Johnson & Johnson Complete Solüsyon 360 ml

Johnson & Johnson Complete Solüsyon 360 ml

Complete RevitaLens® MPDS, ihtiyacınız olan peroksit kalitesinde dezenfeksiyonu ve uzun süren konforu sizlerle buluşturmak için geliştirildi.
Johnson & Johnson
Fiyat27,69 TL
KDV Dahil Fiyat29,90 TL
Lensle Beraber KDV Dahil Fiyat29,90 TL
Adet

1) Nikolic M, Kilvington S, Brady N, Lam A, Cheung S, Lonnen J. Comparative Efficacy of New Contact Lens Care Solutions Against Bacteria, Fungi and Acanthamoeba. Poster sunumu: BCLA Conference and Exhibition 2011.
2) Arşiv verisi – 118, 2011. Abbott Medical Optics Inc. Santa Ana, CA, COMPLETE RevitaLens MPDS lens kullanım konforu değerlendirmesi, 16 saatin üzerinde lens kullanımı ifade eden hastalar arasında
3) JJV arşiv verisi 2016; CR-5230. Dört solüsyon ve 3 KL materyali ile 2-haftalık günlük kullanım için çok merkezli, randomize klinik çalışma (senofilcon A, etafilcon A & galyfilcon A). ABD, Kanada ve İngiltere’de N=203 yumuşak KL kullanıcısı.
4) JJV arşiv verisi 2017;CR-5871. 30 gün boyunca takılan ve RevitalensOcuTec® MPDS ile kullanılan senofilcon C torik KL’leri ile günlük kullanım 1-aylık çok merkezli çalışma. ABD’de N=130 yumuşak torik KL kullanıcıları.
5) JJV arşiv verisi.2012-2015 arası. RevitalensOcuTec® MPDS ve tekrar kullanılabilir KL materyalleri ile laboratuvar değerlendirmeleri (senofilcon A, senofilcon C, etafilcon A & galyfilcon A)
6) Cho P, Cheng SY, Chan WY, Yip WK. Isrubbing necessary for effective cleaning of soft contact lenses? The Conference Manual of the BCLA Clinical Conference and Exhibition; 2008; Birmingham, UK. COMPLETE, COMPLETE RevitaLens® ve COMPLETE logosu Abbott Medical Optics Inc., bağlı ortaklıkları ve iştiraklerinin mülkiyetinde olan ya da lisanslı tescilli markalardır.

divider

© 2017 Abbott Medical Optics Inc. PP2017CN0238 J&Jv5.12Ara17

Johnson & Johnson Vision

Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
Johnson & Johnson Complete Solüsyon 360 ml

Johnson & Johnson Complete Solüsyon 360 ml Yorumları

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız.Teşekkürler,Lensmarket.com


Bu ürüne toplam 20 yorum yapıldı. Puan:4.6/5
Bu ürüne toplam 20 yorum yapıldı. Puan:4.6/5
kuruluk batma vs sorun yaşatmıyor. optifree kullanıyordum ve solüsyonların farkı olduğunu sanmıyordum ama bu solüsyondan sonra uzun süreli kullanımda dahi kuruluk yaşamadığımı fark ettim. oldukça memnun kaldım.
👍(1)👎 (0)
İlk kez kullanıyorum. jhonson&jhonson zaten kaliteli bir marka. 1 gece kabında bekledikten sonra ertesi sabah lensi ilk aldığım günkü gibi olduğunu hissettim işe giderken. Şu an iyi gözüküyor. Biraz daha test edeyim yorumumu güncelleyeceğim.
👍(0)👎 (0)
Ürünü daha kullanmadım hediye olarak geldi fakat sizleri gerçekten tebrik ediyorum cuma gecesi sipariş verdim pazartesi elime ulaştı hızlı kaliteli ve sağlam...
👍(0)👎 (0)
5 yıldır lens kullanıyorum. Bio true kullanıyordum bu solüsyonu denemek istedim aldım ama memnun değilim. Kuruluk ve batma yapıyor.
👍(0)👎 (0)
Solüsyon ya da lens uyumu kişisel farklılık gösterebiliyor ama ben Puremoist ve All in One kullandığımda daha çok rahat etmiştim. Yorumlara bakınca çok beklentimi yükselttim belki de ama yine de kendi konforunuza uyumu açısından deneyebilirsiniz. Yaklaşık 15 yıldır lens kullanıyorum ama benim için rahat edemediğim solüsyonlar listesine girdi.
👍(3)👎 (0)
ürün elime 2 gunde ulaştı,paketleme ve teslimat gayet güzeldi,teşekkürler mikon medikal :)
👍(0)👎 (0)
Lensimin konforsuz oluşundan şikayetçiydim. Fakat sorun solüsyondaymış. Efsane bı ürün bu. İlk defa lensimi gece sonunda çıkarmayı unutuyordum. Eskiden Max 4 saat sonra kuruluk ve batmadan kaynaklı gözlükle devam ediyordum güne. Buradaki stokların bitme ihtimaline karşın evde stok yapmak niyetindeyim. Lens marketten 3304948328 siparişim oldu. Onlar zaten süper.
👍(0)👎 (0)
Neredeyse 20 yıldır lens kullanıyorum,şimdiye kadar en begendiğim solusyon bu oldu ! kuruluk , batma vb..hiçbir sorun yasamadım, umarım canta boyu da cıkar :)
👍(1)👎 (0)
Yıllar önce piyasadan kalkan Solo Care marka solüsyondan sonra , lenslerimle (air optix hydra glade marka lens kullanıyorum) ve gözümle uyumlu doğru düzgün bir solüsyon bulamamıştım. Burada satılmayan, çok seyrek olarak optiklerde denk geldiğim bir markayı kullanıyordum. Ancak son siparişimde aldığım lenslere ek olarak bu marka solüsyonu seçtim , ve iyi ki de seçmişim yıllardan sonra yine memnun kaldığım bir solüsyon bulmuş oldum.
👍(1)👎 (0)
Aldığım lenslerin yanında promosyon olarak geldi.Gayet başarılı bir ürün lensi çok güzel temizliyor.Kuruluk problemi yaşıyordum tüm gün kuruluk hissetmedim.
👍(1)👎 (0)
Cevap Yaz
  • Ad soyad
  • Yorum
  • Kalan karakter: