Acuvue Oasys Max 1-Day İndirimli Lens Seti 6 Kutu yorumları

Acuvue Oasys Max 1-Day İndirimli Lens Seti 6 Kutu
Mükemmel
%100 (6)
Çok İyi
%0 (0)
İyi
%0 (0)
Fena Değil
%0 (0)
Çok Kötü
%0 (0)
Puan verin:
Kalan karakter:

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız. Teşekkürler, Lensmarket.com.
Bu ürüne toplam 4 yorum yapıldı. Puan:5/5
02.07.2024
Lens çok kaliteli, taktığım gün o kadar ağladım gözümü ovaladım bana mısın demedi. Üstelik kısa bir sürede gözümdeyken uyumuşum var mı yok mu hiç hissetmedim. Bilgisayarda çalıştım bir süre yine iyiydi.
20.06.2024
İnanılmaz net gösteriyor. Yakın-uzak fark etmiyor biraz kalın gibi ama asla rahatsız etmiyor (-1.50). Tüm gün pc başında iş yapıyorum yazılar 4K resmen. Etrafı yeşil gösteriyo falan diyenler bence yok gözlerim yeşil görünüyo vs. alakası yok. Normalde Acuvue Oasys 2 haftalık kullanıyorum ona toz konduramıyordum ama bu bambaşka. Son teknoloji ayrıca bu premium lens sınıfına girer. Fırsat varken stok yapın.
16.05.2024
gözümde kuruluk var ,normalde lens taktığım andan itibaren kuruluk ve baş ağrısı yapar. tek günlük lenslerde dahi zorlanan birisiyim, bu lenslere bir şans vermek istedim ve sonuç harikA, tüm gün göZümde yok gibiler herkese tavsiyesir
05.05.2024
Bundan önce standart Oasys 1-day Hydraluxe kullanıyordum ve çok memnundum, daha iyisi olamaz diye düşünüyordum. Bu lensler harika, görüşüm iyi olmasa gözümde olduklarını unutacağım.
YORUM YAPBu ürüne toplam 4 yorum yapıldı Puan: 5/5
Kalan karakter:

Scroll
Bizi Arayın