Clariti Elite

Clariti Elite

Clariti Elite kontakt lensler üretiminde kullanılan silikon hidrojel materyal sayesinde gözlerin gözlerinizin sağlığını korur.
Sauflon
Fiyat 64,72 TL
KDV Dahil Fiyat69,90 TL

Özellikleri:

Clariti Elite kontakt lensler üretiminde kullanılan silikon hidrojel materyal sayesinde gözlerinizin sağlığını korur. Silikon hidrojel lensler korneaya hidrojel lenslerden daha fazla oksijen sağlar.

Yeni hassas kenar tasarımı
Clariti Elite kontakt lensler optimize edilmiş lens tasarımı ile göz kapağı etkileşimini en aza indirir ve konforu en üst düzeyde tutar.
Aquagen ™ teknolojisi sayesinde gün boyu konfor sizinle. Aquagen ™, teknolojisi gün boyunca sürekli ıslatılabilirliği sağlar.

UVA ve UVB koruması
Sadece güneşli günlerde değil kapalı havalarda dahi UVA ve UVB işınlarının En az %80'i bize ulaşmaktadır. clariti lensler Gözlerinizin kalıcı zarar görmesini önlemek amacıyla UVA ve UVB ışınlarını emen bir UV inhibitörü içerir.

Aspheric optik
Clariti Elite kontakt lensler asferik optikler sayesinde diğer küresel optik ürünlere göre görme kalitesi üst seviyededir.

Aquagen ™
Clariti ® Elite kontakt lensler kontakt lensler Aquagen ™ teknolojisi sayesinde , diğer silikon hidrojel malzemelerden farklı olarak, herhangi biryüzey işlemi ya da ıslalatıcı ajan ilavesi olmadan doğal olarak ıslanabilir.
Yüksek nemlendirilebilirlik, düşük modülüs ve yüksek su içeriğini dengelenerek konfor en üst seviyeye çıkarılmıştır

BU ÜRÜNDE 2 KUTU VE ÜZERİ ALIMLARDA HEDİYE SOLÜSYON FIRSATI VAR!


Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
Lens Tipi : Saydam yumuşak kontakt lens
Kullanım Şekli : Aylık planlı değişim
Ambalaj İçeriği : 1 kutuda 6 adet (blister ambalajda)
Su İçeriği : % 58
Temel Eğri (BC) mm. : 8.60 mm
Çap (Dia) mm. : 14.20 mm
Lens Materyali : Filcon II 3
Merkez kalınlığı : 0.07 mm
Oksijen Aktarılabilirliği (Dk/t) : 86
Diğer Özellikler : UV Koruma
Clariti Elite

Clariti Elite Yorumları

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız.Teşekkürler,Lensmarket.com


Bu ürüne toplam 1 yorum yapıldı. Puan:1/5
Bu ürüne toplam 1 yorum yapıldı. Puan:1/5
Çapımın buna uygun olması sebebiyle doktorum önermişti. 2 ay alışırım diye düşünerek kendimi kullanmaya zorladım ama sol gözüm hiçbir zaman rahat olmadı, hep batmalar kaşınmalar meydana geldi. 10 yıllık lens kullanıcısıyım acuvue oasys ten başka marka olmadı.
👍(0)👎 (0)
Cevap Yaz
  • Ad soyad
  • Yorum
  • Kalan karakter: