1DAY ACUVUE® TruEye 30 lu Kutu yorumları

1DAY  ACUVUE® TruEye 30 lu Kutu
Mükemmel
%63 (87)
Çok İyi
%10 (14)
İyi
%11 (15)
Fena Değil
%6 (8)
Çok Kötü
%9 (13)
Puan verin:
Kalan karakter:

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız. Teşekkürler, Lensmarket.com.
Bu ürüne toplam 7 yorum yapıldı. Puan:4.1/5
16.09.2023
Özellikle yorum yapmak istedim. Çok lens tecrübem yok ama bu ürünü almadan önce bunun 3 katı civarıdaha pahalı bir kullan at lens kullanmıştım bir kutu; o yüzden bunun fiyatından dolayı daha kötü olacak beklentisiyle satın aldım açıkçası; ama diğer lensteki mercekten kayma, göz kapağında kalınlık hissi, çıkartırken zorlanma bunda hiç yok. Çok konforlu gerçekten. İnce olduğu için takarken daha yavaş hareket etmek gerekiyor katlanma ilk anda tutumama ihtimaline karşı; ama çıkartmak çok kolay oluyor ki ben çıkatmakta çok zorlanan biri olarak bu benim için önemli bir tercih sebebi olacak. Spor aktivitelerinden önce lens takmam gerektiğinde strese giriyordum öncede, bu ürünle tanıştıktan sonra o stresim ortadan kalktı. Başka bir ürün deneyinceye kadar tercihim bu olacak görünüyor.
23.08.2023
Ben yillardir lens kullanan biri olarak ve gözümde her lens durmamasina, kaymasina ragmen bu lensler assssssiri konforlu. Kullanigim diger lens markalara göre ekstra bir yumusak ilk bi bes dakika gözüm alistiktan sonra gözümde oldugunu unutabilirim yani o kadar yok gibi. Uv-blok isi de güzel. Gözlerim cok hassas baya bi yariya indirdi gün isigindaki hassasiyeti. Ve baya net görebiliyorum, gözlügümden bile daha net gibi geldi bana. Begendim baya cok tessekkür ederim
07.08.2023
Lensmarketin müşteri ilişkileri sadece lens sektöründe değil, e-ticarette açık ara fark atar. Acuvue nin Moist modelinden almıştım, kullanımın çok zor olduğuna dair yorum yapınca Lensmarketin müşteri ilişkileri aradı ve elimdeki moisti (30 luk kutudan 20 tane kalmıştı) TrueEye ile değiştirdiler. Müşteri memnuniyeti budur. Teşekkürler.
24.06.2023
o kadar rahat ve o kadar güzel ki takması gözünüzde lens olduğunu unutuyorsunuz. çok beğendim, günlük lens ihtiyacım olunca alacağım lens trueye. lensmarket ilgisi ve hızı her zamanki gibi süperdi, elinize sağlık
20.06.2023
Benim için uygun olmadı daha öncede aynı marka almıştım ama son aldığımda hem gözümde kuruluk hem de bulanık görme sorunu cok yaşadım.
23.05.2023
ürünü uzun süredir kullaniyorum ve memnunum. lens market cok ilgili ve yardimci ancak kurye secerken scotty secmemenizi oneririm. koca plazayi bulamayan bir kurye firmasi maalesef
18.04.2023
Şimdiye kadar solüsyon alıyordum,ilk kez lens siparişi verdim buraya,pazar sabahı sipariş verdim bu sabah elime ulaştı çok teşekkür ediyorum,hediyeniz içinde çok teşekkürler.
YORUM YAPBu ürüne toplam 7 yorum yapıldı Puan: 4.1/5
Kalan karakter:

Scroll