indirim%23
Yıllık Biofinity Toric Kombi Set 4 Kutu

Yıllık Biofinity Toric Kombi Set 4 Kutu

4 Kutu Biofinity Toric
1 Kutu BioTrue 300 ml solüsyon
1 Kutu BioTrue 120 ml solüsyon

Cooper Vision
Fiyat 413,80 TL
KDV Dahil Fiyat446,90 TL
GözDiaBcSph (Pwr)Astigmat (Cyl)AksAdet
Sol14.502 Kutu
Biofinity Toric
GözDiaBcSph (Pwr)Astigmat (Cyl)AksAdet
Sağ14.502 Kutu
Biofinity Toric
Adet
1 Set

Özellikleri:

Su içeriği % 48 ve Geniş üretim parametresine sahiptir.

Kontak lenslerinizi gün içinde geç saatlere kadar takma düşüncesi sizi endişelendiriyor mu?

O zaman endişelenmeyin, artık başka hiçbir lense benzemeyen yumuşak, esnek, nefes alabilen bir lens var – Biofinity Toric.
Biofinity Toric Comfilcon A materyal teknolojisiyle üretilmiştir. Comfilcon silikon hidrojen materyal, lens düzeyinde gözlere yüksek derecede oksijen geçirgenliği sağlar. Bilindiği gibi yüksek oksijen geçirgenliği olan kontak lensler, kullanıcılar için daha beyaz, daha sağlıklı görünen gözler kazandırır.

Biofinity Toric, ayrıca yüksek miktarda su içeriği sayesinde lensin yumuşak ve esnek olmasını sağlar böylece gün boyunca ve gece rahatlık sunar.

Mükemmel su dengesi ile fevkalade yüksek derecede oksijen içeriğini birleştiren Biofinity Toric sizi neredeyse lens takmıyormuş kadar doğal hissettirir. Yüksek oksijen geçirgenliği ve doğal olarak ıslanan materyal gece boyunca kullanım için daha güvenli bir lens yaratır ve bunu daha beyaz, daha sağlıklı görünen gözlerle sonuçlandığı ortaya konmuştur.

BU ÜRÜNDE HEDİYE SOLÜSYON KAMPANYASI UYGULANMAMAKTADIR!


Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
Lens Tipi : Saydam yumuşak kontakt lens
Kullanım Şekli : Aylık planlı değişim
Ambalaj İçeriği : 1 kutuda 6 adet (blister ambalajda)
Su İçeriği : %48
Temel Eğri (BC) mm. : 8.70 mm
Çap (Dia) mm. : 14.50 mm
Lens Materyali : Comfilcon A (Aquaform)
Merkez kalınlığı : 0.11 mm
Oksijen Aktarılabilirliği (Dk/t) : 116
Yıllık Biofinity Toric Kombi Set 4 Kutu

Yıllık Biofinity Toric Kombi Set 4 Kutu Yorumları

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız.Teşekkürler,Lensmarket.com


Bu ürüne toplam 161 yorum yapıldı. Puan:3.6/5
Bu ürüne toplam 161 yorum yapıldı. Puan:3.6/5
Göz ile uyumu mükemmel. Çok rahat bir lens. Hızlı teslimat için de ayrıca teşekkürler :)
👍(0)👎 (0)
Lensleri uzun zamandır kullanıyorum, çok rahat. Lensmarket ailesine teşekkürler. Işık hızında kargo.
👍(0)👎 (0)
Teşekkürler siparişim çok hızlı elime ulaştı
👍(0)👎 (1)
Bir yıldır biofinity kullanıyorum ve gerçekten kullandığım lens markaları içerisinde en memnun kaldığım marka. Lensmarket ten almamin ne kadar doğru olduğunu da gördüm. İletişim çok başarılı. Özenle paketlenmiş ürünlerim ve hediyeleri için teşekkürler..
👍(0)👎 (0)
9 yıldır lens kullanıyorum... 1,25 astigmat ve 3,25 miyop gözlerim. ilk defa lenslerin varlığını gözümde hissetmiyorum. piyasada bilindik tüm lens markaları denedim. batma, kayma, bir süre sonra puslanma hepsini yaşadım ve sonunda bu markaya geçtim, tüm şikayetler bitti... İki gün önce sağ gözümdeki lensi takarken lavaboya düşürüp bulamayınca, elimde bir önceki siparişten kalan açılmamış soft lensi taktım. sağda soft lens, sol gözde Biofinity Toric var. sol gözümde saatlerdir en ufak bi sorun yaşamazken, sağ gözüm yumruk yemiş gibi...
👍(0)👎 (0)
Hayatımda ilk dafa lens taktım, gözümde yok gibi rahatsızlık hissi yaşatmadı bana. benim yorum yapma amacım lens market çalışanlarıyla alakalı. çok ilgili arkadaşlar. yaptıkları işim hakkını veriyorlar bence. iyi elemanlarınızın kıymetini bilin. haklarını verin enflasyona yenilmesinler :)
👍(4)👎 (0)
Air optix den geçtim aşırı memnunum Lensmarket'e de ayrıca teşekkür ederim ilgilerinden dolayı.
👍(0)👎 (0)
Acuvue oasys miiii ? Peh... Purvision 2 miiii ? Hadi len. 8.7 çapta Biofinity den daha iyisi yok. Yıllarca farklı lensler denedim. İlk defa paraya kıyıp özel bir doktora gittim Biofinity önerdi. Diğerlerine nazaran 10 saat daha dayanır ve hiç hissetmezsin demişti. Ne dediyse çıktı. Hayatımda bu kadar sağlıklı görüş sağladığım bir dönem olmamıştı. Israr ediyorum kararsız iseniz Biofinity tercih edin. Lensmarket i de aynı doktorum önerdi. Gidip o adamın ağzından öpecem.
👍(6)👎 (0)
çok güzel kullanışlı bir lens gözümde yok gibi incecik çıkarırken biraz iyi tutmak gerekiyor o kadar harika gerçekten
👍(0)👎 (0)
ürün kalitesini tartışmaya gerek yok. Lens Market de hızlı, ilgili ve çözüm odaklı bir çalışma sistemine sahip. internet üzerinden alma konusunda şüpheliydim lakin bu şüphe bu site için çok yersizmiş. siparişim çok güzel bir şekilde kutulanmış ve sipariş verdikten bir gün sonra elime ulaştı. müşteri hizmetlerindeki çalışanlarda çok ilgili. hizmetiniz için teşekkürler LensMarket
👍(0)👎 (0)
Cevap Yaz
  • Ad soyad
  • Yorum
  • Kalan karakter: