Acuvue Oasys Toric İndirimli Lens Seti 4 Kutu yorumları

Acuvue Oasys Toric İndirimli Lens Seti 4 Kutu
Mükemmel
%77 (890)
Çok İyi
%7 (85)
İyi
%6 (71)
Fena Değil
%2 (19)
Çok Kötü
%5 (56)
Puan verin:
Kalan karakter:

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız. Teşekkürler, Lensmarket.com.
Bu ürüne toplam 4 yorum yapıldı. Puan:4.5/5
03.07.2024
Muayene esnasında lensleri test ederken Acuvue Oasys Toric lensi batma yaptığı için doktor bausch lomb yazmıştı fakat batmanın nedeni lense toz kaçmasıymış kendim keşfettim, doktor hiç bahsetmedi bile. Bausch Lomb net gösteriyor fakat sürekli gözün içi su dolu gibi hissediyorsunuz ve sürekli bulanıklaştırıyor. Acuvue Oasys e geçiş yaptım ve bu lenste hiç bir şekilde bulanıklık sorunu yok. Konfor olarak bausch lomb bir tık daha konforlu fakat stabil görüş için kesinlikle bu marka.
27.06.2024
6 senedir lens kullanıyorum bu siteyi yeni keşfettim ilk alışverişim gayet güvenilir ve kargo teslimat süresi bir gün bu kadar hızlı olacağını tahmin etmiyordum lens kalitesi olarak da gayet güzel bir ürün çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim.. (hediye olarak lens solüsyonu göndermelerini rica etmiştim gözlerinden kaçmış olmalı kargo paketinin içinden çıkmadı) yinede çok teşekkür ederim..
26.06.2024
Çok önceden de lensmarket.com üzerinden sipariş vermiştim yine dün saat 3 gibi sipariş verdim bugün elime 10:30 gibi ulaştı. Bu hız bu özenli paketleme.. Gerçekten çok memnun kaldım siteden güvenli hızlı ve uygun fiyat... Ayrıca lens kalitesi mükemmel astigmatı olanlar sorunsuz alabilir kullanabilir.
22.06.2024
Ürünü uzun zamandır kullanıyorum ve memnunum. Yorum yazma sebebim ise lensmarket. Her zaman çok güzel paketleme ve süper hızlı kargolama yaparlar. Bu siparişimde kendi dikkatsizliğimden kaynaklı kutulardan birini yanlış sipariş etmiştim. Adres değişikliğine rağmen çok hızlı değişim yaptılar. Profesyonelliğiniz için teşekkür ederim.
YORUM YAPBu ürüne toplam 4 yorum yapıldı Puan: 4.5/5
Kalan karakter:

Scroll
Bizi Arayın