Biofinity Toric XR Yüksek numara

Biofinity Toric XR Yüksek numara

Yeni nesil, aylık, torik, silikon hidrojel lens. Yüksek oksijen geçirgenliğini ve su içeriğini birarada barındıran silikon hidrojel torik lenstir.
Cooper Vision
Fiyat 166,57 TL
KDV Dahil Fiyat179,90 TL

Özellikleri:

Su içeriği % 48 ve Geniş üretim parametresine sahiptir.

Kontak lenslerinizi gün içinde geç saatlere kadar takma düşüncesi sizi endişelendiriyor mu?

O zaman endişelenmeyin, artık başka hiçbir lense benzemeyen yumuşak, esnek, nefes alabilen bir lens var – Biofinity Toric.
Biofinity Toric Comfilcon A materyal teknolojisiyle üretilmiştir. Comfilcon silikon hidrojen materyal, lens düzeyinde gözlere yüksek derecede oksijen geçirgenliği sağlar. Bilindiği gibi yüksek oksijen geçirgenliği olan kontak lensler, kullanıcılar için daha beyaz, daha sağlıklı görünen gözler kazandırır.

Biofinity Toric, ayrıca yüksek miktarda su içeriği sayesinde lensin yumuşak ve esnek olmasını sağlar böylece gün boyunca ve gece rahatlık sunar.

Mükemmel su dengesi ile fevkalade yüksek derecede oksijen içeriğini birleştiren Biofinity Toric sizi neredeyse lens takmıyormuş kadar doğal hissettirir. Yüksek oksijen geçirgenliği ve doğal olarak ıslanan materyal gece boyunca kullanım için daha güvenli bir lens yaratır ve bunu daha beyaz, daha sağlıklı görünen gözlerle sonuçlandığı ortaya konmuştur.

BU ÜRÜNDE 2 KUTU VE ÜZERİ ALIMLARDA HEDİYE SOLÜSYON FIRSATI VAR!


Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
Lens Tipi : Saydam yumuşak kontakt lens
Kullanım Şekli : Aylık planlı değişim
Ambalaj İçeriği : 1 kutuda 6 adet (blister ambalajda)
Su İçeriği : %48
Temel Eğri (BC) mm. : 8.70 mm
Çap (Dia) mm. : 14.50 mm
Lens Materyali : Comfilcon A (Aquaform)
Merkez kalınlığı : 0.11 mm
Oksijen Aktarılabilirliği (Dk/t) : 116
Biofinity Toric XR Yüksek numara

Biofinity Toric XR Yüksek numara Yorumları

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız.Teşekkürler,Lensmarket.com


Bu ürüne toplam 8 yorum yapıldı. Puan:3.8/5
Bu ürüne toplam 8 yorum yapıldı. Puan:3.8/5
23 yıldır lens kullanıyorum ve çıktığından bu yana da Acuvue OASYS for ASTIGMATISM kullandım ve hiçbir sıkıntı yaşamadım. Numaramın yükselmesi dolayısıyla bu markadan lens almak durumunda kaldım. Ancak hiç memnun kalmadım lens gözde sabit durmuyor göz kapağının hareketiyle sürekli hareket ediyor ve ben sürekli çekmek zorunda kalıyorum. Lensten mi bilemiyorum ama bu lensi aldığımdan beri gözlerim çok fazla rahatsız oldu.
👍(0)👎 (1)
Devamlı kullandığım lenslerim tek sıkıntısı özel üretim olduğu için en az 3 ay önceden sipariş vermek gerekiyor. Onun dışında en son siparişimde göstermiş olduğunuz ilgi alakadan dolayı çok teşekkür ederim. 11 yıldır lens kullanıcısı olarak Lens market kesinlikle en iyisi. Yüksek astigmatı olanlar için bu lensleri kesinlikle tavsiye ederim. Ben hiçbir problem yaşamıyorum. Kayma, batma vs bu lenslerde hiç yaşamadım.
👍(0)👎 (0)
Özel lens reçetem ile birebir değerlerde sipariş verdim ama bana uymadı bu lens. 4.25 astigmatım var standart 2.75 lenslerle bundan daha iyi görüyordum. Benim için kötü bir deneyim oldu gölgeli gibi çift görüyorum belki düzelir veya alışırım diye bir haftadır kullanıyorum düzelmedi attım.
👍(0)👎 (0)
sipaişini vermiş oldugum lensten memnunum ama hala mükemmel diyemiyorum.
👍(0)👎 (0)
Kesinlikle tavsiye ediyorum 2 gözümde PWR +3.25 CYL -3.25 hiç sorun yaşamadım
👍(0)👎 (0)
Detaylı bilgi verebilecek varmı? Satın alsam ne kadar sürede gelir?
👍(0)👎 (0)
Ürün hakkında hiç yorum yapılmamış olması şaşırtıcı açıkçası, yüksek astigmatta pek bir alternatif olmuyor maalesef şeffaf lenslerde Proclear Toric XR ve Biofinity Toric XR seçeneklerimiz vardı birkaç ay öncesine kadar artık Proclear da üretim yapmamakta lakin bu çok da üzücü bir olay değil, en azından benim açımdan. Sağ lensimi -eğer yeterli lensim varsa- her halukarda bu üründen yana kullanıyorum, yurtdışı üretim olduğu için size ulaşması 10 haftayı bulabiliyor; tek eksi yönü bu. Proclear da kullanan biri olarak şunu söyleyebilirim Proclear’a göre daha ince ve daha rahat ve XR olması sizi korkutmasın normal toricler gibi duruyor gözünüzde ve size asla bir rahatsızlık vermiyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum. CooperVision bu konuda gerçekten usta.
👍(0)👎 (0)
Ne farkı var diğerinden, aydınlatır mısınız
👍(0)👎 (0)
Diğerinde astigmat 2.25'e kadar var, bunda 5.75'e kadar.
👍 (1)👎 (0)
Cevap Yaz
  • Ad soyad
  • Yorum
  • Kalan karakter: