ALL IN ONE LIGHT 380 ml.

ALL IN ONE LIGHT 380 ml.

Göz kuruluğu , yanma ve batma problemleri yaşatmayan rahat ve güvenli lens bakımı sunar.
Sauflon
Fiyat39,72 TL
KDV Dahil Fiyat42,90 TL
Lensle Beraber KDV Dahil Fiyat39,90 TL
Adet

Özellikleri:

Göz kuruluğu , yanma ve batma problemleri yaşatmayan rahat ve güvenli lens bakımı sunan
ALL IN ONE LIGHT günlük kullanıldığında, lens üzerinde oluşabilecek proteinleri uzaklaştırır.

ALL IN ONE LIGHT, hem yumuşak hem de sert lenslerde kullanılabilir. Tam ve mükemmel
temizlik ile dezenfeksiyon sağlar.

Ambalaj içeriği:

1 Adet 380ml Solüsyon, 1 Adet Lens Saklama Kabı.


Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
ALL IN ONE LIGHT 380 ml.

ALL IN ONE LIGHT 380 ml. Yorumları

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız.Teşekkürler,Lensmarket.com


Bu ürüne toplam 7 yorum yapıldı. Puan:3.8/5
Bu ürüne toplam 7 yorum yapıldı. Puan:3.8/5
1974 yılından beri sert lens kullanmaktayım. Sert lens kullananlar azaldığı için uygun solüsyon bulmakta sıkıntı yaşıyordum. Birkaç yıldır bu ürünü kullanıyorum ve çok memnunum. En büyük sıkıntı ürünü pek çok eczanede bulamamaktı, Lensmarket sayesinde bu sorun da ortadan kalktı.
Solo Care Aqua dan sonra kullandığım en iyi solüsyon; ancak Solo Care 'in üretiminin durması. All in one ın da piyasada hiç bulunmaması aklımı karıştırıyor :(
Gözlerime alerji yapmayan tek lens solüsyonu. piyasada bulmakta güçlük çekiyordum maalesef çoğu optikte satılmıyor. zahmetsiz bir şekilde temin etmemizi sağladığınız için teşekkürler lens market !
Ürünü ilk defa kullandım, bir sorun yaşamadım. Solusyon plastiğinin malzemesi biraz kalitesiz bir ürün izlenimini verse de, işlevi gayet güzel. Sorunsuz, tavsiye ederim.
Evet Arkadaşım hemde ne kadar fark var..Yanma hissi tamamen ortadan kalktı..Bende Synergy sipariş etmeyi düşünmüştüm ama 3 şişe Bio True bitirdikten sonra artık değiştirmeyi düşünmüyorum..Gerçekten çok memnunum..
Şuan Hala Kullanmaktayım..Sadece Lens İlk Göze Oturduğu Zaman Bir Yanma Yapıyor Daha Sonra Hiç Bir Şey Kalmıyor..Şimdi Bio True Sipariş Ettim Onunla Kıyaslayıp Yine Yorumumu Yazacağım..
Bende aynı şekilde bunu kullanmaktayım. Kıyaslamak için bu hafta bio true sipariş edecem ondan sonrada synergy sipariş edeceğim. Kimi hepsi aynı diyor kimide farklı diyor. Deneyelim bakalım. Sende fark varmı?
gerçekten çok güzel rahatlıkla kullanabilirsiniz
Cevap Yaz
  • Ad soyad
  • Yorum
  • Kalan karakter: