DAILIES Total 1 30lu Kutu

DAILIES Total 1 30lu Kutu

Gözlerinize ipek yumuşaklığında bir konfor sunmak için gözün doğal yüzeyiyle neredeyse aynı oranda %100’e varan su içeriğine sahip yüzey tasarımıyla konforda çığır açarak yeni bir çağ başlatıyor.
Alcon (Ciba Vision)
Fiyat73,98 TL
KDV Dahil Fiyat79,90 TL
Lens Fiyat İndirim 4 al 3 öde 6 kutu siparişlerde özel indirim için tıklayınız
GözDiaBcSph (Pwr)Adet
Sol
Sağ
Yenilikçi değişken su içeriği sayesinde >varlığı gözde hissedilmeyen bir kontakt lens deneyimi yaşatır.5
Beyaz ve sağlıklı görünen gözler için nefes alabilirlik1-4,6
Günün ilk saatlerinden sonuna kadar olağanüstü bir konfor6
Yumuşak bir yüzey ve kalıcı kayganlık sayesinde lensin varlığını hiç hissetmeyecek kadar konforlu 1,5
DAILIES TOTAL1®
KONFOR YENİDEN TANIMLANIYOR.1
İlk ve Tek Değişken Su İçerikli kontakt lens DAILIES TOTAL1® yüzeydeki yüksek su içeriği ile yüksek kayganlık ve nemlilik, merkezdeki düşük su içeriği ile de yüksek oksijen geçirgenliği sağlar.1-4
Su içeriği merkezden yüzeye doğru
%33'ten >%80*'e çıkar ve en dış yüzeyde
%100'e
yaklaşır.1-3
DAILIES TOTAL1® kontakt lenslerle kullanıcılar, beyaz ve sağlıklı görünen gözler için
nefes alabilirliğin1-5 ve gün boyu süren bir konfor için kayganlığın tadını çıkarabilir.1-4,6
DAILIES TOTAL1® (Delefilcon A) Kontakt Lens hakkında önemli bilgi:
DAILIES TOTAL1® kontakt lensleri, görmeyi bozmayacak düzeyde minimal astigmatizması olup
göz hastalığı olmayan bireylerde görmenin optik düzeltilmesi amacıyla günlük (uyanıkken 24 saatten az)
kullanıma yöneliktir. DAILIES TOTAL1® kontakt lensleri sadece bir kez takılabilir ve Günlük Kullan-at olup tek kullanımlıktır ve her takma süresi sonunda atılmak üzere planlanmıştır. Günlük en uzun takma süresi göz doktorunuzca belirlenmelidir. Göz doktorunuz kontakt lensin takılması ve çıkarılmasıyla ilgili ayrıntılı açıklama yapmalıdır. Lensleri tutmadan önce her zaman ellerinizi iyice yıkayınız ve kurulayınız. Kontakt lenslerinizin steril olmayan sıvılarla (musluk suyu ve tükürük gibi) temas etmesine asla izin vermeyiniz çünkü kalıcı göz hasarına yol açabilecek mikrobiyal kontaminasyon oluşabilir. Gözlerinizi her gün kontrol ederek iyi göründüklerinden, rahat (konforlu) olduklarından ve görmenizin net olduğundan emin olun. Kontakt lens kullanıcılarının göz doktorlarını düzenli olarak ziyaret etmesi önerilir. Detaylı bilgi için kullanma talimatına bakınız.7

*Kullanılmamış lenslerin in vitro ölçümü.
Referanslar: 1. The world’s first and only Water Gradient Contact Lens, Contact Lens Spectrum, Special Edition 2013. 2. Thekveli S., Qui Y, Kapoor Y, et al. Structure-property relationship of delefilcon A lenses. Cont Lens Anterior Eye. 2012;35(Supp1):e14. 3. Angelini T, Nixon R, Dunn A, et al. Viscoelasticity and mesh-size at the surface of hydrogels characterized with microrheology. ARVO 2013. E-abstract 1614872. 4. Brennan N. Contact lens-based correlates of soft lens wearing comfort. Optom Vis Sci. 2009;86:E-abstract 90957. 5. Pérez-Gómez I, Giles T. European survey of contact lens wearers and eye care professionals on satisfaction with a new water gradient daily disposable contact lens. Clinical Optometry. 2014;6:17-23. 6. John Pruitt, PhD and Erich Bauman, OD, FAAO The Development of Dailies Total1 Water Gradient Contact Lenses. Optometric Management September 2013. 7. DAILIES TOTAL1® Ürün Bilgisi.

* Bu üründe hediye solüsyon kampanyası uygulanmamaktadır.
Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
Lens Tipi : Saydam yumuşak kontakt lens
Kullanım Şekli : Günlük planlı değişim
Ambalaj İçeriği : 1 kutuda 30 adet (blister ambalajda)
Su İçeriği : %80
Temel Eğri (BC) mm. : 8.5 mm
Çap (Dia) mm. : 14.1 mm
Lens Materyali : Delefilcon A
Merkez kalınlığı : 0.09
Oksijen Aktarılabilirliği (Dk/t) : 156 @ -3.00D
DAILIES Total 1 30lu Kutu

DAILIES Total 1 30lu Kutu Yorumları

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız.Teşekkürler,Lensmarket.com


Bu ürüne toplam 67 yorum yapıldı. Puan:4.4/5
Bu ürüne toplam 67 yorum yapıldı. Puan:4.4/5
Acuvue oasys hydraluxe kullanıyordum. Aksama doğru gözümde kronik bir rahatsızlık olmamasına rağmen aşırı kuruluk oluyordu ve gün içinde lensi gözümde rahatsız edici derecede hissediyordum. İlk 1 saat sağ gözümde yaşadığım rahatsızlık sonunda şu an 13 saattir gözümde, çok nadir hissettim gözümde. En kısa zamanda çoklu paket alacağım. Gerçekten çok iyi.
Aucuvue oasys 1 day kullanicisiydim ona gore cok cok cok konforlu.goz kurulugu olanlar bunu almali.batma sikayeti hic yok.aksam gec saatlere kadarda gozde rahatsizlik vermeden kalabiliyor.bence batma kuruluk sıkıntısı cekenlerin ilk tercihi olmali.kullandigim en iyi lens
Bugüne kadar kullandığın lensler içerisinde en iyisi, hiçbir batma ve rahatsızlık hissi yok. Bilgisayarda çalışırken en ufak bir rahatsızlık hissi vermedi, görüntü kalitesi son derece keskin.
merhaba ben daha önceden hep aylık lens kullandığım için soruyorum optikçiden bir kutu alırdım içinden 3 çift çıkardı bunda bir kutudan kaç çift çıkıyor yardımcı olabilirseniz sevinirim
bir kutudan 30 adet çıkıyor yani 1 kutu 15 günlük lens içeriyor.
Şimdiye kadar kullandığım en rahat lens, aylık lensler de dahil. Yok gibi!!! Bundan önce Acuvue OASYS 1-Day kullandım. İlk günlük lens deneyimimdi. (Aylık versiyonu da kullanmıştım daha önce..) O da iyiydi fakat bir süre sonra lensi hissetmeye başlıyordum. Sonrasında Air Optix Plus HydraGlyde (aylık) kullandım. Onda da sürekli gözümü kırpma ihtiyacı duyuyordum, göz kapağımı sürekli ovuşturuyordum. Ama Dailies Total gün sonunda bile hissettirmiyor kendisini. Gün içinde asla kurumadı, batmadı, göz kuruluğu problemim olmasına rağmen. "Takarken zorlandım" diye yorumlar okudum, ama ben şıp diye taktım. O konuda da sorum yaşamadım. Tabi ki bunlar benim deneyimlerim. Deneye yanıla, ölçüsüyle nem içeriğiyle kendime uygun lensi buldum. Siparişin, kargonun her aşamasındaki bilgilendirmeleri için de lensmarket'e teşekkürler.
5 farklı günlük lens denedim ve hiç biri bu lensin yanına yaklaşamadı. Bütün gün bilgisayar başında çalışıyorum buna rağmen kuruma yapmıyor. 12 saatten fazla kullandığım zamanlarda bile gözümde olduğunu hiç bir zaman hissetmiyorum. Tavsiye ederim.
Harika bi lens gözde hiç lens yokmuş gibi
Lens seçiminde sıkıntı yaşıyordum. Ne kullanırsam kullanayım gözlerimde yanma batma benzeri uyumsuzluk yaşıyordum. air optix night&day siparişimde bu lensler deneme ürünü olarak gönderildi, gerçekten kendi lenslerime göre daha memnun kaldım! !!!ve artık bunu kullanıyorum. Yapısı çok ince, gözlerde kızarıklık asla olmuyor. !! Öğrenciyim,devamlı kitapla iç içeyim ama problem yaşamadım. ❤️Öneririm.
Normalde air optik night&day kullanicisiyim. Gecen siparisimde deneme şansım oldu. Ve simdi kullanma firsati buldum ve inanilmaz rahat oldugunu soyleyebilirim ne kuruluk ne de batma hissi yasadim. Konforlu bir lens. Diğer lensimi aratmadi.
Uzun süredir lens kullanıcısıyım .Lenslerim bugün kısa bir sürede elime ulaştı . Satın almış olduğum lensler çok rahatlar , gözümde yok gibi , hijyen açısından süper bir seçenek , kolaylıkla lenslerimi taktım , kısa sürede elime ulaştı , inanılmaz bir kolaylık bu siteyi yeni keşfettim iyiki de keşfettim . Bu lensi satın almadan önce bir gözlükçüden fiyat sordum bize kataloğdan fiyat gösterdi ve bir kutuya 100 tl saydı indirim yapar mısınız deyince firmaya sormam lazım dedi ertesi gün bizi aradı firma fiyat arttırdı 120 tl yaptı diyerekten yalan söyledi , bu bahsettiğim gibi yalan dolanla iş yapan satıcılara karşı böyle işini temiz yapan bir site nin var olması büyük bir şans . Teşekkürler lens market.
Cevap Yaz
  • Ad soyad
  • Yorum
  • Kalan karakter: