Acuvue OASYS® 1-Day 30 lu Kutu

Acuvue OASYS® 1-Day 30 lu Kutu

Zorlayıcı günler yaşayan yeni ve mevcut kullanıcılara özel silikon hidrojel günlük kontakt lensler. Oasys konforu artık günlük lenslerde
Johnson & Johnson
Fiyat78,61 TL
KDV Dahil Fiyat84,90 TL
Lens Fiyat İndirim 4 al 3 öde 6 kutu siparişlerde özel indirim için tıklayınız
GözDiaBcSph (Pwr)Adet
Sol
Sağ
Dünyada en çok satılan , konforda geçilemeyen Acuvue Oasys ’ten,
gözyaşından esinlenerek tasarlanmış, hayatı kolaylaştıran
günlük kullan-at kontakt lens.
HydraLuxeTM Teknolojisi

Hastanın gözyaşıyla entegre olan, gözyaşına benzeyen ve yüksek oranda nefes alabilen hidrate silikon moleküllerin geliştirilmiş ağı. Stabil bir gözyaşı filmini desteklemeye yardımcı olmak için müsinleri taklit eden ve gözyaşına benzeyen moleküller, korneadaki membrana bağlamak için lense yardımcı olur.
Göz yaşından esinlenmiş tasarım

Nemliliği artırılmış ağ

Göz yaşına benzer moleküller

Hidrate Silikon
HydraLuxe Teknolojili ACUVUE OASYS 1-Day ; Benzersiz özelliklere sahip bir günlük kullan-at lenstir.
Zorlu günlerde konforu optimize edebilmek için, membrana bağlı müsinleri taklit eden nem ağı
Düşük ışık koşullarında genişleyen pupilleri kaplamaya yardımcı geniş optik zon
Optimal uygunluk ve limbal kaplama için 14.3 mm’lik lens çapı
Doğal gözyaşının elektrolit konsantrasyonlarına benzer ambalaj solüsyonu sayesinde hastalar lensi ilk kullandıklarında daha gelişmiş bir konfor yaşarlar.
Her güne 5 UV blokajı*
Tüm ACUVUE Kontakt Lensler gibi,
ACUVUE OASYS 1-Day de UV blokajı sağlar.
Aslında, ACUVUE OASYS 1-Day,
bir kontakt lenste olabilen en yüksek seviyede
UV blokajını sunmaktadır.
Daha Fazla bilgi için: www.jnjvisioncare.com.tr
1. Euromonitor International Limited; current process; fi xed 2015 exchange rates; all channels, defi ned using standard Euromonitor defi nitions; 2014 retail value CL sales (rsp terms), defi ned using standard Euromonitor defi nitions. “Globally” and “World” defi ned as top 32 countries of 2014 CL retail value sales (rsp terms). Countries capture 91.3% 2014 CL retail value sales (rsp terms). 2. www.clinicaltrials.gov is a website maintained by the NIH. The 14 clinical studies evaluated subjective comfort as a primary or secondary endpoint for ACUVUE OASYS® Brand with HYDRACLEAR® Plus Technology. Review conducted as of October 13, 2015.
BU ÜRÜNDE 2 KUTU VE ÜZERİ ALIMLARDA HEDİYE SOLÜSYON FIRSATI VAR!

* Bu üründe hediye solüsyon kampanyası uygulanmamaktadır.
Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
Lens Tipi : Saydam yumuşak kontakt lens
Kullanım Şekli : Günlük planlı değişim
Ambalaj İçeriği : 1 kutuda 30 adet (blister ambalajda)
Su İçeriği : %38
Temel Eğri (BC) mm. : 8.5 mm, 9.0 mm
Çap (Dia) mm. : 14.30 mm
Lens Materyali : senofilcon A
Merkez kalınlığı : 0.085mm (–3.00D)
Oksijen Aktarılabilirliği (Dk/t) : 121 × 10–9 (–3.00D)
Görünürlük Rengi (tint) : Var
İç-Dış işareti : ‘123’ ters-yüz belirteci
Acuvue OASYS® 1-Day 30 lu Kutu

Acuvue OASYS® 1-Day 30 lu Kutu Yorumları

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız.Teşekkürler,Lensmarket.com


Bu ürüne toplam 23 yorum yapıldı. Puan:4.8/5
Bu ürüne toplam 23 yorum yapıldı. Puan:4.8/5
Hızlı teslimat için teşekkür ederim bu kadarını beklemiyordum. İlk kez lens kullanıyorum ve gözüme herhangi bir rahatsızlık vermedi, batma, kaşınma gibi bir şikayetim yok. Gözümde varlığını bile hissetmiyorum desem yeridir. Günlük kullan at olması da hijyen açısından gönül rahatlığıyla kullanmama neden.
Daha 24 saat bile geçmeden ürün elime ulaştı. LENSMARKET bugüne dek yarattığı beklentiyi tamı tamına karşılayan bir firma. Hizmet için çok teşekkürler! Lense gelecek olursak öncesinde aynı markanın Acuvue OASYS with Hydraclear ürününü kullanıyordum. Batma, kaşıntı, bulanıklık, her tür şikayet bende mevcuttu ne yazık ki. Lens 3-4 saatten fazla takılı durduğunda katlanılmayacak bir hal alıyordu. Gözlerim alerjik ve ekstra hassas olduğundan doktorumun da uyarılarını dikkate alarak lens ile daha iyi bir deneyim geçiremem diye düşünüyor ve durumu sıklıkla gözlük takarak idare ediyordum. OASYS serisine güvenimden ötürü günlük lenslerini denemeliyim diye düşündüm ve iyi ki de cesaret etmişim. Takalı yaklaşık 6 saat oluyor; lens takılı hissi yok, batma yok, hijyen derdi neredeyse minimumda. Günlük lens düşünenlere ve maliyetini karşılayabilecek olanlara bu seriyi denemelerini şiddetle tavsiye ediyorum.
Sırasıyla 1DAY ACUVUE, DAILIES Total 1, MyDay, Acuvue OASYS kullandım.Açık ara en iyisi Acuvue OASYS oldu.Diğer lenslerde bir süre sonra bulanıklaşma ve kuruluk yaşarken Acuvue OASYS de hiçbir sorun yaşamadım.
Gözlerim çok hassas ve cildim aşırı alerjiktir. Ürünü kullandığım da hiç bir sorun yaşamadım. Oldukça yumuşak ve acı hissettirmeyen bir ürün. Zaten kullan at olduğu için hijyende bir sorun yaşamıyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Kullanın.
merhaba; bu lensi denemek istiyorum fakat daha önce kullandığım lensin ölçüleri bc:8.4, dia 14 bu değerlerin farklı olması bir sorun yaratır mı?
öncellikle lensmarket.com çalışanlarına teşekkür ederim.kargo çok hızlıydı. lensmarket.com dan çok memnunum.lenslere gelince gayet rahat.daha önce 15günlük acuvue oasys kullanıyordum.o lenslerden de memnundum fakat günlük lenslerin konforu gerçekten çok farklı.tavsiye ederim.
gözümün dia 14.20 bc 8.70 bu numaralara uyan proclear vardi ve mecburen onu kullaniyordum ama artik dayanilacak gibi degilde sürekli göze batma yapiyordu. Bu ürünü dia14.30 bc 9 modelini secip aldim iyiki aldım dünya varmış lens cok ama cok rahat, batma yok kuruluk numaralar bütün olmasına ragmen sorun yok gözüme tam oturdu herkese tavsiye ederim.
Öncelikle dün sipariş ettiğim lenslerimin bugün elime ulaşması sebebi ile Lens Market çalışanlarına hızlarından ötürü teşekkür ediyorum. Yııllardır aylık lens kullanıyordum batma kuruluk şikayetleri sonucu dokturma başvurduğumda gözlerimde ileri derecede alerji olduğu için ilaç tedavisi yanında günlük kullan at lens kullanımına gittik. Uzun zaman daily 1 total kullanıyordum yorumlar üzerine acuvue oasys aldım ve batma şikayetim öncekine göre daha bir azaldı.(tamamıyla bitti diyemem) Bu 2. siparişim, çıkartması biraz zor oluyor ama yinede bence piyasadaki en iyisi..
Yıllardır aylık lens kullanıp resmen acı çeken, günde 6 saatten fazla lens takamayan, hergün lenslere solüsyonla banyo yaptıran ben, neden günlük lensi bu kadar geç keşfettim bilmiyorum. Siparişim iki gün içerisinde elimdeydi ve müşteri memnuniyetini önemseyen lensmarket bundan sonra lens alışverişimi yapacağım tek adres.
Bu zamana kadar daily 1 kullanıyordum. O en pahalısiydi genel olarak idare ediyordum. Ama bu lensi aldıktan sonra pc başında, dışarda vs. lens yokmus gibi inanilmaz iyi bir lens tavsiye ederim. Ayrica diğer lensleri takmam minimum 5-10 dk sürerken değeri ayni olduğu halde bu lensi takmam 5 saniyemi alıyor. Gerçekten çok beğendim.
Cevap Yaz
  • Ad soyad
  • Yorum
  • Kalan karakter: