Contact Day 1 Easy Wear

Contact Day 1 Easy Wear

Kısa süreli(Günlük değişimli) saydam lens. %59 su içeriğine sahiptir.
Zeiss (Wöhlk)
Fiyat 106,39 TL
KDV Dahil Fiyat114,90 TL
GözDiaBcSph (Pwr)Adet
Sol
Sağ

Özellikleri:

* Yüksek konfor
* Mükemmel görme keskinliği
* Çok iyi merkezileşme ve esneklik
* Kolay kullanım

Zeiss Contact Day One Easy Wear lensleri yüksek kalitede günlük takılabilen lensler olup, en önemli karakteristik özelliği herhangi bakım gideri olmadan mükemmel konfor ve keskin görüş sağlamasıdır.

Zeiss Contact Day One Easy Wear lenslerinin geometrik yapısı spheric olup, lens ön yüzeyi kaplar ve arka yüzeye bükülür, bunun sayesinde çok iyi merkezileşme sağlanmaktadır. Geometrik dizayn ve geliştirilmiş materyal sayesinde kullanım kolaylığı sağlanmaktadır.

BU ÜRÜNDE HEDİYE SOLÜSYON KAMPANYASI UYGULANMAMAKTADIR!


* Bu üründe hediye solüsyon kampanyası uygulanmamaktadır.
Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
Lens Tipi : Yumuşak Saydam Kontak lens
Kullanım Şekli : Günlük planlı değişim
Ambalaj İçeriği : 1 kutuda 30 adet
Su İçeriği : %55
Temel Eğri (BC) mm. : 8.60
Çap (Dia) mm. : 14.20
Lens Materyali : Methafilcon A
Merkez kalınlığı : 0.08 mm
Oksijen Geçirgenliği (Dk) : 23
Contact Day 1 Easy Wear

Contact Day 1 Easy Wear Yorumları

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız.Teşekkürler,Lensmarket.com


Bu ürüne toplam 10 yorum yapıldı. Puan:4.4/5
Bu ürüne toplam 10 yorum yapıldı. Puan:4.4/5
lensler güzel fakat takarken tersini düzünü şaşırıyorum düzgün gibi görünüyor her iki tarafıda
👍(0)👎 (0)
Uzun yıllar focus kullandım ve daha sonrasında üretimi kalkmasından dolayı bu lensle tanıştım. Gerçekten çok konforlu ve rahat lensler. Tavsiye ederim
👍(0)👎 (0)
4 yıldır çeşitli lensler, son2 yıldır da biotrue günlük lens kullandıktan sonra farklı bir ürün arayışıyla bu lensi denedim. Teslimatın hızından ve ilgili müşteri hizmetlerinden artık bahsetmiyorum :) lensten son derece memnun kaldım. Varlığını unutuyorum. Sabah erkenden takmama rağmen gece geç saatler olduğunda bile kuruluk/ batma yaşamadım, kullanımı oldukça konforlu. İnce olmasına rağmen takıp çıkarırken de zorluk yaşamadım. Ölçüsü uygun olanlara kesinlikle tavsiye ederim.
👍(0)👎 (0)
Çok memnun kaldık tavsiye ederim
👍(0)👎 (0)
Çok güzel ürün tavsiye ederim.. 2013 yılından beri lensmarketen alışveriş yapıyorum.. bir çok marka kullandım birininntavsiyesi üzerine bu markayı aldım sadece denize girmek için özel günlerde kullanmak için kullanıyorum günlük lens aylık lense göre daha iyi .. en çok isteyim bu ürünniçin fiyatda biraz indirim
👍(0)👎 (0)
nerdeyse bütün markaları denedim. En rahat ve bütün gün hiçbir kuruluk yaşamadığım lens bu Zeiss Day 1 oldu. (Biotrue da aynı şekilde)
👍(2)👎 (0)
lens gözümde batma hissi,bulanık görme sorunu yarattığı için çıkarmak zorunda kaldım.tüm numaraları da uygun olmasına rağmen.
👍(0)👎 (3)
Çok güzel bir ürün, zeis zaten çok güzel, lens kullanamıyorum diyenler bu lensi mutlaka denesin, kesinlikle alışacaklardır.
👍(2)👎 (0)
Hicbir problem yasamadim. Onceden JJ ve Bausch&Lomb da kullandim, en iyi zeiss uyum gosterdi diyebilirim.
👍(1)👎 (0)
pahali oldugu icin sadece 2 kutu aldim tatilde kullandim kaliteli ürün gercekten
👍(12)👎 (0)
Cevap Yaz
  • Ad soyad
  • Yorum
  • Kalan karakter: