Acuvue OASYS® 1-Day 30 lu Kutu

Acuvue OASYS® 1-Day 30 lu Kutu

ACUVUE OASYS 1-Day silikon hidrojel günlük kontakt lensler en yüksek seviyede UV blokajına sahiptir. Acuvue Oasys konforu artık günlük lenslerde...
Johnson & Johnson
Fiyat87,87 TL
KDV Dahil Fiyat94,90 TL
Lens Fiyat İndirim 4 al 3 öde 6 kutu siparişlerde özel indirim için tıklayınız
GözDiaBcSph (Pwr)Adet
Sol
Sağ
Dünyada en çok satılan , konforda geçilemeyen Acuvue Oasys ’ten,
gözyaşından esinlenerek tasarlanmış, hayatı kolaylaştıran
günlük kullan-at kontakt lens.
HydraLuxeTM Teknolojisi

Hastanın gözyaşıyla entegre olan, gözyaşına benzeyen ve yüksek oranda nefes alabilen hidrate silikon moleküllerin geliştirilmiş ağı. Stabil bir gözyaşı filmini desteklemeye yardımcı olmak için müsinleri taklit eden ve gözyaşına benzeyen moleküller, korneadaki membrana bağlamak için lense yardımcı olur.
Göz yaşından esinlenmiş tasarım

Nemliliği artırılmış ağ

Göz yaşına benzer moleküller

Hidrate Silikon
HydraLuxe Teknolojili ACUVUE OASYS 1-Day ; Benzersiz özelliklere sahip bir günlük kullan-at lenstir.
Zorlu günlerde konforu optimize edebilmek için, membrana bağlı müsinleri taklit eden nem ağı
Düşük ışık koşullarında genişleyen pupilleri kaplamaya yardımcı geniş optik zon
Optimal uygunluk ve limbal kaplama için 14.3 mm’lik lens çapı
Doğal gözyaşının elektrolit konsantrasyonlarına benzer ambalaj solüsyonu sayesinde hastalar lensi ilk kullandıklarında daha gelişmiş bir konfor yaşarlar.
Her güne 5 UV blokajı*
Tüm ACUVUE Kontakt Lensler gibi,
ACUVUE OASYS 1-Day de UV blokajı sağlar.
Aslında, ACUVUE OASYS 1-Day,
bir kontakt lenste olabilen en yüksek seviyede
UV blokajını sunmaktadır.
Daha Fazla bilgi için: www.jnjvisioncare.com.tr
1. Euromonitor International Limited; current process; fi xed 2015 exchange rates; all channels, defi ned using standard Euromonitor defi nitions; 2014 retail value CL sales (rsp terms), defi ned using standard Euromonitor defi nitions. “Globally” and “World” defi ned as top 32 countries of 2014 CL retail value sales (rsp terms). Countries capture 91.3% 2014 CL retail value sales (rsp terms). 2. www.clinicaltrials.gov is a website maintained by the NIH. The 14 clinical studies evaluated subjective comfort as a primary or secondary endpoint for ACUVUE OASYS® Brand with HYDRACLEAR® Plus Technology. Review conducted as of October 13, 2015.

* Bu üründe hediye solüsyon kampanyası uygulanmamaktadır.
Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
Lens Tipi : Saydam yumuşak kontakt lens
Kullanım Şekli : Günlük planlı değişim
Ambalaj İçeriği : 1 kutuda 30 adet (blister ambalajda)
Su İçeriği : %38
Temel Eğri (BC) mm. : 8.5 mm, 9.0 mm
Çap (Dia) mm. : 14.30 mm
Lens Materyali : senofilcon A
Merkez kalınlığı : 0.085mm (–3.00D)
Oksijen Aktarılabilirliği (Dk/t) : 121 × 10–9 (–3.00D)
Görünürlük Rengi (tint) : Var
İç-Dış işareti : ‘123’ ters-yüz belirteci
Acuvue OASYS® 1-Day 30 lu Kutu

Acuvue OASYS® 1-Day 30 lu Kutu Yorumları

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız.Teşekkürler,Lensmarket.com


Bu ürüne toplam 31 yorum yapıldı. Puan:4.8/5
Bu ürüne toplam 31 yorum yapıldı. Puan:4.8/5
Lens market hizmet kalite çalışanların ilgi ve alakası tek kelimeyle muhteşemsiniz. İlk alışverişinizse hiç tereddüt etmeden lens marketi tercih edin. Müşteri memnuniyetini bu kadar önemseyen başka bir yer tanımıyorum her şey için teşekkürler.
Gözlerime uyumu çok iyi. Teşekkürler.
çok memnun kaldım gözümde lens yokmuş gibi rahat çok alırken tereddüt etmiştim ama bunlar harika çok teşekkürler
Ben yıllardır Acuvue OASYS HYDRACLEAR kullanıyorum çok memnunum. Bu ürün onunla aynı mı? Tek farkı kullan at olması mı?
Kısa zamanda ürünü teslim aldım. Callcenter da görevli arkadaşlar çok yardımcı oldular. Lensin gözümle uyumu oldukça başarılı. Memnun kaldım.
özellikle telefona bakan bayanlar ne kadar tsk etsem azdır.hem tecrübeli hemde çok yardımcı oluyorlar sirketinizde böyle hamfendiler çalıştıkça sirketiniz cok ömürlü olacakdır.En kısa zamanda teslim edilmesi de ayrı bir başarı tsk Lens yetkilileri
Aylık, yıllık pekçok lens denedikten sonra buradaki yorumlar üzerine günlük lens denemeye karar verdim. İlk denemede doğru bir marka seçtiğimi nladım. Tüm gün batma, yanma veya kaşınma hissi yaşamadım. Gözlerimde BC 8.80 olduğu için 9.00 seçeneğini tercih ettim, çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim.
Bu lensi 8.6 ve 14.2 icin kullanabilir miyim?
Hızlı teslimat için teşekkür ederim bu kadarını beklemiyordum. İlk kez lens kullanıyorum ve gözüme herhangi bir rahatsızlık vermedi, batma, kaşınma gibi bir şikayetim yok. Gözümde varlığını bile hissetmiyorum desem yeridir. Günlük kullan at olması da hijyen açısından gönül rahatlığıyla kullanmama neden.
Daha 24 saat bile geçmeden ürün elime ulaştı. LENSMARKET bugüne dek yarattığı beklentiyi tamı tamına karşılayan bir firma. Hizmet için çok teşekkürler! Lense gelecek olursak öncesinde aynı markanın Acuvue OASYS with Hydraclear ürününü kullanıyordum. Batma, kaşıntı, bulanıklık, her tür şikayet bende mevcuttu ne yazık ki. Lens 3-4 saatten fazla takılı durduğunda katlanılmayacak bir hal alıyordu. Gözlerim alerjik ve ekstra hassas olduğundan doktorumun da uyarılarını dikkate alarak lens ile daha iyi bir deneyim geçiremem diye düşünüyor ve durumu sıklıkla gözlük takarak idare ediyordum. OASYS serisine güvenimden ötürü günlük lenslerini denemeliyim diye düşündüm ve iyi ki de cesaret etmişim. Takalı yaklaşık 6 saat oluyor; lens takılı hissi yok, batma yok, hijyen derdi neredeyse minimumda. Günlük lens düşünenlere ve maliyetini karşılayabilecek olanlara bu seriyi denemelerini şiddetle tavsiye ediyorum.
Cevap Yaz
  • Ad soyad
  • Yorum
  • Kalan karakter: