Acuvue OASYS® 1-Day 30 lu Kutu

Acuvue OASYS® 1-Day 30 lu Kutu

ACUVUE OASYS 1-Day silikon hidrojel günlük kontakt lensler en yüksek seviyede UV blokajına sahiptir. Acuvue Oasys konforu artık günlük lenslerde...
Johnson & Johnson
Fiyat 87,87 TL
KDV Dahil Fiyat94,90 TL
Lens Fiyat İndirim 4 al 3 öde 6 kutu siparişlerde özel indirim için tıklayınız
GözDiaBcSph (Pwr)Adet
Sol
Sağ
Dünyada en çok satılan , konforda geçilemeyen Acuvue Oasys ’ten,
gözyaşından esinlenerek tasarlanmış, hayatı kolaylaştıran
günlük kullan-at kontakt lens.
HydraLuxeTM Teknolojisi

Hastanın gözyaşıyla entegre olan, gözyaşına benzeyen ve yüksek oranda nefes alabilen hidrate silikon moleküllerin geliştirilmiş ağı. Stabil bir gözyaşı filmini desteklemeye yardımcı olmak için müsinleri taklit eden ve gözyaşına benzeyen moleküller, korneadaki membrana bağlamak için lense yardımcı olur.
Göz yaşından esinlenmiş tasarım

Nemliliği artırılmış ağ

Göz yaşına benzer moleküller

Hidrate Silikon
HydraLuxe Teknolojili ACUVUE OASYS 1-Day ; Benzersiz özelliklere sahip bir günlük kullan-at lenstir.
Zorlu günlerde konforu optimize edebilmek için, membrana bağlı müsinleri taklit eden nem ağı
Düşük ışık koşullarında genişleyen pupilleri kaplamaya yardımcı geniş optik zon
Optimal uygunluk ve limbal kaplama için 14.3 mm’lik lens çapı
Doğal gözyaşının elektrolit konsantrasyonlarına benzer ambalaj solüsyonu sayesinde hastalar lensi ilk kullandıklarında daha gelişmiş bir konfor yaşarlar.
Her güne 5 UV blokajı*
Tüm ACUVUE Kontakt Lensler gibi,
ACUVUE OASYS 1-Day de UV blokajı sağlar.
Aslında, ACUVUE OASYS 1-Day,
bir kontakt lenste olabilen en yüksek seviyede
UV blokajını sunmaktadır.
Daha Fazla bilgi için: www.jnjvisioncare.com.tr
1. Euromonitor International Limited; current process; fi xed 2015 exchange rates; all channels, defi ned using standard Euromonitor defi nitions; 2014 retail value CL sales (rsp terms), defi ned using standard Euromonitor defi nitions. “Globally” and “World” defi ned as top 32 countries of 2014 CL retail value sales (rsp terms). Countries capture 91.3% 2014 CL retail value sales (rsp terms). 2. www.clinicaltrials.gov is a website maintained by the NIH. The 14 clinical studies evaluated subjective comfort as a primary or secondary endpoint for ACUVUE OASYS® Brand with HYDRACLEAR® Plus Technology. Review conducted as of October 13, 2015.

* Bu üründe hediye solüsyon kampanyası uygulanmamaktadır.
Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
Lens Tipi : Saydam yumuşak kontakt lens
Kullanım Şekli : Günlük planlı değişim
Ambalaj İçeriği : 1 kutuda 30 adet (blister ambalajda)
Su İçeriği : %38
Temel Eğri (BC) mm. : 8.5 mm, 9.0 mm
Çap (Dia) mm. : 14.30 mm
Lens Materyali : senofilcon A
Merkez kalınlığı : 0.085mm (–3.00D)
Oksijen Aktarılabilirliği (Dk/t) : 121 × 10–9 (–3.00D)
Görünürlük Rengi (tint) : Var
İç-Dış işareti : ‘123’ ters-yüz belirteci
Acuvue OASYS® 1-Day 30 lu Kutu

Acuvue OASYS® 1-Day 30 lu Kutu Yorumları

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız.Teşekkürler,Lensmarket.com


Bu ürüne toplam 44 yorum yapıldı. Puan:4.8/5
Bu ürüne toplam 44 yorum yapıldı. Puan:4.8/5
Bundan önce dailies total 1 kullanıyordum ve ondan daha iyi bir lens olamayacağını düşünüyordum ancak fiyatı çok yüksek olduğu için bu lensi denemeye karar verdim daha ucuza ayni kalitede olduğunu gördüm çok memnunum herkese tavsiye ederim
👍(0)👎 (0)
Kuruluk ve batma yapıyor 8 saat sonra.
👍(3)👎 (1)
En az üç lens denemiş biri olarak hiç düşünmeden alın derim. Tek sıkıntısı fiyatı :(
👍(1)👎 (0)
Bu lensten önce Dailies Total 1 kullanıyordum, memnundum fakat bir deneyeyim dedim. Total 1 geceye doğru gözümde kuruluk batma rahatsızlık yapıyordu. Bunda asla böyle bir sorun yaşamadım. Gözmde lens olduğunu unutturacak rahatlıkta. Tavsiye ediyorum.
👍(3)👎 (0)
Ürün bugün elime geçti hızlı kargo güvenli ve ilgili firma teşekkürler
👍(0)👎 (0)
İlk kez lens kullanmaya başladım. Gözümde varlığını hiç hissetmiyorum, asla kayma yapmıyor. 12 saatten sonra hafif yanma yapmaya başlıyor benim gözümde. 12 saatten fazla kullanmamaya dikkat ediyorum. Yanlışlıkla lens gözümdeyken bir kaç kez şekerleme yaptım, hiç bir sorun olmadı. Banyoya da girdim, problem olmadı. Ben memnunum, tavsiye ederim.
👍(1)👎 (0)
Bu lensle uyuyabilir miyiz?
👍(0)👎 (0)
Günlük kullan at lens olduğu için bu lensle uyunmaz diye düşünüyorum.
👍 (0)👎 (0)
Kesinlikle çok rahat bir lens,gözde varlığı hissedilmiyor
👍(1)👎 (0)
ilk kez lens kullanacağım acemiyim biraz :) ilk sorum ilk kez lens kullanacak biri için kullan at lensin sıkıntısı olur mu yoksa aylık mı almalıyım. ikinci sorum ise gözüme takmak için solüsyona ihtiyaç duyacak mıyım. Teşekkürler
👍(0)👎 (0)
Abdulsamet bey ben 3 yıldır lens kullanıyorum. En rahat ettiğim lensler kullan at lensler oldu. Çünkü çıkardıktan sonra muhafaza etme derdi yok. Ancak taktıktan sonra 2 saatliğine çıkarıyım derseniz yine o zahmeti çekersiniz. Askerde iki türünü de kullandım günlükler açık ara daha rahat. İkinci sorunuzun cevabı evet, solüsyon şart.
👍 (1)👎 (0)
günlük kullan at lenslerle aylık lensten daha çok rahat edersiniz . 10 yıllık lens kullanıcısıyım son 2 yıldır kullan at lens kullanıyorum. çok rahat ettim. gözünüze takmak için solusyona ihtiyacınız yok. zaten paketinde solusyon var . ama gözunuzden çıkardıktan sonra birdaha takmayın
👍 (1)👎 (0)
Aylik olanlarin her acidan daha rahat gelecegini dusunuyorum. Birincisi: Takip cikarma isleri aylik lenslerd edaha kolay, gunlukler daha yumusak oldugu icin cok hareket ediyor. Ikincisi: Ayliklar gozde daha konforlu, hissedilmiyor. Gunluklere alismak vakit alabilir.
👍 (0)👎 (1)
Dün sipariş ettiğim lensler bugün elime geçti. Gerçekten çok hızlılar. Daha önce acuvue nin 2 haftalık lenslerini kullanmıştım onlar da çok rahattı fakat bu lens inanılmaz. Çok ince, göze kolayca tutunuyor ve çok hafif, yokmuş gibi. Netlik olarak da güzel. Tavsiye ederim.
👍(0)👎 (0)
Cevap Yaz
  • Ad soyad
  • Yorum
  • Kalan karakter: