Johnson & Johnson Complete Solüsyon 360 ml

Johnson & Johnson Complete Solüsyon 360 ml

Complete RevitaLens® MPDS, ihtiyacınız olan peroksit kalitesinde dezenfeksiyonu ve uzun süren konforu sizlerle buluşturmak için geliştirildi.
Johnson & Johnson
Fiyat 27,69 TL
KDV Dahil Fiyat29,90 TL
Lensle Beraber KDV Dahil Fiyat29,90 TL
Adet

1) Nikolic M, Kilvington S, Brady N, Lam A, Cheung S, Lonnen J. Comparative Efficacy of New Contact Lens Care Solutions Against Bacteria, Fungi and Acanthamoeba. Poster sunumu: BCLA Conference and Exhibition 2011.
2) Arşiv verisi – 118, 2011. Abbott Medical Optics Inc. Santa Ana, CA, COMPLETE RevitaLens MPDS lens kullanım konforu değerlendirmesi, 16 saatin üzerinde lens kullanımı ifade eden hastalar arasında
3) JJV arşiv verisi 2016; CR-5230. Dört solüsyon ve 3 KL materyali ile 2-haftalık günlük kullanım için çok merkezli, randomize klinik çalışma (senofilcon A, etafilcon A & galyfilcon A). ABD, Kanada ve İngiltere’de N=203 yumuşak KL kullanıcısı.
4) JJV arşiv verisi 2017;CR-5871. 30 gün boyunca takılan ve RevitalensOcuTec® MPDS ile kullanılan senofilcon C torik KL’leri ile günlük kullanım 1-aylık çok merkezli çalışma. ABD’de N=130 yumuşak torik KL kullanıcıları.
5) JJV arşiv verisi.2012-2015 arası. RevitalensOcuTec® MPDS ve tekrar kullanılabilir KL materyalleri ile laboratuvar değerlendirmeleri (senofilcon A, senofilcon C, etafilcon A & galyfilcon A)
6) Cho P, Cheng SY, Chan WY, Yip WK. Isrubbing necessary for effective cleaning of soft contact lenses? The Conference Manual of the BCLA Clinical Conference and Exhibition; 2008; Birmingham, UK. COMPLETE, COMPLETE RevitaLens® ve COMPLETE logosu Abbott Medical Optics Inc., bağlı ortaklıkları ve iştiraklerinin mülkiyetinde olan ya da lisanslı tescilli markalardır.

divider

© 2017 Abbott Medical Optics Inc. PP2017CN0238 J&Jv5.12Ara17

Johnson & Johnson Vision

Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
Johnson & Johnson Complete Solüsyon 360 ml

Johnson & Johnson Complete Solüsyon 360 ml Yorumları

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız.Teşekkürler,Lensmarket.com


Bu ürüne toplam 43 yorum yapıldı. Puan:4.5/5
Bu ürüne toplam 43 yorum yapıldı. Puan:4.5/5
Öncelikle lensmarkete hızından dolayı teşekkür ederim. Bu solüsyona biotruedan geçtim biotrue gibi yanma ve batma hissi yaratma güzel bi solüsyon tavsiye ederim
👍(1)👎 (0)
Harika bir solüsyon, tavsiye ederim
👍(0)👎 (0)
Evet, her kutuda çıkıyor.
👍(0)👎 (0)
biotrue ya göre nemlendirme özelliği daha fazla , batma yapmıyor. Şu ana kadar en memnun kaldığım solüsyon diyebilirim.
👍(0)👎 (0)
Bausch+Lomb ULTRA lensleri ile çok uyumlu. Lensi ilk taktığınızda çok iyi temizlenmiş olduğunu farkediyorsunuz ve tüm gün rahat kullanım sağlıyor. Renu ya da Biotrue bu solüsyon kadar iyi temizlemiyor.
👍(0)👎 (0)
Aucuve Oasys ile birlikte kullandım. Kuruluk ve buna bağlı olarak batma yapıyor günün ortasında. Beğenmedim o yüzden Biotrue'dan şaşmam bundan sonra.
👍(1)👎 (0)
Hiç memnun kalmadığım bir ürün ,yıllardır lens kullanıcısıyım,ilk defa bir ürün şikayeti bildiriyorum ,kesinlikle temizlemiyor,kalıntı bırakıyor,bu yüzden yeni solüsyon şiparişi vermek zorundayım
👍(1)👎 (0)
BioTrue ile karşılaştırma yaparsam, bu solüsyon bana daha iyi geldi. BioTrue batma yapıyordu. Complete daha iyi bana göre.
👍(0)👎 (0)
Solüsyon içinde lens kabı çıkıyor mu?
👍(4)👎 (0)
Super bi solusyon cok memnumun
👍(2)👎 (0)
Cevap Yaz
  • Ad soyad
  • Yorum
  • Kalan karakter: