DAILIES Aqua Comfort Multifocal 30lu Kutu yorumları

DAILIES Aqua Comfort Multifocal 30lu Kutu
Mükemmel
%50 (3)
Çok İyi
%17 (1)
İyi
%0 (0)
Fena Değil
%0 (0)
Çok Kötü
%33 (2)
Puan verin:
Kalan karakter:

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız. Teşekkürler, Lensmarket.com.
Bu ürüne toplam 6 yorum yapıldı. Puan:3.5/5
21.05.2021
Göz doktoruna gitmeden aylık lens almak istemedim, lens market sağ olsun yoğunluklarına rağmen dün elime ulaştırdılar bu sabah denemek için taktım aylık lensim olmasına rağmen takalı 4 saat oldu batma, bulanma sorunları yaşıyorum :(
05.06.2020
Lensmarketten deneme amaçlı aldım.Firma gönderimi hemen sağladı tekrar teşekkür ederim.Benim gözümün hassaslığından sanıyorum bu lensin takması kolay, çıkarması çok zor oldu.Hatta sağ gözümden lensi çıkarıp çıkaramadığımdan emin olamadım bile, görüş çok iyi batma yapmıyor ancak benim için lensi çıkarmak çok zor oldu.Lens kaliteli ve başarılı..
30.10.2019
merhabalar, ürün denemek amaçlı aldım, bir günde kargo geldi, su anda deniyorum, uzun zamandır lens kullanıcısıyım, gözümü rahatsız etmiyor konforlu bence, lens olarak iyi, Multifocal oldugu için ben tamamen görüşe odaklanıyorum, uzakta skıntı yok gibi lakin yakında biraz zorladım ama ilk taktıgıma göre dağişiyor sanki, bence biraz daha denemek lazım tam net bir bilgi için...
25.02.2019
Hızlı teslimat için teşekkürler, tereddütsüz lensi alabilirsiniz, gözünüzde olduğunu hissetmeyeceksiniz.
17.04.2018
son derece rahat bir lens,gözümde yabancı bir madde yokmuş gibi,denediklerimin arasında en çok rahat ettiğim DAILIES Aqua Comfort Multifocal oldu.Ürünler iyi paketlenmiş bir şekilde kısa zamanda elime ulaştı.Teşekkürler.
27.01.2017
Lenslerin gözlerimdeki varlığını unutuyorum çoğu zaman..Süper yaşam konforu,çok memnunum.
YORUM YAPBu ürüne toplam 6 yorum yapıldı Puan: 3.5/5
Kalan karakter:

Scroll
Bizi Arayın