indirim%5
DAILIES Total 1 Kombi Set 6 Kutu

DAILIES Total 1 Kombi Set 6 Kutu

6 Kutu DAILIES Total 1
Alcon (Ciba Vision)
Fiyat 685,09 TL
KDV Dahil Fiyat739,90 TL
GözDiaBcSph (Pwr)Adet
Sol14.103 Kutu
DAILIES Total 1 30lu Kutu
GözDiaBcSph (Pwr)Adet
Sağ14.103 Kutu
DAILIES Total 1 30lu Kutu
Adet
1 Set

Set içeriği:

• 6 Kutu DAILIES Total 1

Özellikleri:

Gözlerinize ipek yumuşaklığında bir konfor sunmak için gözün doğal yüzeyiyle neredeyse aynı oranda %100’e varan su içeriğine sahip yüzey tasarımıyla konforda çığır açarak yeni bir çağ başlatıyor.

Yüksek kayganlığa sahip, İlk ve Tek Değişken Su İçerikli Dailies Total 1 kontakt lensleri aynı zamanda günlük lensler içersinde en yüksek oksijen iletkenliğine sahiptir. (156 Dk/t)

Detaylı bilgi için: www.dailiestotal1.com.tr

* Bu üründe hediye solüsyon kampanyası uygulanmamaktadır.
Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
Lens Tipi : Saydam yumuşak kontakt lens
Kullanım Şekli : Günlük planlı değişim
Su İçeriği : %80
Temel Eğri (BC) mm. : 8.5 mm
Çap (Dia) mm. : 14.1 mm
Lens Materyali : Delefilcon A
Merkez kalınlığı : 0.09
Oksijen Aktarılabilirliği (Dk/t) : 156 @ -3.00D
DAILIES Total 1 Kombi Set 6 Kutu

DAILIES Total 1 Kombi Set 6 Kutu Yorumları

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız.Teşekkürler,Lensmarket.com


Bu ürüne toplam 97 yorum yapıldı. Puan:4.7/5
Bu ürüne toplam 97 yorum yapıldı. Puan:4.7/5
Uzun süredir bu lensi kullanıyorum ve tavsiye ettiğim arkadaşlarım da deneyip memnun kaldı. Gözümde olduğunu unutuyorum, rahatsızlık vermiyor.
👍(0)👎 (0)
Öncelikle Lensmarket'e ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum. Acuvue OASYS® 1-Day ile yaşadığım sorun nedeniyle DAILIES Total 1 ile değişim yaptılar Total 1 bende batma ve yanma gibi sorunları pek fazla yapmadı fakat gözümden çıkmak için fırsat bekliyor adeta, sağa sola kayıyor ve çok fazla bulanıklık yapıyor fiyatını hiç hak etmiyor bence.
👍(0)👎 (1)
Hassas gözlere sahip kişiler için çok uygun. Gözde kızarıklık ve batma yapmıyor. Dailies comfort da kullandım fakat ikisi kıyaslanamaz. Fiyat farkı bundan kaynaklanıyor sanırım. Tavsiye etmem ama uyuyup kalsanız bile sorun yaşatmıyor.
👍(0)👎 (0)
Çok beğendim gözümde yok gibiler.Sadece fiyatı yüksek.
👍(0)👎 (0)
Aylık lens kullanımından dolayı bu tip lensi tavsiye etti doktorum. Dün öğleden önce sipariş verdim, bugün öğleden önce elime ulaştı. Hızlı teslimat için çok teşekkürler. Üstüne rakip tanımam. Kullandıkça da deneyimlerimi paylaşacağım. Selametle kalın :))))
👍(0)👎 (0)
İlk kullan at lens deneyimim bu ürün ile oldu sonradan başka marka denedim ve pişman oldum.Bu ürün harika gözünüzde yok gibi.Kuruluk,batma ve bulanıklık yapmıyor çok memnun kaldım.Başka marka aldığıma pişman oldum elimdeki ürün bitince kesinlikle siparişim bu ürüne olacak.
👍(3)👎 (0)
Nefis bir lens 2005 yılından beri lens kullanıyorum gerek kullanım ömrü gerek konfor bakımından böyle bir lens kullanmadım. Lens Markete ayrıca teşekkürler kurulduğu günden bu yana müşteri olarak beni kaybetmediği için de ayrıca teşekkürler Lens soran herkese tavsiye ediyorum. Teşekkürler Lens Market!
👍(4)👎 (0)
lensten çok memnunum bu lensten başka lens kullanamıyorum artık
👍(0)👎 (0)
Herzamanki gibi ricayı kırmayan, birgün içinde kargoyu teslim eden, müşterisi ile ilgilenen bir lens market , yıllardır birkere bile ödün vermediniz yanıltmadınız. Çok teşekkürler Lens market
👍(0)👎 (0)
Çok rahat ve gözde hiç hissedilmiyor, fakat bazı günler çıkarmakta çok zorlanıyorum.
👍(1)👎 (0)
Cevap Yaz
  • Ad soyad
  • Yorum
  • Kalan karakter: