Rainbow Color Lovely Series

Mükemmel
%25 (1)
Çok İyi
%0 (0)
İyi
%50 (2)
Fena Değil
%25 (1)
Çok Kötü
%0 (0)
Puan verin:
Kalan karakter:

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız. Teşekkürler, Lensmarket.com.
Bu ürüne toplam 4 yorum yapıldı. Puan:3.3/5
29.08.2019 11:08
lens gözde kayıyor biraz. ama bununda göz yapısıyla ilgili olabileceğini düşünüyorum
21.07.2019 00:53
Camelia rengini aldim daha önce yıllık olan giallo kullaniyordum. Lensin tekinde acaip bi kayma var. Eşim eskiden lens taktim mi takmadim mi anlamazdi şimdi bi gozun baska yere bakiyor diyor. Lensin orta kismi kayiyor şaşı gibi oluyorum. 1 gozum dogal digeri yapay:)) Renk konusuna gelince guzel bir lens internette gorsellerde var ama goz renginiz cok buyuk etken herkeste aynı durmuyor.
05.03.2019 14:15
Bir önceki seçimimde lens gözüme alışana dek sıkıntı yaşadım ancak şimdi ikinci Rainbow Lovely lensimi aldım. Çok alıştım ve rahat ediyorum, doğal ve güzel bir lens. Geçen defa Pearl denemiştim bu sefer yeşil tonlu olan Camelia rengini aldım. Lens Market'e ayrıca hizmet kaliteleri ve hassasiyetleri için teşekkür ediyorum. Rahatsızlığımla ilgili yorumum sonrası çözüm için bana ulaştılar. Konu lens ise kesinlikle başka kaynaklara gerek duymayın.
07.11.2018 14:56
İlk defa Rainbow marka lens aldım, bir pakette bir çift lens var. Beyaz tenli ve sarı saçlıyım, pearl rengini aldım. Epey açık bir mavi diyebilirim . Benim gibi beyaz tenliyseniz alın ancak esmer veya buğday tenli iseniz sırıtacaktır. Kullanım konusuna gelince ise olumlu konuşamayacağım. 3 ay ömürlü olarak aldığım lens ilk günden beri batma yapıyor, gözümden kayıyor. Bana yaramadı anlayacağınız. Rengi sevsem de bir daha tercih edeceğim bir marka olmayacak.
YORUM YAPBu ürüne toplam 4 yorum yapıldı Puan: 3.3/5
Kalan karakter:

Scroll
Bizi Arayın
lensmarket.com kullanıcıları hakkımızda ne dedi?

Satışını yaptığımız ürünlerle ilgili yorumları bulabilirsiniz