Clariti

Clariti

Kısa süreli(Aylık değişimli) saydam lens.Su içeriği %58
Sauflon
Fiyat 61,94 TL
KDV Dahil Fiyat66,90 TL

Özellikleri:

Yüksek su içeriğine sahip 3. jenerasyon tek silikon hidrojel lenstir.

Hem yüksek oksijen geçirgenliği hemde yüksek su içeriğini birarada barındıransilikon hidrojel lenstir. 8.30 ile 8.70 arası tüm kontakt lens BC (Temel Eğri) değerlerine uygundur.

Geliştirilmiş konforu ve yüksek su içeriği sayesinde hidrojel lenslerden geçişte daha iyi uyum sağlamaktadır. Asiferik arka yüzeyi ve uyumlu kenar tasarımı sayesinde net ve keskin görüş sağlar.

BU ÜRÜNDE 2 KUTU VE ÜZERİ ALIMLARDA HEDİYE SOLÜSYON FIRSATI VAR!


Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
Lens Tipi : Saydam yumuşak kontakt lens
Kullanım Şekli : Aylık planlı değişim
Ambalaj İçeriği : 1 kutuda 6 adet (blister ambalajda)
Su İçeriği : % 58
Temel Eğri (BC) mm. : 8.40 mm
Çap (Dia) mm. : 14.10 mm
Lens Materyali : Filcon II 3
Merkez kalınlığı : 0.07 mm
Oksijen Aktarılabilirliği (Dk/t) : 86
Clariti

Clariti Yorumları

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız.Teşekkürler,Lensmarket.com


Bu ürüne toplam 9 yorum yapıldı. Puan:3.6/5
Bu ürüne toplam 9 yorum yapıldı. Puan:3.6/5
Bazen rahattı batmadı.Ama çoğu zaman rahatsız etti.kronik bi durumu vardı.İlk çifti tam 1 hafta kullandım rahatsız olunca attım
👍(0)👎 (0)
Çifti tam bir ay gitti,1 gün gözde kaldıgında problem olmadı ama 2. gün kuruluk yaptı,az daha ucuz olsa 5 yıldız verirdim.Sonuç olarak genel olarak memnunum ama hala dia 14 bc 8.4 alternatif arıyorum.
👍(0)👎 (0)
1 senedir clariti kullanıyorum gerçekten çok rahat bir lens uzun süreli kullanımda kuruluk yapmıyor. 1 ay sonunda batma vs. hiçbir rahatsızlık vermiyor temiz kullanırsanız 1.5 ay çok rahat kullanabilirsiniz. tam bir f/p ürünü.
👍(3)👎 (0)
Sürekli bilgisayar kullananlar rahat kullanabilir mi?Mesela 10 saat bilgisayar karşısında çalışıyorsanız bu lens nasıl etki etki eder acaba?
👍(0)👎 (0)
Merhabalar, arkadaşlar bu lens'i almak istiyorum ama tavsiyenizede göz ardı etmek istemem. Alanlar memnuniyet acısından cevap verebilir mi.?
👍(0)👎 (0)
Dört yıldır bu lensi kullanıyorum.Ara sıra başka markalarıda denedim ama bu lens çok konforlu kesinlikle buruşup yırtılmıyor.
👍 (0)👎 (0)
ama benim 8.7 mm bu 8.40 aman yaa alamıyorum..:(
👍(0)👎 (0)
16 senedir lens kullanıyorum.Mevcut butun lesn marka ve modellerinin denedim.Sauflon Clariti2yi tek geçiyorum.Hem fiyat hem kalite olarak tartışmasız 1 numara bence.İnanılmaz konforlu bir lens
👍(0)👎 (0)
Arkadaşlar kısa ve öz birşey diyeceğim tam 8 yıldır lens kullanıyorum ve en memnun kaldığım lens bu oldu, diğer lenslerin çoğu 1 ay sonunda buruşuyordu ve rahatsız oluyordum bunda lensi ben atmasam neredeyse * ay gidecek artık.
👍(0)👎 (0)
Gözlerimin rahat ettiği tek lens. 3. nesil lensler arasında fiyatı en uygun olan da bu sanırım. Gözde kuruluk yapmıyor, bulanıklık ta yaşanmıyor. Kullanımı 1 ayı geçse de gözlerde yanma yapmıyor. Gözlerinde lenslere karşı hassasiyet olanlara tavsiye ederim.
👍(2)👎 (1)
O zmn neden 4 yıldız verdiniz?
👍 (2)👎 (0)
Gene de kullanımı 12 saati aştığında kullanımdan dolayı hissedilmeye başladığı için mükemmel lens diyemiyorum. o nedenle 4 yıldız verdim.
👍 (0)👎 (0)
Teşekkürler
👍 (0)👎 (0)
Cevap Yaz
  • Ad soyad
  • Yorum
  • Kalan karakter: