RENU MULTI PLUS 360ml

RENU MULTI PLUS 360ml

Günlük temizlik ile uzun süreli rahatlık.Temizler, durular, dezenfekte eder, nemlendirir ve saklar. Tüm yumuşak kontakt lenslerle kullanılabilir
Bausch + Lomb
Fiyat24,91 TL
KDV Dahil Fiyat26,90 TL
Lensle Beraber KDV Dahil Fiyat23,90 TL
Adet

Özellikleri:

Günlük temizlik ile uzun süreli rahatlık.

RENU MULTI PLUS 360ml lens solüsyonu temizler, durular, dezenfekte eder, nemlendirir ve saklar. RENU MULTI PLUS, tüm yumuşak kontakt lenslerle kullanılabilir.Ambalaj içeriği:

1 Adet 360ml Solüsyon, 1 Adet Lens Saklama Kabı.

Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
RENU MULTI PLUS 360ml

RENU MULTI PLUS 360ml Yorumları

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız.Teşekkürler,Lensmarket.com


Bu ürüne toplam 24 yorum yapıldı. Puan:4.2/5
Bu ürüne toplam 24 yorum yapıldı. Puan:4.2/5
Dün 13.00 de siparis verdim simdi elime ulastı , hız konusunda ki performansınız icin tesekkürler Ürünü kullanıcaklar icinde kesinlikle solüsyonlar arasındaki en iyisi
Dün sabah sipariş vermiştim, bugün elime ulaştı. Hızlı teslimat için teşekkürler. Ayrıca piyasa fiyatının altında satış içinde ayrıca teşekkür ediyorum, aylık kullanılan lens kutularında da indirim ya da ikili alımlarda kampanya yaparsanız ne güzel olur..
Dün ilk kez sitenizden alışveriş yaptım.Protein temizleme tableti siparişim 24 saat geçmeden elime ulaştı.Çabuk ulaşımla ilgili bir yorum okumuştum abartılı olduğunu düşünmüştüm ama doğruymuş.Sitenizden ürün aldığım için memnunum.
Hayatımda kullanmış olduğum en korkunç solüsyon olabilir ilk defa kullanacaklar kesinlikle almasın gözü yakıyor..
Bu adamlar müthiş, kesinlikle alışveriş yapmalısınız. ..
iyi ki varsın lens market, ayrıca bu ürünü seviyorum :)
şefaf şişesi iyim olmuş, içinde ne kadar ürün var görebiliyoruz. gayet memnunum. gözümde yakma da yapmadı. yalnız 2 şişe gibi alımlarda biraz daha indirim olursa iyi olur.
Lensmarket kesinlikle e-ticaret konusunda tecrübeli , siparişlerin ulaşımı konusunda hızlı ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır.İlk kez lensmarketten alışveriş yapıyorum. Renu 360 ml solüsyonumu geçen gün 15:30 da sipariş ettim ertesi gün 17:35 de adresime teslim edildi. Ürün hakkında da şunu diyebilirim ilk lens kullandığımda da bu markayı kullandım hiç bir sorun ile karşılaşmadım ( batma, yanma vs. ) ve halen bu markayı kullanıyorum.
kısa sürede ürün elime ulaştı. lensmarket ailesine teşekkür ederim.
Çok hızlı ve çok kaliteli hizmetiniz için teşekkürler. Aynı markanın lensleriyle birlikle ürünü uzun süredir kullanıyorum ve gayet memnunum, tavsiye ederim.
Cevap Yaz
  • Ad soyad
  • Yorum
  • Kalan karakter: