indirim%18
Yıllık Biomedics 55  Kombi Set 4 Kutu

Yıllık Biomedics 55 Kombi Set 4 Kutu

4 Kutu Biomedics 55
1 Kutu BioTrue 300 ml solüsyon
1 Kutu BioTrue 120 ml solüsyon

Cooper Vision
Fiyat 351,76 TL
KDV Dahil Fiyat379,90 TL
GözDiaBcSph (Pwr)Adet
Sol14.202 Kutu
Biomedics 55
GözDiaBcSph (Pwr)Adet
Sağ14.202 Kutu
Biomedics 55
Adet
1 Set

Set içeriği:

• 4 Kutu Biomedics 55
•1 Kutu BioTrue 300 ml solüsyon
•1 Kutu BioTrue 120 ml solüsyon


Özellikleri:

Su içeriği % 55 olup UV Filtresi vardır. Geniş üretim parametresine sahiptir.

BU ÜRÜNDE HEDİYE SOLÜSYON KAMPANYASI UYGULANMAMAKTADIR!


Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
Lens Tipi : Saydam yumuşak kontakt lens
Kullanım Şekli : Aylık planlı değişim
Su İçeriği : %55
Temel Eğri (BC) mm. : 8.60 mm 8.90 mm 8.80 mm
Çap (Dia) mm. : 14.20 mm
Lens Materyali : Ocufilcon D
Oksijen Aktarılabilirliği (Dk/t) : 27
Görünürlük Rengi (tint) : Var
İç-Dış işareti : Var
Yıllık Biomedics 55  Kombi Set 4 Kutu

Yıllık Biomedics 55 Kombi Set 4 Kutu Yorumları

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız.Teşekkürler,Lensmarket.com


Bu ürüne toplam 104 yorum yapıldı. Puan:4.9/5
Bu ürüne toplam 104 yorum yapıldı. Puan:4.9/5
Ürün yıllardır buradan alıp kullandığım ve memnun olduğum bir lenstir. İlgi ve alakalarından dolayı Lensmarket sitesine ayrıca teşekkür ederim.
👍(0)👎 (0)
Yıllardır ara ara alırdım, ince ve yumuşak bir lens olmasından dolayı nazik kullanmak gerekiyor. Gözünüzü ovaladığınızda katlanıp göz çukuruna kaçma huyu olan, ya da durduk yere düşme eğiliminde olan bir lens. Bunları göz önünde tuttuğunuzda asferik olmasından dolayı görüş kalitesi güzel olan bir lens. Ancak son aldığım kutuda takalı 2 gün olmasına rağmen lensin kenarı durduk yere yırtıldı ve gözümden çıkartana kadar akla karayı seçtim. Fiyatların 2 ye katlanmasından sonra da hiç bir anlamı kalmadığı için bu lensi bir daha almayacağım ve purevision a geri döneceğim.
👍(2)👎 (0)
Uzun zamandır lens kullanmaktayım. Biomedics 55 ürününe tavsiye ile geçtim ve özellikleri/fiyatı iyi geldiği için denemek istedim. Uzun süreli (13-17 saat) kullanımlarda ise batma problemi yaşadım. Şahsi fikrime gore günü uzun yaşayanlar için pek uygun bir ürün olmayabilir. Ne yazık ki takvimimde beni bir süre geri plana attı ve bahsettiğim nedenlerden dolayı farklı bir ürün düşünmem gerek.
👍(0)👎 (0)
Gözlerim 8.9 BC değerine sahip olduğu için aldım bu lensleri ilk defa lens kullanıyorum. 2 gün oldu daha ve gayet memnunum.
👍(0)👎 (0)
lens kullanmaya bu lensle başladım ve 2 haftadır kullanıyorum, gözümde olduğunu hiç hissetmedim, çok rahat lensler. lensmarket çalışanlarına çok teşekkür ediyorum.
👍(0)👎 (0)
Göz çapım büyük olduğu için daha önce kullandığım lensi değiştirmek zorunda kaldım ve bu lense geçtim. Ancak çok pişmanım çünkü lensi taktıktan yarım saat sonra gözümde batma yapıyor damla kullanıyorum yine faydası olmuyor, çok kuruma yapıyor. Bilgisayar ile kullanımı kesinlikle işkence. Gün içinde gözümde yaptığı ağrı nedeniyle defalarca çıkarmak zorunda kaldım. İnce yapısına rağmen çok batma kuruma yapıyor kullandığım için çok pişmanım...
👍(0)👎 (0)
24 saatte elime ulastiridginiz için teşekkürler. Her zaman hızlı kargo hizmetinize güvendik ve çok şükür hic yanilmadim. Ayrica hediye solusyonlar için teşekkür ederim lensmarket
👍(0)👎 (0)
Daha önceden "acuvue oasys" markasını kullanmaktaydım ve 1 ay boyunca aslında çokta problem yaşamadım ama ikinci lenslerimi açtıktan sonra lenslerim sürekli yukarı doğru kayma yapmaya başladı. Lens Market devamında benimle iletişime geçip biomedics 55 lensinden gönderdi. Bu lenslerle şu ana kadar daha rahat ettiğimi söyleyebilirim. Tüm lens konusu dışında Lens Market'e ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Bu kadar düzgün çalışan bir online satış sitesi üzerine tez bile yazılır :)
👍(0)👎 (0)
10 yıldır ALCON markasına ait Air Optix -Aqua Lensleri kullanmaktaydım. Zaman zaman çeşitli lensleri deneyip yine AirOptix e dönüyordum . UV filtresi için bunu denemek istedim. Henüz yeni başladım kullanmaya ama çok memnunum . Sadece Air Optix fazlaca kalın ve mavi bir yapısı varken, bu epey ince ve renksiz. Kutu bitince yine yazarım fikrimi.
👍(0)👎 (0)
Yaklaşık 15 günlük kullanımdan sonra karar verdim ki gözlerimde ağrı ve yorgunluk yapıyor bu lens. dioptri ve çapı uygun olmasına rağmen gözümden sürekli kayarak görüntüde bozulmaya neden oluyor. Ayrıca sürekli artan da bir kızarıklık mevcut. belli ki gözlerim istemedi. Şimdi air optix aqua ya geri döndüm . Sanrım kutunun kalan 4 tanesini kullanamayacağım. (-7.50 numara)
👍 (1)👎 (0)
Bir kaç haftadır kullandığım bir lensti diyebilirim ama belirli bir saat sonunda gözünüzde hissediyorsunuz en azından benim için bu durum oldu desem yeridir. Başka birisi için iyi olurken bende farklı bir durum oluyor biofinity de aynı sorun olmuştu bu biraz daha uzun sürdü sadece ama yinede kuruluk yaşattı.
👍(1)👎 (1)
Cevap Yaz
  • Ad soyad
  • Yorum
  • Kalan karakter: