indirim%26
Proclear 1 day Kombi Set 6 Kutu

Proclear 1 day Kombi Set 6 Kutu

6 Kutu Proclear 1 day
Cooper Vision
Fiyat217,50 TL
KDV Dahil Fiyat234,90 TL
GözDiaBcSph (Pwr)Adet
Sol14.203 Kutu
Proclear 1 day
GözDiaBcSph (Pwr)Adet
Sağ14.203 Kutu
Proclear 1 day
Adet
1 Set
Göz kuruluğuna karşı
FDA onaylı günlük kullan-at lens
Set İçeriği :
6 Kutu Proclear 1 day
Stok Durumu:
Tüm dioptrilerin %99'u hazır olarak
bulunmaktadır.
Özellikler:
Göz kuruluğuna karşı FDA onayı
Gün boyunca rahatlık, hatta günün sonunda
en çok ihtiyaç duyduğunuz anda bile
Diğer orta veya yüksek su içerikli günlük kullan at
lenslere göre optimal lens dehidrasyonu direnci
Gün içerisinde korunan oksijen geçirgenliği
Gün boyunca korunan kullanıcı rahatlığı
Minimal protein ve lipit birikmesi
Göz ile biyouyum
Net ve kesin bir görüş için aberasyonu nötralize edici optik
Günlük tek kullanımlık lens kullanıyorsanız, zaten nasıl bir kolaylık olduğunu bilirsiniz. Her gün değiştirildikleri için en sağlıklı lens seçimidir günlük kullan-at lensler. Ancak Proclear one day kontakt lenslerinin, aynı zamanda ek fayda olarak, gün boyu rahatlığa sahip olduğunu belki bilmiyorsunuzdur. Herşey ,Proclear 1 day marka lenste bulunan PC Technology™ sayesinde. PC’nin açılımı olan phosphorylcholine, insan vücuduyla biyouyumlu hidrofilik moleküller içeriyor. PC Teknolojisi sayesinde, Proclear lensleri suyu daha uzun süre tutar ve yüzeyinde daha az buharlaşma olur. PC Teknolojisi suyu lens yüzeyine çeker ve bağlar ve lenslerin temiz kalıp düzgün çalışması için bir kalkan oluşturur. Bunların hepsi, Proclear lenslerinin gün boyunca nemli ve rahat hissedilmesi için , ıslak kaldığı anlamına gelir. Hatta, FDA tarafından bu konuda onay alabilmiş tek kontakt lenstir*: "lens kullanımı sırasında oluşan kuruluk nedeniyle hafif rahatsızlık ve semptom yaşan kontakt lens kullanıcılarına , iyileştirilmiş rahatlık sağlayabilir. "

* Bu üründe hediye solüsyon kampanyası uygulanmamaktadır.
Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
Lens Tipi : Günlük kullan at hidrojel lens
Kullanım Şekli : Günlük planlı değişim
Ambalaj İçeriği : 30’lu Blister Ambalaj
Su İçeriği : %60
Temel Eğri (BC) mm. : 8.7 mm
Çap (Dia) mm. : 14.2 mm
Lens Materyali : Materyal omafilcon A
Oksijen Geçirgenliği (Dk) : (ISO 9913-1 – 1998) 25
Oksijen Aktarılabilirliği (Dk/t) : (@-3.00DS) 28
Görünürlük Rengi (tint) : Açık Mavi
Proclear 1 day Kombi Set 6 Kutu

Proclear 1 day Kombi Set 6 Kutu Yorumları

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız.Teşekkürler,Lensmarket.com


Bu ürüne toplam 27 yorum yapıldı. Puan:4.3/5
Bu ürüne toplam 27 yorum yapıldı. Puan:4.3/5
Herkesin kendi gözü ile alakalı sorunları sanki lenslerde varmış gibi göstermesi bize de haksızlık arkadaşlar. Lütfen yorumlarda bana uymadı ibaresi yazın, lens bence mükemmel.Buradaki yorumları dinlese idim şimdi tanışamayacaktım, zaten lens kullanımı devamlı takıp yatıp kalkmakla olmaz ,bakım şart,çantanda içinde solüsyonu temiz saklama kabı kullanacaksın,kendi tedbirlerini alacaksın,kul yapısı herşeyden 'Tanrı' mükemmelliği beklemeyelim, ya Hayırlı günler.
👍(1)👎 (0)
Hiç memnun kalmadım görüntü kalitesi kötü batma yapıyor 1 yıldızı uygun gördüm birdaha almam kısacası bana uygun değil
👍(0)👎 (0)
Yıllardır sorunsuz kullanıyorum. En pahalısını da kullandım geçmişte. Bunu pahalı günlüklere tercih ederim.
👍(0)👎 (0)
2 aydır kullan at kullanıyorum ilk kutumdan baya şikayetçiydim 20 gün felan sıkıntı oldu artık benle alakalımı ürünle alakalımı bilmiyorum batma kuruma çok oldu 2, kutum iyi sabah 8 de takıyorum akşam 6 da çıkartıyorum saat 4 gibi lens özelliğini yitiriyor fazla verim alamıyorum kuruma batma oluyor oda normaldir diye düşünüyorum şimdilik memnunum farklı bir marka bu ölçüde lens çıkartırsa denicem ama şimdilik proclear 1 day la yola devam
👍(0)👎 (0)
Şu ana kadar bu markanın günlük lensi dışında denemediğim günlük lens kalmamıştı. Diyebilirim ki herhalde daha kötüsü olamazdı. +1.75 numaram var ancak normalde johnson & johnson marka lenslerde yakaladığım netliğin neredeyse 1/3 ünü yakaladım. Göz çapım 8.8 ancak günlük lensde 8.7 olarak geliyor daha önce 8.6 olan günlük lensde kullandım fakat gözümden bu lens kadar kolay çıkmıyordu. Başınızı aşağı eğip hızlı hızlı göz kırpsanız lens gözünüzden düşüyor. :) . Su oranı evet yüksek ancak göze takana kadar. Sonrasında inanın mecburiyetten 3 gün çıkarmadan kullandığım johnson & johnson kalitesinin ve konforunun yanına yaklaşamadı. Fiyatı sebebiyle daha ucuz olduğu için denemek istemiştim bir kutu. İyi ki bir kutu almışım. Yarın hemen johnson marka 6 lı paket alacağım. Bu arada lensmarket e sonsuz teşekkürler ne zaman lens siparişi versem ertesi gün elimde bu konuda gerçekten çok iyiler.
👍(0)👎 (2)
Biofinity'yi üreten Cooper-vision'a güvenerek aldım ama çok rahat lens değil. Belki de günlük lens olmasından dolayıdır. Aylık lenslerle yakaladığım rahatlığı bu lenslerle ancak 5-6 saat yakalayabiliyorum. Taktığımdan 5-6 saat sonra çıkarıp atmak ihtiyacı kendini çok hissettiriyor. Bilmiyorum diğer günlük lensler de böyle mi, ama bunlar iyi değil bence.
👍(3)👎 (0)
3 aydır kullanıyorum ama memnun değilim. Batma ve kuruma yaptı.
👍(1)👎 (1)
Birçok lens kullanmış biri olarak şunu söyleyebilirim. Fiyat fayda karşılaştırılması yaptığımda ürün 5 yıldızı hak ediyor. Gözümde batma yapmadı rahatsızlık da vermiyor fakat diğer lensler gibi bilgisayar karşısında kuruluk yapıyor. tavsiye ederim. Lensmarkete teşekkür ederim.
👍(1)👎 (0)
neden sadece 8.70 çapında onu anlayamadım 8.50 almam gerekiyordu sizce çok rahatsız eder mi bu lensi denemek istiyorum
👍(6)👎 (3)
verilen parayı sonuna kadar hak ediyor bu lens 1 seneye yakındır kullanıyorum..hiçbir alerjik reaksiyon göstermedi gözlerim.. 6 lı set 3 ayda baya bir fyt artışı olmuş ama mükemmelliğiyle verilen paraya kıyıyorsun.. çok memnunum tşkler lensmarket ve proclear..
👍(1)👎 (1)
Cevap Yaz
  • Ad soyad
  • Yorum
  • Kalan karakter: