Rainbow Color Lovely Series

Rainbow Color Lovely Series

3 Aylık kullanımlı renkli lenstir.%38 Su içeriğine ve 9 renk seçeneğine sahiptir.
Tech Contactlens
Fiyat 118,56 TL
KDV Dahil Fiyat139,90 TL
GözDiaBcRenkAdet
Sol
Sağ

Özellikleri:

Rainbow Colors Lovely seri 3 aylık kullanılan renkli kontakt lenslerdir 9 adet doğal renk’ten oluşmaktadır. Akdeniz insanının sıcaklığını göz rengine yansıtan, İtalya ve Türkiye laboratuvarlarında geliştirilen Rainbow Color Lovely Series lensleri , tüm göz renklerine uyacak şekilde tasarlanmıştır. Sandviç sistemi ile boyanmıştır ve kullanım rahatlığı yüksek bir lenstir.
Renkler: Baby Blue , Blondy , Verde, Pearl, Ice, Jasmine, Hazel Nut, Bronz, Camelia

BU ÜRÜNDE 2 KUTU VE ÜZERİ ALIMLARDA HEDİYE SOLÜSYON FIRSATI VAR!


Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
Lens Tipi : Renkli yumuşak kontakt lens
Kullanım Şekli : Aylık planlı değişim (3 Ay)
Ambalaj İçeriği : 2 Adet Blister
Su İçeriği : %38
Temel Eğri (BC) mm. : 8.60 mm
Çap (Dia) mm. : 14.50 mm
Lens Materyali : Polymacon
Rainbow Color Lovely Series

Rainbow Color Lovely Series Yorumları

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız.Teşekkürler,Lensmarket.com


Bu ürüne toplam 2 yorum yapıldı. Puan:3.5/5
Bu ürüne toplam 2 yorum yapıldı. Puan:3.5/5
Bir önceki seçimimde lens gözüme alışana dek sıkıntı yaşadım ancak şimdi ikinci Rainbow Lovely lensimi aldım. Çok alıştım ve rahat ediyorum, doğal ve güzel bir lens. Geçen defa Pearl denemiştim bu sefer yeşil tonlu olan Camelia rengini aldım. Lens Market'e ayrıca hizmet kaliteleri ve hassasiyetleri için teşekkür ediyorum. Rahatsızlığımla ilgili yorumum sonrası çözüm için bana ulaştılar. Konu lens ise kesinlikle başka kaynaklara gerek duymayın.
👍(0)👎 (0)
İlk defa Rainbow marka lens aldım, bir pakette bir çift lens var. Beyaz tenli ve sarı saçlıyım, pearl rengini aldım. Epey açık bir mavi diyebilirim . Benim gibi beyaz tenliyseniz alın ancak esmer veya buğday tenli iseniz sırıtacaktır. Kullanım konusuna gelince ise olumlu konuşamayacağım. 3 ay ömürlü olarak aldığım lens ilk günden beri batma yapıyor, gözümden kayıyor. Bana yaramadı anlayacağınız. Rengi sevsem de bir daha tercih edeceğim bir marka olmayacak.
👍(0)👎 (0)
Cevap Yaz
  • Ad soyad
  • Yorum
  • Kalan karakter: