Air Optix for Astigmatism

Air Optix for Astigmatism

Kısa süreli(Aylık değişimli) saydam torik lens.%33 su içeriğine sahip olup astigmatı tolere eder. Klasik hidrojel torik lenslerden 7 kata kadar daha fazla oksijen iletebilmektedir.
Alcon (Ciba Vision)
Fiyat101,76 TL
KDV Dahil Fiyat109,90 TL
Lens Fiyat İndirim 4 al 3 öde 4 kutu siparişlerde özel indirim için tıklayınız
GözDiaBcSph (Pwr)Astigmat (Cyl)AksAdet
Sol
Sağ
AIR OPTIX® for ASTIGMATISM
AIR OPTIX® for ASTIGMATISM
torik lensler ile kullanıcılar görmeye
yeniden odaklanır.
AIR OPTIX® for ASTIGMATISM torik lensler, PRECISION BALANCE 8|4TM tasarımı ile ileri bir stabilizasyon sistemi ortaya koyar.1,2

Gözün doğal göz kırpma mekanizmasıyla birlikte çalışarak görüşü 1. günden 30. güne kadar sabit tutar, sürekli konfor ve görme sağlar.2,3

AIR OPTIX® for ASTIGMATISM torik lensler, tasarımı sayesinde göz kapağının doğal hareketiyle uyumlu iki stabilite noktasını birleştirir, tutarlı bir görüş ve görüş keskinliği sağlar.2,4,5

AIR OPTIX® for ASTIGMATISM birikintiye karşı dayanıklı ve nefes alan8 yapısıyla

1. GÜNDEN 30. GÜNE KADAR SÜREKLİ KONFOR VE GÖRME SAĞLAR. 3

AIR OPTIX® for Astigmatism (lotrafilkon B) kontakt lensler: Dk/t = 108 @
-3.00D -1.25 X 180. Diğer faktörler göz sağlığını etkileyebilir. AIR OPTIX® for Astigmatism
(lotrafilcon B) kontakt lensler hakkında önemli bilgi: Astigmatizma için ilave düzeltmeye ihtiyaç duyan kişilerde 6
geceye kadar uzun süreli veya günlük kullanıma yöneliktir. Göz sağlığını korumak için kullanım süresi göz uzmanı tarafından belirlenmelidir.
Göz uzmanınız tarafından uzun süreli kullanım programı tavsiye edilmedikçe, bu lensleri uyurken kullanmayın. Bir gece lens kullanmayıp, bir sonraki kullanım dönemine başlayın. Kontakt lenslere yanıt kişiden kişiye değişeceğinden, göz uzmanınız kontakt lenslerinizi daha kısa bir kullanım süresi boyunca kullanmanızı tavsiye edebilir. Her kullanıcı kesintisiz 6 gece ve gündüz maksimum kullanım süresine ulaşamaz. Detaylı bilgi için kullanma talimatına bakınız.9

Referanslar: 1. In a subject-masked, clinical study at 7 sites with 62 subjects, based on subjective vision ratings and investiator-graded front surface deposits; significance demonstrated at the 0.05 level; Alcon data on file, 2006. 2. In a randomized, subject-masked, multisite clinical study with over 150 subjects; significance demonstrated at the 0.05 level; CIBA VISION data on file, 2005. 3. Eiden SB, Davis R, Bergenske P. Prospective study of lotrafilcon B lenses comparing 2 versus 4 weeks of wear for objective and subjective measures of health, comfort, and vision. Eye & Contact Lens. 2013;39(4):290-294. 4. Davis RL et al. Evaluation Of Changes In Comfort And Vision During Weeks 3 And 4 Of Monthly Replacement Silicone Hydrogel Contact Lenses.125401. 5. Janakiraman DP, Brobst A, Wang C. Performance comparisons of a silicone hydrogel to low Dk toric soft contact lenses. Optom Vis Sci. 2006;83:E-abstract 065263. 6. Pence NA et al. Silicone hydrogel CLs for astigmatism. Page:22,Optician | 01.06.12./http://www.opticianonline.net/ 7. Davis LR, Eiden SB. Problem Solving Soft Toric Contact Lenses. http://www.clspectrum.com/printarticle.aspx?articleID=107945 (Son erişim: Şubat 2016). 8. Based on the ratio of lens oxygen transmissibilities; CIBA VISION data on file, 2009. 9. AIR OPTIX® for ASTIGMATISM Ürün Bilgisi.

Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
Lens Tipi : Saydam yumuşak kontakt lens
Kullanım Şekli : Aylık planlı değişim
Ambalaj İçeriği : 1 kutuda 6 adet (blister ambalajda)
Su İçeriği : %33
Temel Eğri (BC) mm. : 8.70 mm
Çap (Dia) mm. : 14.50 mm
Lens Materyali : Lotrafilcon B
Oksijen Geçirgenliği (Dk) : 110
Oksijen Aktarılabilirliği (Dk/t) : 108 (@ -3.00 D)
Görünürlük Rengi (tint) : Var
Air Optix for Astigmatism
Air Optix for Astigmatism

Air Optix for Astigmatism Yorumları

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız.Teşekkürler,Lensmarket.com


Bu ürüne toplam 159 yorum yapıldı. Puan:3.9/5
Bu ürüne toplam 159 yorum yapıldı. Puan:3.9/5
ürünü yorumlamayı kısa tutuyorum. 2. 6 aylik kullanım periyodundayim ve son derece memnunum Airoptix'ten. Gorus, netlik, rahatlik vs. ama daha ziyade Lensmarket'i ele alacagim. evet, yine yine yine.. yine basarili bir alisveris deneyimi. yine basarili bir musteri hizmeti. her zaman, her dönem üzerine biraz daha koyarak ilerleyen calisma disiplini. bunu sürdürebilen nadide kurumlardan.
Şiddetle tavsiye ederim. Hem çok hızlı geldi hem de anında cevapladılar notumu, çok ilgili bir yer bundan sonra hep sizden alışveriş edeceğim teşekkür ederim lensmarket çok memnun kaldım. Hediye solüsyon için ayrıca teşekkür ederim :)
Uzun zaman Purevision HD kullanmıştım, görüş netti ama hep konforsuzdu. Air Optix kesinlikle çok konforlu. Tek göze lens kullanmak zorunda olduğum için sabah 7, gece 2 gözümde ve sadece arada bir iki kere suni gözyaşı damlatıyorum. Kesinlikle çok rahat ettim. Arada bir odak çok hafif kayıyor ama çok çabuk düzeliyor. Bu arada yıllardır İnternetten alışveriş yaparım, lensmarket kadar müşteri memnuniyetine odaklı, her adımda sizinle inanılmaz nazik bir şekilde ilgilenen bir firma görmedim. Hem teslimat çok hızlı hem de müşteri memnuniyeti. 10 yıldız olsa hepsini veririm. O derece.
merhaba hem miyop hem astimat için bu lensleri seçecegim değil mi? MİYOP için sphyi mi tercih edeceğim?
Siparişi verdikten 3 saat sonra kargoya verildi şekline mail geldi ve ertesi gün mesai saatleri içerisinde geldi çok hızlı
2 yildir kullaniyorum bence harika
Ürün elime çok hızlı bir şekilde ulaştı ilk defa internetten lens alışverişi yapıyorum çok fazla tereddütüm vardı çünkü optikçiler internetten alınan lenslerin son kullanma tarihlerinde sıkıntı olduğunu hep söylediler ürün bilgilerinde de son kullanma tarihine ait bilgiye rastlayamayınca tereddütlerim arttı ama müşteri hizmetlerinde çalışan arkadaşlar çok yardımcı oldular artık kesinlikle tek adresim lensmarket bütçe olaraktan kar elde etmiş oluyorsunuz arkadaşlar hiç düşünmeden alabilirsiniz teşekkürler..
Tavsiye uzerine 2 kutu sipariş ettim,10 yıldır lens kullanıyorum ,daha once farkli markalarda batma bulanik görme gibi sorunlar yaşamıştım ama bu lenste ilk kez göz kanlanmasi sorunu yaşıyorum.4-5 saatten sonra inanilmaz rahatsiz etmeye başlıyor ve gozlerim kipkirmizi oluyor. Kullanmayi birakmayi dusunuyorum.bu urunu aldığıma pisman oldum,malesef tavsiye edemeyeceğim. dip not:10 yıldır lens marketten alisveris yapıyorum,siteyle ilgili hicbir sorunum yok,gayet basarili bir site.sorun sadece bu lenste :)
Ben hayatım boyunca bu kadar kurumsal bir anlayış görmedim. -Lens ile ilgili soru sormak istedim 5 dakika içerisinde arandım. -İlk kez lens kullanacağımdan hiç konuya hakim olmama rağmen gayet sade net anlaşılır şekilde hizmetimi aldım. -Siparişi gün bitiminde verdim. Ertesi gün sabah elime ulaştı ( İzmir Adresim) Bazı anlayışlar vardır, küçücük bir ihtiyacınız için çok özel hizmet alırsınız. İşte ben böyle hizmetlerin büyüğünün küçüğünün olmadığını düşünüyorum. Parti kur oy verelim lens market :)
Lensi 2 gündür kullanıyorum. Fakat batma problemleri ve bulanık görme düzelmedi. Lens sürekli kayıyor. Uzağa bakarken net ama telefonumu kullanamıyorum. Bilgisayarda çalışamıyorum çok bulanık. Lensmarket hızlı teslimat ve ilgisi ile tartışılmaz.
Cevap Yaz
  • Ad soyad
  • Yorum
  • Kalan karakter: