banner
Sırala :   

Günlük Kullan-At Lensler

kategorisinde adet ürün bulunmuştur.

Günlük kullan at lensler gün sonunda atarak pratik bir şekilde kullanılır. Günlük lenslerin temizleme ve solüsyonda bekletme gibi ihtiyaçları yoktur. Günlük kullan-at lensler Avrupa’da lens kullanıcılarının en çok tercih ettiği lenslerdir.

Günlük lenslerle her yeni güne taptaze bir başlangıç yapabilirsiniz.

Protein ve bakterilerin günlük lensler üzerinde birikme fırsatı yoktur bu nedenle sağlık açısından en iyi seçimdir.

Gün sonunda atılan tek kullanımlık günlük kullan at lenslerle  temizleme derdi ve solüsyon masrafına son verebilirsiniz.

Günlük tek kullanımlık lens kategorimizde , günlük saydam lensler, günlük renkli lensler, günlük astigmatlı torik lensler, günlük uzak yakın lensler bulunmaktadır.

Günlük kontakt lens kategorisinde en çok tercih edilen lensler;

Dailies total 1  en yeni günlük lenslerdendir, en son çıkan günlük tek kullanımlık lens olan johnson & johnson  Acuvue oasys 1 day saydam UV korumalı günlük kullan at lens , J&J 1day acuvue  TruEye şeffaf günlük lens, , Proclear 1 day göz kurumasına karşı FDA onaylı günlük lens, Dailies Aqua Comfort saydam günlük tek kullanımlık lens , 1day acuvue moist yumuşak lens , Biotrue one day günlük lens,  Bausch + Lomb Soflens Daily Dispose 30 lu Kutu günlük lens dailies aqua comfort toric astigmatlı günlük lens , CooperVision MyDay günlük lens, Alcon Dailies Aqua Comfort Multifocal uzak yakın lens, FreshLook One-Day günlük renkli lens , 1day acuvue Define Sparkle gözlere doğal bir pırıltı katan günlük lens , J&J 1day Acuvue Define Shimmer 30 lu Kutu gözlerinizi ışıldatan günlük lens, Alcon FreshLook Illuminate numaralı günlük lens üzerindeki hareler nedeniyle gözlerinizin daha belirgin ve büyük görünmesini sağlar.

 

www.lensmarket.com’da kargo bedava.

indirim%17
MyDay ® Kombi Set 6 kutu

MyDay ® Kombi Set 6 kutu

6 Kutu Myday

569,40 TL469,90 TL
indirim%19
MyDay ® Kombi Set 12 kutu

MyDay ® Kombi Set 12 kutu

12 Kutu Myday

1.138,80 TL919,90 TL
Yukarı