Yıllık PureVision 2 HD Kombi Set 4 Kutu yorumları

Yıllık PureVision 2 HD Kombi Set 4 Kutu
Mükemmel
%57 (435)
Çok İyi
%10 (73)
İyi
%10 (79)
Fena Değil
%5 (40)
Çok Kötü
%14 (110)
Puan verin:
Kalan karakter:

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız. Teşekkürler, Lensmarket.com.
Bu ürüne toplam 3 yorum yapıldı. Puan:3.8/5
05.06.2024
Sizlerden allah razı olsun deprem zamanı bana ihtiyacım olan lens ve göz damlasını gönderdiniz gözlüğüm o zamanlar kırıktı. Sizlerin lensleriniz de sizde çok kalitelisiniz. Yani lüks olarak görenler oldu tabi ama görmek ne zaman lüks tercihler arasına girdi bilmiyorum. Söyle ki o günleri keşke görmeseydik yaşamasaydık varolun sağolun heryerde sizden bahsettim iyiki varsınzz....Zor günülerimizde destek oldunuz.
03.06.2024
Sol lens sürekli kayma yaptı bir ay olmadan tüm lensleri tükettim. Ayrıca aksam saatlerinde batma yapmaya başlıyor diger lenslere göre kalın bir yapısı var.
24.05.2024
seveni olsada benim maalesef göz doktoruna gitmek zorunda kaldığım lens oldu kendisi.7yıllık lens kullancıısıyım ilk defa bir lensle böyle bir sorun yaşadım.1 ay süresi dolmadan 2.haftasındayken çöp oluyor lens.inanılmaz batma hissi yaptı,gözümde sorun var zannedip doktor gittim sorun lensteymiş.
YORUM YAPBu ürüne toplam 3 yorum yapıldı Puan: 3.8/5
Kalan karakter:

ScrollBizi Arayın