Johnson & Johnson Complete Solüsyon 360 ml

Johnson & Johnson Complete Solüsyon 360 ml

Complete RevitaLens® MPDS, ihtiyacınız olan peroksit kalitesinde dezenfeksiyonu ve uzun süren konforu sizlerle buluşturmak için geliştirildi.
Johnson & Johnson
Fiyat27,69 TL
KDV Dahil Fiyat29,90 TL
Lensle Beraber KDV Dahil Fiyat29,90 TL
Adet

1) Nikolic M, Kilvington S, Brady N, Lam A, Cheung S, Lonnen J. Comparative Efficacy of New Contact Lens Care Solutions Against Bacteria, Fungi and Acanthamoeba. Poster sunumu: BCLA Conference and Exhibition 2011.
2) Arşiv verisi – 118, 2011. Abbott Medical Optics Inc. Santa Ana, CA, COMPLETE RevitaLens MPDS lens kullanım konforu değerlendirmesi, 16 saatin üzerinde lens kullanımı ifade eden hastalar arasında
3) JJV arşiv verisi 2016; CR-5230. Dört solüsyon ve 3 KL materyali ile 2-haftalık günlük kullanım için çok merkezli, randomize klinik çalışma (senofilcon A, etafilcon A & galyfilcon A). ABD, Kanada ve İngiltere’de N=203 yumuşak KL kullanıcısı.
4) JJV arşiv verisi 2017;CR-5871. 30 gün boyunca takılan ve RevitalensOcuTec® MPDS ile kullanılan senofilcon C torik KL’leri ile günlük kullanım 1-aylık çok merkezli çalışma. ABD’de N=130 yumuşak torik KL kullanıcıları.
5) JJV arşiv verisi.2012-2015 arası. RevitalensOcuTec® MPDS ve tekrar kullanılabilir KL materyalleri ile laboratuvar değerlendirmeleri (senofilcon A, senofilcon C, etafilcon A & galyfilcon A)
6) Cho P, Cheng SY, Chan WY, Yip WK. Isrubbing necessary for effective cleaning of soft contact lenses? The Conference Manual of the BCLA Clinical Conference and Exhibition; 2008; Birmingham, UK. COMPLETE, COMPLETE RevitaLens® ve COMPLETE logosu Abbott Medical Optics Inc., bağlı ortaklıkları ve iştiraklerinin mülkiyetinde olan ya da lisanslı tescilli markalardır.

divider

© 2017 Abbott Medical Optics Inc. PP2017CN0238 J&Jv5.12Ara17

Johnson & Johnson Vision

Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
Johnson & Johnson Complete Solüsyon 360 ml

Johnson & Johnson Complete Solüsyon 360 ml Yorumları

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız.Teşekkürler,Lensmarket.com


Bu ürüne toplam 8 yorum yapıldı. Puan:4.9/5
Bu ürüne toplam 8 yorum yapıldı. Puan:4.9/5
10 yıldır aylık lens kullanıyorum temizlik konusunda takıntılı olduğum için lenslerimi haftada iki gece peroksit solüsyonda bekleterek kullandım hep complate solüsyonun bilgilerinde peroksit kalitesinde temizlik yazdığını görünce aldım. Aldığımdan beri peroksite koyma ihtiyacı duymadım peroksit solüsyon çok zahmetli o dertten kurtulmanın mutluluğunu yaşıyorum resmen, temizleme özelliği gerçekten de çok iyi.
Lens olarak acuvue oasys kullanıyorum. Daha önce biotrue, all in one light ve opti free puremoist lens solüsyonlarını kullandım. Ancak en çok memnun kaldığım bu oldu. Çünkü diğer lens solüsyonlarını kullanırken 4-5 saat içinde lensi gözümden çıkarmak istiyordum, gözümde kuruluk oluyordu. Bu lensin süresi azaldıkça daha da kısalıyordu. Sorunun lenste olduğunu düşünüp başka başka lensleri de denedim. Ancak bu solüsyonu kullanmaya başlayınca böyle bir şikayetim kalmadı. Bundan sonra bu solüsyondan devam edeceğim.
ÜRÜNDEN MEMNUNUM SÖYLENDİĞİ GİBİ GÖZLERDE KONFORLU Bİ HİS BIRAKIYOR YALNIZ DAMLALIĞI İLE ALAKALI BİRAZ SORUN YAŞADIM SAĞA SOLA PÜSKÜRTÜYOR.SEYAHAT BOYUNU DA İSTİYORUZ ACİLEN
Benim başa bela hassas gözlerimde yanma ve batma yapmadı, hızın için teşekkürler lens market.
Kuruma ve batma sorunuma çözüm olan nadir solüsyonlardan birisi oldu, diğeri de biotrue fiyatı daha mantıklı olduğu için bundan sonraki tercihim complete olur.
Daha önce hiç kullanmadığım bir solüsyondu, denemek istedim pişman olmadım çok rahat ettim.
Cevap Yaz
  • Ad soyad
  • Yorum
  • Kalan karakter: