Contact Day 30 Air

Contact Day 30 Air

En güncel inovasyon ile Vitafilcon A olarak adlandırılan doğa üzerine modellenmiş ve başka herhangi bir malzeme tarafından sağlanamayan su tutma özelliğine sahiptir.
Zeiss (Wöhlk)
Fiyat83,24 TL
KDV Dahil Fiyat89,90 TL
GözDiaBcSph (Pwr)Adet
Sol
Sağ

Özellikleri:

Yeni Zeiss ile Fark Yaratan Kullanım Özellikleri;

* Yüksek su içeriği ile yorgun ve kuru gözlerde ferahlık
* Bilgisayar başında, TV izlerken, uzun saatler kullanımda eşsiz konfor
* Klimalı, kaloriferli kuru hava oluşabilecek ortamlarda yüksek performans
* Sağlıklı gözler için artmış oksijen geçirgenliği
* Yüksek "UV" koruma
* Multi-curved spheric iç dizayn sayesinde üstün konfor ve görüş netliği

Contact Day 30 AIR ile BIRAKIN GÖZLERİNİZ NEFES ALSIN...

En güncel inovasyon ise Vitafilcon A olarak adlandırılan doğa üzerine modellenmiş ve başka herhangi bir malzeme tarafından sağlanamayan su tutma özelliğine sahiptir. ZEISS; birinci ve ikinci nesil silikon hidrojel lenslerdeki dezavantajlardan sakınarak, nem ve oksijen arasında ideal denge ile olağan üstü kullanım konforu sağlamıştır.

Yüksek su içeriği düşük modülü ve iyi ıslanabilirliği ile gün boyu sorunsuz kullanım olanağı sağlayarak kuruma şikayetlerini ortadan kaldırmıştır.

Konforlu kenar tasarımı sayesinde uygun olmayan gözyaşı geçişi ile kornea mekanizmasının etkilenebileceği basınç gibi bilinen dezavantajlar artık geçmişte kalmıştır. Son derece ince, özel yeni geliştirilen kenar dizayn sayesinde kornea için konforlu oksijen alışverişi sağlar.

Nem ve Oksijen arasındaki ideal denge ile mükemmel konfor.

BU ÜRÜNDE 2 KUTU VE ÜZERİ ALIMLARDA HEDİYE SOLÜSYON FIRSATI VAR!


Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
Lens Tipi : Yumuşak saydam kontakt lens
Kullanım Şekli : Aylık planlı değişim
Ambalaj İçeriği : 1 kutuda 6 adet (blister ambalajda)
Su İçeriği : %69
Temel Eğri (BC) mm. : 8.50 (8.40 mm ile 8.70mm arasına uyum kabiliyeti ) 8.80
Çap (Dia) mm. : 14.20
Lens Materyali : Vitafilcon A
Merkez kalınlığı : 0.08 mm
Oksijen Geçirgenliği (Dk) : 76.10-9
Görünürlük Rengi (tint) : Su yeşili
Contact Day 30 Air

Contact Day 30 Air Yorumları

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız.Teşekkürler,Lensmarket.com


Bu ürüne toplam 38 yorum yapıldı. Puan:4.1/5
Bu ürüne toplam 38 yorum yapıldı. Puan:4.1/5
Gözümden hemen çıkma yapıyordu memnun kalmadim. Lensi taktiktan sonra çıkarma isteği duyuyordum
Acuvue oasys ve purevision2hd kullandım memnun kalmadım.Zeiss mükemmel kuruluk ve batma yapmıyor.
şuana kadar acuvue oasys, purevisionhd2, air optix nightandday aqua kullandım, yeni airoptix hydraglyde da kullandım, bunlar içinde alcon yani airoptixler iyi gibi, kötü diyemem, ama zeissten sonra herşey mükemmel. nasıldır diye bir korkuyla aldım ama şuana kadar kullandığım en iyi lens diyebilirim zeiss contact day 30 air için... Lensmarket'in mükemmel müşteri hizmetleri, hızı, memnuniyet çabası için de ayrıca teşekkür ediyorum. Harikasınız. Lens de süper. tabii tüm yapay kullanımlarda olduğu gibi kuruluk illa ki olabiliyor. onu da damlayla çözmek gerek. Sevgiler..
daha önce acueve oasys kullanıyordum netlik sorunum vardı biofinity kullandım onunda görüşü berbattı ama zeiss mükemmel herkese tafsiye ederim
11 yıldır kullanıyorum çok memnunum. Bir ara oasys önermişlerdi, aldığım gün çöpe atıp zeisse geri dönmüştüm. Uzun süre gözde kalsa dahi kuruluk kayma batma hiç yapmıyor. 8.80 diğer markalar üretmiyor bu nedenle benim için eşsiz.
Memnun kaldığım tek lens bu.
Senelerdir focus kullandım çok memnundum. Yerine bunu tavsiye edermisiniz.
su içeriğinin ve oksijen geçirgenliğinin yüksek olması sebebiyle doktorum tarafından bana özellikle tavsiye edilmiş lens markasıdır. ilk kullandığım lens markasıdır. Biraz kalın olmasına rağmen gözde hissedilmeyen bir yapısı var. 48 saat çıkarmadan kullanıyorum ve sorun olmamaktadır. tavsiye ederim. BC ve Dia değerleri gözlerime tam oturmuştur. Yalnız alacak arkadaşlara tavsiyem biraz yüksek numaralı alsınlar nedenine gelince ben gözlükte -4.50 kullanıyorum. doktor -4.00 tavsiye etti lenste fakat ilk numaramda gözlük kadar görmediğim için ikinci alışımda -4,25 aldım ve rahatım. Ayrıca Lensmarket.com yetkileri özel teşekkürü hak etmektedir. Hediye solusyonlarımın kargo şirketi tarafından kırık gönderilmesi; Kargo şubesinin kırılabilir içerikli ürün bilgisi olmadığını söyleyerek hasarlı ürün tutanağı vermemiş olmalarına rağmen hediye solüsyonlarımı bana yeniden göndermiştir. İşte gerçek müşteri memnuniyeti budur.
Daha önce soflen ve acueve oasys kullandım soflen pusluydu,oasys de ise batma oluyordu sağ gözde..Bu ürünü arastırarak aldım.Aslında en cok met edilen biofinity den almak istemiştim ama benim gözümün bc değeri 8.8.Buna uygun bir kaç çeşit lens var idi.Bende şansımı bu lensten yana kullandım.Şuan 1 saattir kullanıyorum pc karşısında,sanki yokmuş gibi.Herkese tavsiye ederim..Ayrıca Lensmarket.com çalışanlarına da böyle uygun ürün almamızı sağladığı için ve hızlı gönderi için teşekkür ederim.Saygılarımla.
Oasys, prevision 2hd, trueeye kullandıktan sonra bu lens ilaç gibi geldi. Bc değerim. 8.5 olduğundan bu lens tam oturdu. Diğerlerine göre çok daha kalın bir lens olmasına karşın gözde hiç hissedilmiyor. Bc degerinize tam uyan lens alınmasında fayda var sanırım zira lens uyum sağlar dendigi halde pek öyle olmuyor. Takip çıkarması basit, kendi kendine katlanmiyor, kivrilsa bile hasar almıyor. Gözümü ovusturdugumda bir keresinde katlandı uçtan uca kağıt gibi, iz kalacak sandım fakat solusyonda bekletince düzeldi.
Cevap Yaz
  • Ad soyad
  • Yorum
  • Kalan karakter: