indirim%22
Oasys Avantaj Seti

Oasys Avantaj Seti

2 Kutu Acuvue Oasys
2 Kutu Acuvue Oasys 1 Day
1 Kutu BioTrue 300ml solüsyon

Johnson & Johnson
Fiyat 347,13 TL
KDV Dahil Fiyat374,90 TL
GözDiaBcSph (Pwr)Adet
Sol14.301 Kutu
Acuvue OASYS® 1-Day 30 lu Kutu
GözDiaBcSph (Pwr)Adet
Sağ14.301 Kutu
Acuvue OASYS® 1-Day 30 lu Kutu
GözDiaBcSph (Pwr)Adet
Sol14.001 Kutu
Acuvue OASYS
GözDiaBcSph (Pwr)Adet
Sağ14.001 Kutu
Acuvue OASYS
Adet
1 Set

BU ÜRÜNDE HEDİYE SOLÜSYON KAMPANYASI UYGULANMAMAKTADIR!


Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
Lens Tipi : Saydam yumuşak kontakt lens
Kullanım Şekli : Günlük kullanımda 15 gün, gece gündüz kullanımda ise 6 gece 7 gün
Su İçeriği : %38
Temel Eğri (BC) mm. : 8.40 mm (8.8 mm’ye kadar tolere edebilmektedir, lütfen doktorunuza danışın.) 8,80 mm (9,1 mm’ye kadar tolere edebilmektedir, lütfen doktorunuza danışın.)
Çap (Dia) mm. : 14.00 mm
Lens Materyali : Senofilcon A
Merkez kalınlığı : 0.07 mm (@ -3.00D)
Oksijen Aktarılabilirliği (Dk/t) : 147
Görünürlük Rengi (tint) : Var
İç-Dış işareti : Var
Oasys Avantaj Seti

Oasys Avantaj Seti Yorumları

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız.Teşekkürler,Lensmarket.com


Bu ürüne toplam 45 yorum yapıldı. Puan:5/5
Bu ürüne toplam 45 yorum yapıldı. Puan:5/5
Çok güzel ve kaliteli olduğnu ilk takmada fark ettim. Ancak fiyat çok yüksek geldi o yüzden acuvue moist denedim fiyatı uygun kaliteli ve çok ince lens sevenler için çok daha rahat bir lens
👍(0)👎 (0)
Benim deneyimime göre Total 1 e göre rahatlık ve konfor olarak bir tık geride. Lakin görüntü kalitesi olarak daha ilerde. fiyatıda koyarsak tercihim oasys..
👍(0)👎 (0)
Kuruluk ve batma yapıyor 8 saat sonra.
👍(3)👎 (1)
En az üç lens denemiş biri olarak hiç düşünmeden alın derim. Tek sıkıntısı fiyatı :(
👍(1)👎 (0)
Bu lensten önce Dailies Total 1 kullanıyordum, memnundum fakat bir deneyeyim dedim. Total 1 geceye doğru gözümde kuruluk batma rahatsızlık yapıyordu. Bunda asla böyle bir sorun yaşamadım. Gözmde lens olduğunu unutturacak rahatlıkta. Tavsiye ediyorum.
👍(3)👎 (0)
Ürün bugün elime geçti hızlı kargo güvenli ve ilgili firma teşekkürler
👍(0)👎 (0)
İlk kez lens kullanmaya başladım. Gözümde varlığını hiç hissetmiyorum, asla kayma yapmıyor. 12 saatten sonra hafif yanma yapmaya başlıyor benim gözümde. 12 saatten fazla kullanmamaya dikkat ediyorum. Yanlışlıkla lens gözümdeyken bir kaç kez şekerleme yaptım, hiç bir sorun olmadı. Banyoya da girdim, problem olmadı. Ben memnunum, tavsiye ederim.
👍(1)👎 (0)
Bu lensle uyuyabilir miyiz?
👍(0)👎 (0)
Günlük kullan at lens olduğu için bu lensle uyunmaz diye düşünüyorum.
👍 (0)👎 (0)
Kesinlikle çok rahat bir lens,gözde varlığı hissedilmiyor
👍(1)👎 (0)
ilk kez lens kullanacağım acemiyim biraz :) ilk sorum ilk kez lens kullanacak biri için kullan at lensin sıkıntısı olur mu yoksa aylık mı almalıyım. ikinci sorum ise gözüme takmak için solüsyona ihtiyaç duyacak mıyım. Teşekkürler
👍(0)👎 (0)
Abdulsamet bey ben 3 yıldır lens kullanıyorum. En rahat ettiğim lensler kullan at lensler oldu. Çünkü çıkardıktan sonra muhafaza etme derdi yok. Ancak taktıktan sonra 2 saatliğine çıkarıyım derseniz yine o zahmeti çekersiniz. Askerde iki türünü de kullandım günlükler açık ara daha rahat. İkinci sorunuzun cevabı evet, solüsyon şart.
👍 (1)👎 (0)
günlük kullan at lenslerle aylık lensten daha çok rahat edersiniz . 10 yıllık lens kullanıcısıyım son 2 yıldır kullan at lens kullanıyorum. çok rahat ettim. gözünüze takmak için solusyona ihtiyacınız yok. zaten paketinde solusyon var . ama gözunuzden çıkardıktan sonra birdaha takmayın
👍 (1)👎 (0)
Aylik olanlarin her acidan daha rahat gelecegini dusunuyorum. Birincisi: Takip cikarma isleri aylik lenslerd edaha kolay, gunlukler daha yumusak oldugu icin cok hareket ediyor. Ikincisi: Ayliklar gozde daha konforlu, hissedilmiyor. Gunluklere alismak vakit alabilir.
👍 (0)👎 (1)
Cevap Yaz
  • Ad soyad
  • Yorum
  • Kalan karakter: