Focus Visitint Monthly

Focus Visitint Monthly

%55 su içeriğine sahip olup, hassas gözler için uygun konforlu ve kullanışlı bir kontakt lenstir.
Alcon (Ciba Vision)
Fiyat64,72 TL
KDV Dahil Fiyat69,90 TL

Özellikleri:

%55 su içeriğine sahip olup, hassas gözler için uygun konforlu ve kullanışlı bir kontak lenstir. -15.00 diyoptriye kadar geniş üretim parametresine sahiptir.


BU ÜRÜNDE 2 KUTU VE ÜZERİ ALIMLARDA HEDİYE SOLÜSYON FIRSATI VAR!


Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
Lens Tipi : Saydam yumuşak kontakt lens
Kullanım Şekli : Aylık planlı değişim
Ambalaj İçeriği : 1 kutuda 6 adet (blister ambalajda)
Su İçeriği : %55
Temel Eğri (BC) mm. : 8.60 mm , 8.90 mm
Çap (Dia) mm. : 14.00mm
Lens Materyali : Vifilcon A
Oksijen Geçirgenliği (Dk) : 20
Oksijen Aktarılabilirliği (Dk/t) : 16 at -3.00 D
Focus Visitint Monthly

Focus Visitint Monthly Yorumları

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız.Teşekkürler,Lensmarket.com


Bu ürüne toplam 79 yorum yapıldı. Puan:4.1/5
Bu ürüne toplam 79 yorum yapıldı. Puan:4.1/5
yaklaşık 7-8 yıl kullandım ve ilk lens kullanmaya bu lensle başladım , çok memnundum artık üretilmeyeceği bilgisini aldığım için yeni lensler denedim , piyasadaki birçok lensi denedim(night&day , aqua , oasis , biofinity , proclear ...) ama hiçbiri bu lens gibi olmadı , benimle aynı durumda olup lens önerebilecek varmı ? , şimdiden teşekkürler.
Üretimi durduğundan beri focus kadar rahat bir marka bulamadım. Focus un eşdeğeri bir marka önerisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
bende focus kullanıyordum hem de yüksek numara çok rahattım ama lens artık gelmediği için doktora gittim Proclear lensini önerdi iki haftadır kullanıyorum focustan daha rahat diyebilirim benim gibi lenssiz kalanlar denesin derim.
Bugün sipariş verdim ama bir çok yerde bu markanın üretimden çekildiği yazıyor umarım elime ulaşır çünkü seviyorum bu markayı.
gözümde sürekli bulutlar bulutlar.. çok fena kuruluk yapıyor ağlayınca sevinir oldum iki dakka net görebilceğim diye. cıks ben memnun kalmadım.
uc senedir purevision kullanıyodum bunu demek istedim bi kutuda altı tane var fakat kutuda 1 month yazıyor yani purevision gibi bir cift bir ay mı yoksa tamamı sadece bir aylık mı
Çok hızlısınız. Teşekkürler.
10 yıldır kullanıyorum çok memnunum hiç bir sorun yaşamadım .Lens marketin tüm hizmet ve ilgisinden de son derece memnunum.Lens kullanmak isteyen ama acabaları olan kişilere kesinlikle tavsiye ederim.
Evet hala satışta görünüyor ama ben yaklaşık 4 ay önce sipariş verdim ve üretiminin durduğu söylendi contact day 30 önerdiler memnun kalmadım focus bambaşkaydı.
tam 9 senedir kullanıyorum ilk bunu kullandım çok memnun kaldım ve hiç faklı bir marka almadım eger gercekten üretimi durdurysa ne yaparım bilmiyorum site yetkililerinden rica ediyorum bu duruma bir açıklık getirsinler
Cevap Yaz
  • Ad soyad
  • Yorum
  • Kalan karakter: