banner
Sırala :   

Toric (Astigmat) Lens

kategorisinde adet ürün bulunmuştur.

Toric lensler astigmat görme kusurunu düzeltmek için özel olarak dizayn edilmiş olan lenslerdir. Toric lensler kategorisinde; günlük torik lens çeşitleri , aylık  torik lens çeşitleri, bir ay kullanılan toric lens fiyatları ,yıllık toric lensler ve en ucuz toric lens fiyatları bulunmaktadır. 

Astigmat düzeltimi için üretilen toric lensler kategorisinde , yeni teknoloji ürünü olan silikon hidrojel toric kontakt lens çeşitlerine de ulaşabilirsiniz.

Astigmatlı lenslerle ilgili en çok sorulan sorulardan birisi kaç numaraya kadar üretildiğidir, yüksek astigmatlı lensleri www.lensmarket.com ‘dan inceleyebilirsiniz. Ayrıca torik lens ürün sayfalarından astigmatlı lens yorumlarını kullanıcıları paylaşmaktadır. Astigmat miyop lens, astigmat hipermetrop lens, yüksek numaralı astigmatlı lensler torik lensler kategorisinde bulunmaktadır.

Acuvue OASYS toric astigmatlı lens uv korumalı lenstir. Air Optix astigmatlı torik lens silikon hidrojel materyale sahip astigmatlı lenstir. Biofinity Toric  lens silikon hidrojel yüksek konfora sahip astigmatlı lens. SofLens torik lens eski nesil hidrojel astigmatlı lens, Purevision 2 HD torik aylık lens. Proclear Toric XR Yüksek numara astigmatlı lens. PureVision astigmatlı aylık lens.

1DAY ACUVUE® MOIST astigmatlı günlük lens 30’lu kutuda satılır.UV ışınlarına karşı korur, Dailies Aqua Comfort günlük torik lens astigmatlı günlük lenstir 30’lu kutudadır. Soflens Daily Toric 30 lu kutu toric gönlük astigmatlı kontakt lens. Proclear Multifocal toric astigmatlı uzak yakın lens, Clariti Toric aylık astigmatlı saydam lens. Contact life torik astigmatlı lens.

 

www.lensmarket.com ’dan vereceğiniz 2 kutu ve üzeri astigmatlı kontakt lens siparişlerinizde solüsyon hediye.


Yukarı