Acuvue OASYS

Acuvue OASYS

Johnson & Johnson
Fiyat62,87 TL
KDV Dahil Fiyat67,90 TL
Lens Fiyat İndirim4 kutu siparişlerde özel indirim için tıklayınız
GözDiaBcSph (Pwr)Adet
Sol
Sağ
Lenslerinizi değil
hayatı hissedin
ACUVUE® OASYS™ with HYDRACLEAR® Plus ile gün sonunda bile lens yokmuş hissiyle tanışın!
Stok Durumu:
Tüm dioptrilerin %99'u hazır olarak bulunmaktadır.
Acuvue Oasys marka lensin 8.8 BC (temel eğri) değeri, özel yapısı sayesinde 8.8 ile 9.1 aralığındaki tüm BC değerlerine uyum sağlayabilmektedir. Göz hekiminize danışınız.
Bilgisayar karşısında uzun saatler mi geçiriyorsunuz?
Lenslerinizin gözlerinizi kurutmasına neden olan klimalı ortamlarda mı çalışıyorsunuz?
Gün sonunda lensinizi çıkarıp gözlerinizi ovalama ihtiyacı mı hissediyorsunuz?
Öyleyse, ACUVUE® OASYS™ with HYDRACLEAR® Plus ile gün sonunda bile lens yokmuş hissiyle tanışın!
Üretim Teknolojisi:
HYDRACLEAR® Plus Kontakt lens monomerine karıştırılan ıslatıcı ajan sayesinde kontakt lensleriniz gözlerinizi gün boyu nemli tutar. Kontakt lense bağlı göz kuruluğunu ortadan kaldırır. Gün sonunda kontakt lensiniz rahatlığından bir şey kaybetmez.

Yüzey kaplamasına ihtiyaç duyulmadan üretilmiş, gün boyu nemlilği sağlayan ACUVUE® OASYS™ with HYDRACLEAR® Plus ıslanabilir pürüzsüz yüzeyi ile silikon hidrojel materyalinde bile ekstra konforu gün boyu hissedebilirsiniz. HYDRACLEAR® Plus teknolojisi ile üretilmiş ACUVUE® OASYS™ aynı zamanda diğer lenslere oranla lenslerinizin göz kapağınıza sürtünme katsayısının çok daha düşük olmasına yardımcı olur, böylece gözlerinizde kontakt lense bağlı oluşacak komplikasyon ihtimalini azaltır.
1. Sınıf UV blokajı UVB ışınlarının %99'dan fazlasını, UVA ışınlarının %96'dan fazlasını bloke eder.
Tüm diyoptrilerde %99 stok bulunan ACUVUE® OASYS™ with HYDRACLEAR® Plus'ı uzağı görememe (miyop) ve yakını görememe (hipermetrop) düzeltmeleri için tercih edebilirsiniz.
Ödüller: 2006 Silmo D'Or ödülü sahibi
BU ÜRÜNDE 2 KUTU VE ÜZERİ ALIMLARDA HEDİYE SOLÜSYON FIRSATI VAR!

Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
Lens Tipi : Saydam yumuşak kontakt lens
Kullanım Şekli : Günlük kullanımda 15 gün, gece gündüz kullanımda ise 6 gece 7 gün
Ambalaj İçeriği : 1 kutuda 6 adet (blister ambalajda)
Su İçeriği : %38
Temel Eğri (BC) mm. : 8.40 mm (8.8 mm’ye kadar tolere edebilmektedir, lütfen doktorunuza danışın.)
8,80 mm (9,1 mm’ye kadar tolere edebilmektedir, lütfen doktorunuza danışın.)
Çap (Dia) mm. : 14.00 mm
Lens Materyali : Senofilcon A
Merkez kalınlığı : 0.07 mm (@ -3.00D)
Oksijen Aktarılabilirliği (Dk/t) : 147
Görünürlük Rengi (tint) : Var
İç-Dış işareti : Var
Acuvue OASYS

HydraClear Teknolojisi

Kolay Kullanım

Acuvue OASYS Yorumları

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız.Teşekkürler,Lensmarket.com


Bu ürüne toplam 418 yorum yapıldı. Puan:4.2/5
Bu ürüne toplam 418 yorum yapıldı. Puan:4.2/5
Lens markete sundukları kaliteli hizmetten dolayı çok teşekkür ediyorum.Acuvue OASYS üründen çok memnunum yaklaşık 4 yıldan bu yana kullanıyorum bilgisayar karşısından çalışanlar için harika bir ürün bu arada kesinlikle lens markete devam.Tekirdağ / Malkara
çok iyi kuruma batma yapmıyor
Bir çok farklı marka denemiş biri olarak bu lensin çok başarılı olduğunu söyleyebilirim. Lensmarket e sundukları kaliteli hizmetten dolayı teşekkür ediyorum, yorumları dikkate almaları beni çok mutlu etti.
Bu lens purevision 2HD den geçtim ve dünya varmış dedim. Gözümde değilmiş gibi uzun süre kullanabiliyorum hatta uyuyabiliyorum.
Öncelikle ilk defa lens kullanacak kişiler için muhteşem, rahat ve orjinal bir görüş sunuyor. Acuvue OASYS modelinde kutu içinde 6 adet lens bulunuyor. 3 ay rahat rahat yetiyor çift kullanımda. Lensmarket.com'a da çok çok teşekkür ediyorum, sagolsunlar hem piyasadan çok daha ucuz, hem hızlı gönderiyorlar. Ayrıca cep boy solüsyon isteğime de olumsuz bırakmadılar, 1 numara hizmet, 1 numara kalite.
Bu siteyi çok seviyorum çok güzel ilgileniyorlar sanki telefondakiler kardeşiniz gibi davranıyor :D LensMarket'e devam ;)
16 yıldır lens kullanıyorum.. Kullandıklarımın arasında en iyisi...
Bugün ilk kez denedim fakat bulanık görüyorum sebebi nedir anlayamadım.
Doktorun önerisi ile Acuvue Oasys adlı ürünü kullanmaya başladım. Hiçbir rahatsız edici unsur ile karşılaşmadım. İlk defa lens kullanıyorum ve benim için gözlük devri artık son buldu. Ayrıca Lensmarket.com'a çok teşekkür ederim. Express kurye sayesinde ürün 2 saatte elime ulaştı.
14 yıldır lens kullanıyorum, ilk zeiss ile başladım her gün çıkarıp takmak acemilikten olsa başta zor geldi ve baya ızdıraplı kullanım süresi yaşadım. üç yıl sonunda bausch-lomba geçerek oh be dünya varmış dedim. 6 yıl kullandıktan sonra sırf meraktan deneme amaçlı aldığım acuvue yi ilk taktığımda ise meğer yıllardır gözlerime işkence yaptığımı farkettim, Bu siteden ilk siparişim, daha önce aldığım mağazada ücretsiz muayene olup lenslerimi alıyordum fakat artık oradan uzaktayım, umarım ağzım yanmaz..
Cevap Yaz
  • Ad soyad
  • Yorum
  • Kalan karakter: