Johnson & Johnson Complete Solüsyon 360 ml

Johnson & Johnson Complete Solüsyon 360 ml

Complete RevitaLens® MPDS, ihtiyacınız olan peroksit kalitesinde dezenfeksiyonu ve uzun süren konforu sizlerle buluşturmak için geliştirildi.
Johnson & Johnson
Fiyat 27,69 TL
KDV Dahil Fiyat29,90 TL
Lensle Beraber KDV Dahil Fiyat29,90 TL
Adet

1) Nikolic M, Kilvington S, Brady N, Lam A, Cheung S, Lonnen J. Comparative Efficacy of New Contact Lens Care Solutions Against Bacteria, Fungi and Acanthamoeba. Poster sunumu: BCLA Conference and Exhibition 2011.
2) Arşiv verisi – 118, 2011. Abbott Medical Optics Inc. Santa Ana, CA, COMPLETE RevitaLens MPDS lens kullanım konforu değerlendirmesi, 16 saatin üzerinde lens kullanımı ifade eden hastalar arasında
3) JJV arşiv verisi 2016; CR-5230. Dört solüsyon ve 3 KL materyali ile 2-haftalık günlük kullanım için çok merkezli, randomize klinik çalışma (senofilcon A, etafilcon A & galyfilcon A). ABD, Kanada ve İngiltere’de N=203 yumuşak KL kullanıcısı.
4) JJV arşiv verisi 2017;CR-5871. 30 gün boyunca takılan ve RevitalensOcuTec® MPDS ile kullanılan senofilcon C torik KL’leri ile günlük kullanım 1-aylık çok merkezli çalışma. ABD’de N=130 yumuşak torik KL kullanıcıları.
5) JJV arşiv verisi.2012-2015 arası. RevitalensOcuTec® MPDS ve tekrar kullanılabilir KL materyalleri ile laboratuvar değerlendirmeleri (senofilcon A, senofilcon C, etafilcon A & galyfilcon A)
6) Cho P, Cheng SY, Chan WY, Yip WK. Isrubbing necessary for effective cleaning of soft contact lenses? The Conference Manual of the BCLA Clinical Conference and Exhibition; 2008; Birmingham, UK. COMPLETE, COMPLETE RevitaLens® ve COMPLETE logosu Abbott Medical Optics Inc., bağlı ortaklıkları ve iştiraklerinin mülkiyetinde olan ya da lisanslı tescilli markalardır.

divider

© 2017 Abbott Medical Optics Inc. PP2017CN0238 J&Jv5.12Ara17

Johnson & Johnson Vision

Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
Johnson & Johnson Complete Solüsyon 360 ml

Johnson & Johnson Complete Solüsyon 360 ml Yorumları

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız.Teşekkürler,Lensmarket.com


Bu ürüne toplam 35 yorum yapıldı. Puan:4.5/5
Bu ürüne toplam 35 yorum yapıldı. Puan:4.5/5
BioTrue ile karşılaştırma yaparsam, bu solüsyon bana daha iyi geldi. BioTrue batma yapıyordu. Complete daha iyi bana göre.
👍(0)👎 (0)
Solüsyon içinde lens kabı çıkıyor mu?
👍(0)👎 (0)
Super bi solusyon cok memnumun
👍(2)👎 (0)
Şimdiye kadar kullandığım en iyi solüsyon, asla batma kuruluk yapmıyor.
👍(0)👎 (0)
Guzel ama optifree bana gore daha nemli tutuyordu
👍(0)👎 (0)
Solüsyon çok başarılı ilk kullandığımda biraz kuruluk yaptı ama şuan çok memnunum her zaman ilk günkü gibi biotrue dan iyi kesinlikle
👍(0)👎 (0)
Ürünlerim çok hizlı ve iyi şekilde geldi teşekkür ederim
👍(0)👎 (0)
Ürün siparişi her zamanki gibi hatasız ve çok hızlı. Ancak Complete Solution tanıtımında vadettiği temizliği sağlamadı. Biotrue ile tüm günü sıkıntısız geçirebiliyorum, ancak bu solüsyon daha gün ortasında çok kuruluk ve bulanık görme yaptı.
👍(1)👎 (0)
daha önce lensmarkete hızı ve kalitesi için teşekkür etmiştim. Solüsyonu kullanmaya başlayalı 15 gün oldu. Gerçekten memnun kaldım. önceki solüsyonda lensimi 5-6 saatten fazla gözümde tutamazken, J&j da 12 saatten fazla kullansam bile gözümde ilk taktığım gibi rahattı.
👍(0)👎 (0)
süper hızlı :) teşekkür ederim :) her zaman LENSMARKET :)
👍(0)👎 (0)
Cevap Yaz
  • Ad soyad
  • Yorum
  • Kalan karakter: