Biotrue ONEday Multifocal

Mükemmel
%0 (0)
Çok İyi
%67 (2)
İyi
%0 (0)
Fena Değil
%0 (0)
Çok Kötü
%33 (1)
Puan verin:
Kalan karakter:

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız. Teşekkürler, Lensmarket.com.
Bu ürüne toplam 4 yorum yapıldı. Puan:3/5
25.06.2019 18:10
Uzak -2,25 yakın 0 doktorum Mosit Multifocal lens önermişti. Denemek için aldım. uzak için görme sıkıntısı yaşamadım. Ama yakın için aynı şeyi söyleyemem . yakındaki tüm yazıları çift gördüm. Gözlüğe devam :(
05.03.2019 09:48
Add nedir?
10.01.2019 12:09
1,5 derece miyobum. Yakınla ilgili problemim yok. Lens takınca yakını iyi göremiyorum. Eskiden bu kadar olmazdı ama 40 yaşını geçtikten sonra gözlük ve lens takınca yakın problemi olmaya başladı. Yeni gittiğim bir doktor multifokal lens önerdi. Astigmatım da var. Doktor 1,75 astigmatsız multifokal lens yazdı; memnun kalmadım. Uzağı iyi gösteriyor, yakını ve orta yakını kötü görüyorum. Başka bir marka multifokal aylık lens denedim onda da yakın problemi oldu.
29.03.2018 18:15
Öncelikle Lens marketin personelinin ilgisi ve yardımı için çok teşekkür ediyorum.Doktorumun önerisi ile bu lensi kullanmaya başladım. +1,75 ve +1,25 add high kullanıyorum.Diğer kullandığım lens markasında gözümde batma ve yanma kuruma olurken,bu lensle batma ve yanma tamamen ortadan kalktı.Kuruluk ise çok aza indi.Ancak bu multifokal lenslerde Add ler low ve high olmak üzere iki çeşit ben high kullanmama rağmen yakında sorun yaşıyorum yetersiz kalıyor. Özellikle loş ortamlarda sıkıntı biraz daha artıyor.Diğer görüş mesafeleri net.Yakınlarından memnun değilim.Tabi bu benim gözüm ile ilgili de olabilir.
YORUM YAPBu ürüne toplam 4 yorum yapıldı Puan: 3/5
Kalan karakter:

ScrollBizi Arayın
lensmarket.com kullanıcıları hakkımızda ne dedi?

Satışını yaptığımız ürünlerle ilgili yorumları bulabilirsiniz