Air Optix for Astigmatism

Air Optix for Astigmatism

Kısa süreli(Aylık değişimli) saydam torik lens.%33 su içeriğine sahip olup astigmatı tolere eder. Klasik hidrojel torik lenslerden 7 kata kadar daha fazla oksijen iletebilmektedir.
Alcon (Ciba Vision)
Fiyat83,24 TL
KDV Dahil Fiyat89,90 TL
Lens Fiyat İndirim 4 al 3 öde 4 kutu siparişlerde özel indirim için tıklayınız
GözDiaBcSph (Pwr)Astigmat (Cyl)AksAdet
Sol
Sağ
AIR OPTIX® for ASTIGMATISM
AIR OPTIX® for ASTIGMATISM
torik lensler ile kullanıcılar görmeye
yeniden odaklanır.
AIR OPTIX® for ASTIGMATISM torik lensler, PRECISION BALANCE 8|4TM tasarımı ile ileri bir stabilizasyon sistemi ortaya koyar.1,2

Gözün doğal göz kırpma mekanizmasıyla birlikte çalışarak görüşü 1. günden 30. güne kadar sabit tutar, sürekli konfor ve görme sağlar.2,3

AIR OPTIX® for ASTIGMATISM torik lensler, tasarımı sayesinde göz kapağının doğal hareketiyle uyumlu iki stabilite noktasını birleştirir, tutarlı bir görüş ve görüş keskinliği sağlar.2,4,5

AIR OPTIX® for ASTIGMATISM birikintiye karşı dayanıklı ve nefes alan8 yapısıyla

1. GÜNDEN 30. GÜNE KADAR SÜREKLİ KONFOR VE GÖRME SAĞLAR. 3

AIR OPTIX® for Astigmatism (lotrafilkon B) kontakt lensler: Dk/t = 108 @
-3.00D -1.25 X 180. Diğer faktörler göz sağlığını etkileyebilir. AIR OPTIX® for Astigmatism
(lotrafilcon B) kontakt lensler hakkında önemli bilgi: Astigmatizma için ilave düzeltmeye ihtiyaç duyan kişilerde 6
geceye kadar uzun süreli veya günlük kullanıma yöneliktir. Göz sağlığını korumak için kullanım süresi göz uzmanı tarafından belirlenmelidir.
Göz uzmanınız tarafından uzun süreli kullanım programı tavsiye edilmedikçe, bu lensleri uyurken kullanmayın. Bir gece lens kullanmayıp, bir sonraki kullanım dönemine başlayın. Kontakt lenslere yanıt kişiden kişiye değişeceğinden, göz uzmanınız kontakt lenslerinizi daha kısa bir kullanım süresi boyunca kullanmanızı tavsiye edebilir. Her kullanıcı kesintisiz 6 gece ve gündüz maksimum kullanım süresine ulaşamaz. Detaylı bilgi için kullanma talimatına bakınız.9

Referanslar: 1. In a subject-masked, clinical study at 7 sites with 62 subjects, based on subjective vision ratings and investiator-graded front surface deposits; significance demonstrated at the 0.05 level; Alcon data on file, 2006. 2. In a randomized, subject-masked, multisite clinical study with over 150 subjects; significance demonstrated at the 0.05 level; CIBA VISION data on file, 2005. 3. Eiden SB, Davis R, Bergenske P. Prospective study of lotrafilcon B lenses comparing 2 versus 4 weeks of wear for objective and subjective measures of health, comfort, and vision. Eye & Contact Lens. 2013;39(4):290-294. 4. Davis RL et al. Evaluation Of Changes In Comfort And Vision During Weeks 3 And 4 Of Monthly Replacement Silicone Hydrogel Contact Lenses.125401. 5. Janakiraman DP, Brobst A, Wang C. Performance comparisons of a silicone hydrogel to low Dk toric soft contact lenses. Optom Vis Sci. 2006;83:E-abstract 065263. 6. Pence NA et al. Silicone hydrogel CLs for astigmatism. Page:22,Optician | 01.06.12./http://www.opticianonline.net/ 7. Davis LR, Eiden SB. Problem Solving Soft Toric Contact Lenses. http://www.clspectrum.com/printarticle.aspx?articleID=107945 (Son erişim: Şubat 2016). 8. Based on the ratio of lens oxygen transmissibilities; CIBA VISION data on file, 2009. 9. AIR OPTIX® for ASTIGMATISM Ürün Bilgisi.

Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
Lens Tipi : Saydam yumuşak kontakt lens
Kullanım Şekli : Aylık planlı değişim
Ambalaj İçeriği : 1 kutuda 6 adet (blister ambalajda)
Su İçeriği : %33
Temel Eğri (BC) mm. : 8.70 mm
Çap (Dia) mm. : 14.50 mm
Lens Materyali : Lotrafilcon B
Oksijen Geçirgenliği (Dk) : 110
Oksijen Aktarılabilirliği (Dk/t) : 108 (@ -3.00 D)
Görünürlük Rengi (tint) : Var
Air Optix for Astigmatism

Air Optix for Astigmatism Yorumları

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız.Teşekkürler,Lensmarket.com


Bu ürüne toplam 145 yorum yapıldı. Puan:3.8/5
Bu ürüne toplam 145 yorum yapıldı. Puan:3.8/5
4. Gününde ciddi bulanıklık oldu ve son gün gözüme yapıştı solisyon damlatarak zor çıkardım. 2 kutu sipariş etmiştim hiç memnun kalmadım tekrar kullanmak istemiyorum.
konforlu lens arayanlar için tavsiye ederim
Ürün kısa sürede sorunsuz elime ulaştı. Bu süreçte mail yoluyla bilgilendirme ve kargo takip mükemmel. Ayrıca telefon desteği çok iyi her konuda yardımcı oluyorlar. Üründe bir sıkıntı yok memnunuz. Tüm ekibe teşekkür ederim. Çalışmalarınızda başarılar dilerim ????????????
Acuvue OASYS for ASTIGMATISM yaşadığım uyum sorunundan sonra Lens market Air Optix le değişim yaptı. Bir aydır kullanıyorum oldukça memnunum. Yapısı biraz kalın olsa da taktığınızda yokmuş gibi. Herhangi bir batma yanma yapmıyor. Çok nadir gözünü hareket ettirdiğinizde kayıyor ama bu tüm lenslerde olacak bir durum. Neredeyse 16 saat kalıyor gözümde uyurken çıkarıyorum. Lens Market'e de ilgisi için teşekkür ediyorum. Acuvue OASYS for ASTIGMATISM için yapmış olduğum yorumdan sonra hemen benimle iletişime geçip sorunu çözdüler.
Aylık sandığımız lensler 15. Gün bulanıyor batma yapıyor ve kesinlikle kullanılmıyor bu markayı tavsiye etmiyorum
kullandığım ilk lens ve çok memnunum, yaklaşık bir aydır kullanıyorum ve asla kuruluk veya batma yapmadı
Her zaman kullandığım lenslerdi, ilk kez bu siteden sipariş verdim. Ürünleri zamanında ve sorunsuz teslim aldım. Benim tek endişem, ağırlıklı olarak gözlük kullanan biri olarak, 6'lı bir kutu lensi epey uzun süre kullanıyorum; ve internetten alırken son kullanma tarihi yakın bir ürün gelir diye endişelenmiştim. Ama gayet 2020+ bir skt ürün yollanmış; teşekkürler. Bu detay mevzuda benim gibi endişe yaşayan olursa diye not etmek istedim.
Lensmarket.com'dan ilk alışverişim. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle alışveriş yaptım. Hızlı bir şekilde elime ulaştı ürün. Ayrıca piyasaya göre uygun fiyatta olduğu için memnun kaldım. Teşekkürler. Benim gibi ilk defa alışveriş yapacaklar gönül rahatlığıyla yapabilirler.
Lens markete teşekkürler onlarla bir problem yaşamadım. Lens gözlerimde kuruluk ve batma yapti. Hatta bazı zamanlar o kadar acıttı ki günümü zehir etti. Ekstra damla kullanmama hatta solüsyonu değiştirmeme rağmen çözüm olmadı. Ayrıca lensin dokusu oldukça sert. Bir daha ki tercihimi acuve den yana kullanacağım .
Diğer lenslere göre kalın bir yapısı var. Ayrıca akşama doğru yanma ve batma yapıyor.
Cevap Yaz
  • Ad soyad
  • Yorum
  • Kalan karakter: