu hafif beyaz bir hare görmesi çok normal. Bende de kullanmaya ilk başladığım zaman aynı durum söz konusuydu. Fakat sonrasında hiç böyle bir durum devam etmedi, hava alışı inceliği ve en önemlisi doğal görünüm sağlayan yapısıyla oldukça severek kullandığım bir lens oldu Air Optix Colors.
👍(0)👎 (0)
Tek kelime ile hızlı ve güvenilir hizmet .ela göz rengine sahibim ve Gemstone Green ve Pure Hazel kullanıyorum çok doğal görünüme sahip hatta bazen lens olduğu fark edilemiyor.Kullanımı saydam lens kadar renkli lenslerimde rahat batma hissetmiyorum .Çok teşekkür ederim lensmarket güvenilir hızlı alışverişin adresi :)
👍(0)👎 (0)
Cevap Yaz
  • Ad soyad
  • Yorum
  • Kalan karakter: