Unica Sensitive 350 ml

Unica Sensitive 350 ml

Unica Sensitive özellikle hassas gözlerde bile ekstra konfor sağlamak için özel olarak formüle edilmiştir.
Lens Solüsyonları
Fiyat 46,20 TL
KDV Dahil Fiyat49,90 TL
Lensle Beraber KDV Dahil Fiyat49,90 TL
Adet
Unica Sensitive özellikle hassas gözlerde bile ekstra konfor sağlamak için özel olarak formüle edilmiştir. Unica Sensitive lenslerinizin protein temizleme ve dezenfekte etme işlemleri sırasında gözlerinizi ıslatır ve korur. Unica Sensitive bileşiminde yer alan olağanüstü nemlendirme özelliği Sodium Hyaluronate sayesinde uzun saatler boyunca yüksek konforlu lens kullanımı sağlamaktadır. Aynı zamanda gün içinde eksilen gözyaşının büyük bir miktarını koruyarak ıslanabilirliği arttırır. Bakteri, mantar ve acanthamoeba gibi zararlı mikro organizmalara karşı etkilidir.

Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
Unica Sensitive 350 ml

Unica Sensitive 350 ml Yorumları

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız.Teşekkürler,Lensmarket.com


Bu ürüne toplam 14 yorum yapıldı. Puan:4.5/5
Bu ürüne toplam 14 yorum yapıldı. Puan:4.5/5
Eşimin lens solüsyonu tükenmişti ve ben onun adına bi solüsyon satın almak istedim.Sitedeki tüm solüsyon yorumlarını okuyarak karar verdim. Öncelikle yorumlar çok kıymetli teşekkürler. Eşimse, lenslerinin solüsyondan çok daha yumuşak çıktığını ve sanki lenspaketini yeni açıp da kullanmaya başlamış gibi hissediyor, bu kadar farketeceğini hiç düşünmemiş.
👍(0)👎 (0)
Bu Ürünü kullandığım andan itibaren gözlerimdeki kuruluk bitti, gözlerimin özgürleştiğini hissettim. Hassas tüm gözlere tavsiye ederim.
👍(0)👎 (0)
Ürünü iki günden beri kullanıyorum. Yaklaşık 30 seneden beri lens kullanıyorum. Şu iki günde anladım ki daha önce gözlerim hapisteymiş, teşekkürler Unica ve lens market
👍(0)👎 (0)
1 yılı aşkın süredir günde 2 saat bile kullanamadığım hibrit lenslerimi gün boyu kullanmaya başladım. bana çok iyi geldi.
👍(0)👎 (0)
Yorumları okuyarak almıştım. 9 Saat bilgisayar başında çalışınca haliyle insan farklı ürünleri denemek istiyor. Fakat bana iyi gelmedi. Gözlerimi kurutup batırıyor. Şu an yazarken gözlerimi ovalayıp duruyorum. Herkesin gözü farklı kimine iyi gelen kimine gelmiyor.
👍(0)👎 (0)
Daha önce onlarca solüsyon denedim. Zamanımın çoğu kitap okuma ile ve ekran başında geçiyor, yıllar içinde göz kuruluğum oluştu. Önce lensi değişerek Biofinity’de rahat ettim, solüsyon olarak ise uzun zamandır bunu kullanıyorum, tavsiye ederim.
👍(0)👎 (0)
Bu lensi doktorumun önerisi ile doktorumdan alıyordum. Biotrue, opti-free,synergy,renu,aqua soft ,solocare kullanmış biri olarak, bu solusyonu tek geçerim. Lensmaket kalitesin.
👍(0)👎 (0)
Tereddüt ederek almıştım.Ama çok memnun kaldım.
👍(0)👎 (0)
uzun süre kullandığım bio true gözümde hassasiyet yaratınca unicayı tesadüfen denedim. ve böylesine harika bir solüsyona rastlamadım. Stok sorununun halledilmesi gereken bir ürün.
👍(0)👎 (0)
Sorunsuz kullanabildiğim tek lens solüsyonu. Lens kaynaklı sanılan bir çok sorunun solüsyon kaynaklı olduğunu sayesinde öğrendim. Tabii herkese göre değişebilen hassasiyetler var ama benim için vazgeçilmez. Yalnız uzun zamandır stoklarda bulunmaması sıkıntı yarattı, lens market dışında bulamadığım için yurt dışından getirtmek zorunda kaldım.
👍(0)👎 (0)
Cevap Yaz
  • Ad soyad
  • Yorum
  • Kalan karakter: