Yıllık Biofinity Kombi Set 4 Kutu

Mükemmel
%68 (501)
Çok İyi
%9 (65)
İyi
%7 (52)
Fena Değil
%4 (30)
Çok Kötü
%7 (54)
Puan verin:
Kalan karakter:

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız. Teşekkürler, Lensmarket.com.
Bu ürüne toplam 669 yorum yapıldı. Puan:4.2/5
20.10.2021
yaklaşık 16 yıldır lens kullanıyorum. uzun yıllar oasys kullandım ancak son yıllarda bulanıklık, kuruluk ve batma şikayetlerimin çoğalmasından dolayı oasys kullanmayı bıraktım ve gözlüğe döndüm. araştırmalarım sonucu 2020 yılında denemek için bir kutu biofinity aldım ve süper sonuç aldım. herhangi bir şikayetim yok gayet konforlu. gözümdeki varlığını nerdeyse hiç hissetmiyorum. diğer markalarda benzer sorunları yaşayanlara kesinlikle biofinity öneririm. solüsyon olarak da revita tavsiye ederim. Günlük lens için de kesinlikle acuvue moist. Bu arada lens market internette gördüğüm en kaliteli ve profesyonel şirket olabilir. siparişim yine çok hızlı bir şekilde 1 günde elime ulaştı. teşekkürler.
18.10.2021
muhteşem .okadar ince ve yokki gözümden çıkarmak için lens arıyorum,aır optix hydra bir gözümde, diğer gözümde biofinity.air optik okadar kalın ve belliki .burdayım diyor. biofiniy tek kelime gözde yok hissi veriyor. sorun olabilecek kısım incelik sebebi ile çok çabuk yırtılabilir, deneyip göreceğim
15.10.2021
10 yıldır lens kullanıyorum.Lens marketten pek çok lens aldım.En rahat ettiğim Biofinity oldu.Ama lensin son paketinde ilk açtığımda lens gözüme asla olmadı. Eski lens gibi batma yaptı. Solüsyonu değiştirip 2 gün sonra tekrar taktım yine olmadı.Yeni lens çöp oldu.
14.10.2021
Bu lensi ilk kez 21.05.2013 te sipariş etmişim. Bugün yeni kutu geldi. Arkadaşım o kadar ısrar etmişti ki dayanamayıp almıştım. Çok haklı bir tavsiye ve kararmış. 8 yıldır başka bir lens alma ihtiyacı hissetmedim. Ne gözümün içinde kaydı, ne gözümden düştü. Gerçekten varlığı yokluğu belli değil benim için. denize girerkende takıyorum, sıkıntı yaşamadım. Hatta dalış yaparkende gözümde unuttuğum çok oldu, yine bir sıkıntı yaşamadım. Gerçekten bence muhteşem bir lens. tavsiye ederim.
13.10.2021
çok rahat lensler. özellikle açık havada sanki gözümde hiçbir şey yokmuş gibi hissettiriyor. yalnız lensin tersini düzünü anlamak zor oluyor bazen.
06.10.2021
harika lens budur biofinity vazgeçmeyin arkadaşlar gözde yok gibi incecik hiç rahatsız etmiyor bir ara biofinity kullanıyordum acuve geçtim geçmez olaydım gözümü mahvetti kesinlikle gözünü seven biofinity kullansın lens market size ayrıca teşekkürler yıllardır sizden alıyorum ve almaya da devam edeceğim
20.09.2021
Acuvue kullanıyordum ama bu markaya geçince ne kadar harika olduğunu gördüm. Çok ince neredeyse gözünüzde yok gibi. 8 saatten fazla taktığımda bile bulanıklık batma ya da yanma yapmıyor. Hızlı ve özenli teslimat için teşekkürler lens market.
15.09.2021
Uzun zamandır bu markayı kullanıyorum. Bir çok marka denedim bence en iyisi bu. Uzun süre gözümde kaliyor ama batma buğulu görüntü olmuyor. Tavsiye ederim
05.09.2021
lens bugun geldi 4 saat den fazla taktım gercekten kaliteli ve gözde olduğunu hissetmiyorsun
28.08.2021
1 gün içinde geldi ve gözümde yokmuş gibi hissediyorum. Herhangi bir batma vs. de olmadı. Çok kaliteli bir lens. LensMarket e teşekkür ediyorum hızlı teslimat.
27.08.2021
Dün 16:45de siparişi verdim bugün 17 gibi elime ulaştı bu hızlı teslimat için lensmarkete teşekkür ederim. 6 yılı aşkın süredir acuvue oasys kullanıyordum fakat son zamanlarda çok fazla problem çıkardığı için denemek amaçlı aldım, ilk kullanımda gözümden kaydı fakat kısa sürede normale döndü acuvue ye göre biraz daha sert sanırım gözün şeklini alması 1-2 dakika sürdü. Şuan bi rahatsızlık yok batma hissi vs. Uzun süreli kullanımda neler olacağını göreceğiz.
25.08.2021
Acuvue oasys den sonra denemek amaçlı aldım ancak memnun kalmadım. İlk taktığım andan itibaren batma hissi kendini hatırlattı sürekli. İki hafta değil yaklaşık 10 gün kullandım ki her akşam çıkarırım lensi.
23.08.2021
uzun zamandır bu lensi kullanıyorum. Almadan önce farklı marka kullandığım için tedirgin olmuştum ama hiç pişman olmadım gayet güzel batma yapmıyor
09.08.2021
Bu lens hakkında çok fazla olumlu şeyler duyduğum için denemek amaçlı 2 kutu aldım ve kullandım. 20 yıllık lens kullanıcısı olarak kesinlikle tavsiye etmiyorum. sabahları bulanık görme ve göz kuruluğu oldu. Lens market ise oldukça hızlı ve ilgili.. Ürün 1 günde elime ulaştı.
03.08.2021
3-4 yıldır kullanıyorum, çok rahat sanki yokmuş gibi. Çok memnunum.
01.08.2021
Acuvue oays kullanıyorken denemek için geçtim. Her zaman taktığım anda batma, çıkarırken eğer uzun süre kaldıysa yapışma oluyor. Göz kuruluğunu çok artırdı hatta randevu aldım doktora gideceğim. Gözlerim hassas değil ona rağmen. Hiç memnun kalmadım.
28.07.2021
Yaklaşık 3 .5 yıldır bu markayı kullanıyorum çok araştırmıştım su oranı yüksek olan lens grubunu elegans kullanmıştım 5 yıl ama 5. yılımda gözümde kanlanma yaptı biofinity geçtim o kadar rahatki ha gözüm de var ha yok gibi arada göz buğulanması yaşıyorumda oda gözümün yorgunluğundan ve kurulundan kaynaklanıyor ayrıca soft bir lenstir sert değildir incedir batma olan arkadaşlar için yorum yazmışlar bence göz çeperi küçük kalıyor ve göz kuruluğu var. ben bu lensi 15 saat kullanıyorum sorun yaşamadım
22.07.2021
Yaklaşık 2-3 hafta oldu kullanmaya başlayalı fakat bc derecesinde 8.6 dan başka seçenek olmadığı için mecburiyetten o çapta almak zorunda kaldım. Lens gözüme büyük geldiği için batma yapmaya ve her göz açıp kapamada kaymaya başladı. Bu yüzden göz çapı küçük olanlar tercih etmemeli. Büyük sorun yaşıyorum.
20.07.2021
Yıllardır kullanmış olduğum acuvue oasys ten bu lensi denemek için vazgeçtim ancak hiç memnun kalmadım. Gözüme tam oturmuyor kayıyor ve maalesef öyle tüm günü kurtarmıyor 8 saatten sonra batma ve yanma yaptı. Üstelik çıkardıktan sonra bile o rahatsızlık devam etti.

Seher T

 • 25.08.2021
Tamamen katılıyorum
10.07.2021
Biofinity Lens Notları 1. Kez: İlk gün batma oldu. İlk defa taktığımdan dolayı uğraştım belki toz moz kaçmıştır. 2. Kez: Batma çok az oldu. Genelde gözümde yok gibiydi. Bilgisayar karşısında bazen bulanıklaşıyor özellikle akşama doğru. 3. Kez: Bugün 1 gün aradan sonra tekrar kullandım. Sağ gözde batma ve kuruluk oldu. 4. Kez: Bugün 2 gün aradan sonra 4. kez lens kullanıyorum. Tüm gün evdeydim. Az da olsa varlığını hissediyorum ama bugün herhangi bir batma ya da kuruluk olmadı. Sanırım önceki taktıklarımda takarken arasına toz felan kaçmış olabilir. 5 ve 6. Kez kullandıklarımda çok rahattı. Arada ufak batmalar oldu ama genelde gözümde yok gibiydi. Sonuç: Sol gözümde hemen hemen hiç batma olmamasına rağmen sağ gözümde bazı günler batmalar oldu. Bu durum benden kaynaklı olabilir. Lens genel olarak rahat bir lens bazen varlığını unutabiliyorsunuz. Lensmarket.com hakkında: Müşteri hizmetleri çok iyi. İlgililer ve herhangi bir mağduriyet halinde telafi etmeye çalışıyorlar.

Murat S

 • 14.07.2021
Arkadaşlar sağ gözümdeki batmanın asıl sebebi lensi ters takmakmış. Yanlış bilgilendirme olmasın. Ters taktığımdan dolayı batıyormuş.
08.07.2021
şu zamana kadar hep night and day kullanıyordum son zamanlarda artan göz kuruluğu problemim sebebiyle biofinity’nin daha uygun olacağını düşündüm ilk başta kararsızdım bu kararsızlığımı yok eden lens market çalışanlarına çok teşekkür ederim herhangi bir sıkıntıda yardımcı olacaklarını belirttikleri için. gelelim lense ben ince oluşuna bayıldım 2 haftadır kullanıyorum daha batma vs yapmadı, göz kuruluğuma night and day’den çok daha iyi geldi. benim lensle ilgili tek problemim sabah çapaklanma yapması oldu ama o kadar da sıkıntı değil. benim gibi kararsızsanız tavsiye ederim :))
07.07.2021
Acuvue dışında bir marka denemeye korkuyordum bu markadaki güzel yorumları görene kadar. Kullanmaya yeni başladım, özellikle göz numarası yüksek olanlar için çok iyi bir ürün. Konforlu ve acuvue gibi kuruluk da yapmıyor gözde, gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
06.07.2021
iki sene acuvue oasys kullandım tam oturmuyor gibi rahatsız hissediyordum. Daha sonra bu lensi denedim gayet memnunum.
06.07.2021
2 günde elime geçti çok teşekkürler. Lenslerle gece yatınca çok rahatsız etmiyor gayet güzel.
05.07.2021
5 senedir kullanıyorum tavsiye üzerine bu markayla başladım lens kullanmaya hayatımın en iyi tercihini yapmışım 2 3 gün gözünden çıkarmasan bile kuruma olmuyor lenste tek kelimeyle harika
05.07.2021
Severek kullandığım lenste anlamsızca batmalar ve göz kuruluğundan gözümü kaşıdığım an katlanıp gözüme kaçmaya başladı..
04.07.2021
Yorumlara güvenerek bu markayı bir deneyeyim dedim ama kesinlikle memnun kalmadım çok batma yapıyor aşırı rahatsız etti bu lens beni asla tercih etmem bir daha kutunun bitmesini bekliyorum
02.07.2021
Farklı bir kaç marka lens kullandım.Bu lensin rahatlığını hiç birinde bulamadım.Unutuyorsunuz lensiniz olduğunu.
02.07.2021
Lensi yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum. Çok yumuşak ve konforlu bir lens. Uzun süre, gece gündüz gözde kalmasına rağmen rahatsızlık hissi vermiyor.
26.06.2021
Acuvue oasden kullanıyordum. Aylık lense geçmek için müşteri hizmetleriyle konuştum ve biofinity e geçtim 2 gündür kullanıyorum hiç bi sıkıntı çekmedim. Özellikle müşteri hizmetlerine teşekkür ediyorum her konuda çok ilgililer ve yardımcı oluyorlar. Teşekkürler lensmarket. Teşekkürler müşteri hizmetleri çalışanları.
25.06.2021
7.00 numara miyopum. Air Optix kullanıyordum yıllardır ama son 1 aydır batma kaşıntı kuruma yapmaya başlamıştı. Yorumları çok iyi olduğu için Biofinity’i denemek istedim. Gelirgelmez sabah taktım ve yatana kadar gözümdeydi. Gerçekten gözde varlığını unutturan bir lens. Umarım bu memnuniyetim devam eder. Hızlı tedarik ve kargo seçeneği için LensMarket’e de çok teşekkürler.
24.06.2021
takılması en zor olan lens olabilir onun dısında kuruluk olmasına rağmen rahatsız etmiyor . uzun süreli kullanımlardada iyi gözde bir şey yok gibi hissettiriyor.
22.06.2021
şimdiye kadar lens kullanmamışım desem yeridir. air optix night and day, air optix hydraglyde purevision hd2 vs. gibi lenslerin çoğunu denemiş birisi olarak söyleyebilirim ki bu lens gözümde yok gibi. gerçekten hiç bir şekilde lensi gözümde hissetmiyorum, bazen unuttuğum bile oluyor gözümde olduğunu. kesinlikle tavsiye ediyorum, pişman olmazsınız.
14.06.2021
Çok çok çok iyi bir lens. Ne bulanıklık ne batma ne çapak. Gözde rahatsız edici hiçbir yanı yok şiddetle tavsiye ederim
09.06.2021
Bütün aylık lensleri kullanmış biri olarak içlerinde en memnun kaldığım lens buydu.
07.06.2021
Normalde acuvue oasys kullanıyordum Gözümde kuruluk sorunu ortaya çıkınca 1 yıl ara verdim ve yüksek su içeriğinden dolayı biofitniy aldım. Ancak ilk takmamda lens sağ gözümde batma yapmazken gün boyu sol gözüme aşırı batma yaptı . Sağdaki lensi sol gözümde deneyince batma olmadı. ilk paketteki lensin hasarlı ya da çizik olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden 2.gün yeni paket açtım ilk gün kadar batma olmadı ancak gün sonuna doğru lens kendini hissettiriyor ve bulanıklaşıyor. Bc değerim doktor ölçümünde 8.6 çıktı ancak gözünüz önceki lens kullanmanıza bağlı olarak benim gibi 8.40 a alışkınsa 8.60 ı almanızı tavsiye etmem büyük hissettiriyor. Kısaca gözüm lensle anlaşmadı diyebilirm.

Zeynep Erva V

 • 09.06.2021
Edit: yorumum sonrası lensmarket müşteri hizmetleri telefon ederek bana ulaştı ve değişim yaparak sorunu çözebileceklerini söylediler. Çok teşekkür ederim. Tereddüdünüz varsa rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.
31.05.2021
Air optix ve acuvue markalarını denemistim. yanma ve batma yapmaları ay sonuna doğru bu iki markada cok artıyordu. doktorumun önerisi ile bu markayı denedim. Çok rahat yanma ve batma hiç yok gün boyu unutuyorum gözümde olduğunu
Kendi markası olan solüsyon ile kullanıyorum Air optixden daha ince acuvue den biraz daha kalın Farkettigim tek negatif tarafı görüş kalitesinde airoptix ve acuvue den biraz geride olması ama yine de en iyisi bu
24.05.2021
birçok lens denedim ancak bu en en en iyisi hiç batma vs yapmıyor yaklaşık 2 senedir kullanıyorum hiç sorun yaşamadım. lens markete de ayrıca teşekkür ederim hız ve ilgi konusunda
23.05.2021
Yıllardır acuve kullanan birisiyim ama ya kuruluk yaptı ya batma sürekli tak çıkar yapmak zorunda kalıyordum. Buna geçeli çok memnunum sadece gün sonunda birazcık rahatsız oluyorum o da normal göz kuruluğu var. Ve baya ince hiç ağırlık yapmıyor ✨Tavsiye edilirrr
20.05.2021
benim gözümde kuruluğa sebep oldu onun dışında takımı kolay ince gözünüzde var olduğunu anlamıyorsunuz
17.05.2021
Beş senedir oasys acuve kullanıyordum. Gün sonunda yaşadığım kuruluk sebebiyle biofinity denemek istedim. Ancak kuruluğa çare olmadı. Üstelik kuruyunca gözlerime iyice yapıştı ve çok rahatsız etti. Gün sonunda çıkarırken de çok uğraştırdı. Oasys kullanırken de kuruluk yaşıyordum ama kuruyunca gözüme yapışmıyordu. Yalnızca batma hissi yaratıyordu. Kolayca çıkarabiliyordum. On senedir lens kullanıyorum gün sonunda hiç bu kadar rahatsızlık yaşamamıştım. Biofinity paketini yeni almıştım. Rahatsızlığa dayanamayıp, belki hatalı kullanmışımdır diyerek 15. günde yeni bir pakete geçtim. Aynı şekilde devam etti maalesef. Bir de iki gözüm farklı numaralar olduğu için iki ayrı paket almıştım.

Gülce Ç

 • 20.05.2021
Edit: Lens market müşteri hizmetleri telefon üzerinden bana ulaştı. Değişim yapılacak. Böylelikle zor durumda kalmamış oldum. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra hep buradan alışveriş yapacağım. Tereddütü olan varsa alışveriş yapmasını tavsiye ederim. Ellerinde gelen bütün kolaylığı sağlıyorlar, zor durumda kalmazsınız. Biofinity konusuna gelecek olursak sanırım benim gözüm bu marka ile iyi anlaşamadı.
28.04.2021
Neredeyse 1 ay gözümden çıkarmıyorum. Sabahları bile rahatsızlık duymadan uyanıyorum. Birçok lens denedim ancak biofinity gerçekten çok çok iyi. Hız konusunda muhteşem bir işletme. Ayrıca stok bulundurma konusunda da harika.
28.04.2021
Arkadaşlar lens kargoya verildikten 1 gün sonra elıme ulaştı. Gözlükcü ve lenscilerde internette sahte ürün gönderiyorlar son tüketim tarihi yakın zaman geliyor gibi söylemleri dikkate almadan siparş verin derim. Hem maliyeti daha ucuz hemde hediyesi ile geldi. 2023 tarihli lens ve 2023 tarihli lens suyu geldi. 2 adet lens ve 1 adet lens suyu lenscilerde su an 550 tl bu ürün için. Detaylı yorum yapıyım dedim cünkü ürünü alırken kafama takılan herşeyin sonucunu yazmak istedim, yorumlarda göremedim yanıtlarını çünkü Umarım faydalı olur. Teşekkürler lensmarket.
21.04.2021
lensi dün aldım bugün saat 2 de elimdeydi. ilk lens deneyemimdi ve sparişimdi. lens market çok ilgiliydi ve çok yardımcı oldular lensler ilk lens deneyimim olduğu için ilk 1 2 saat batma yaptı ama şuan oldukça rahatlar ben oldukça memnun kaldım teşekkürler lens market.
18.04.2021
Herkese şiddetle tavsiye ediyorum
17.04.2021
Uzun zaman Oasys kullandım sonrasında daha sağlıklı olması sebebiyle 1 yıl boyunca günlük lens kullandım. Daha ekonomik olduğundan aylık lenslere, oasys e geri döndüm. Günlük lenslerden sonra gözümü çok rahatsız etti batmalar oldu. Arkadaşımın önerisiyle bu markayı denedim ve günlük lens rahatlığından farkı yok hem ekonomik hem de aynı rahatlık, geceleri hep batan aylık lensler batmaz oldu. Hayat kalitemi yükseltti gerçekten çok mutluyum kesinlikle öneririm.
13.04.2021
oasys acuve bir aydır kullanıyordum kötü değildi ama çokta iyi değildi belirli saat geçtikten sonra batma oluyordu kaşınma vs doktorum bunu tavsiye etti gözüme taktığım andan itibaren hiç hissetmedim resmen yok ötesi lens marketi arakdaşım önerdi şüpelerim vardı ama kalmadı paketleme kargolama çok başarılı optikçilerde neredeyse yarı yarıya ve internetten araştırdığım en givenilir firma burası içimden geldi bunları yazma gereği duydum
07.04.2021
6 Nisan 16:43 te yani mesai saati bitimine yakın vermediğim siparişim 7 nisan sabah 10:00 itibariyle dağıtıma çıkmıştır. harika müşteri memnuniyeti, harika kargo hızı, harika ürünler. tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

biofinity e gelecek olursak; 10 senelik lens kullanıcısı olarak tüm markaları denedim. en memnun kaldığım ve en rahat kullandığım marka biofinity oldu. benim gibi orta hassasiyete sahip gözleriniz varsa tam size göre diyebilirim.
02.04.2021
İlk defa lens kullanmak için aldım. Çok memnun kaldım, ilk taktığımda birkaç saniye batma hissi olsa da gün boyu başka hiçbir sorun yaşamadım. Tavsiye ederim.
01.04.2021
Bende çoğunluk gibi ilk defa Lens Marketten alışveriş yaptım. uzun zamandır lens kullanıyorum. net üzerinden almayı denemek istedim. kullandığım lensin bc si yoktu ama telefonla bilgilendirmelerinden, desteklerinden ve ilgilerinden son derece memnun kaldım. Dün siparişi verdim şimdi elime ulaştı. Umarım kullanımı rahattır ve memnun kalırım ama şunu diyebilirim ilgilerinden ve kargo hızından son derece memnunum.
30.03.2021
Lens Market\\\'ten çok memnun kaldım. İlk defa buradan alışveriş yaptım. Kargom Ankara\\\'ya 1.5 günde geldi ve paketleme özenliydi. Fiyat çok uygundu. Çok teşekkür ederim. 14 yıldır lens kullanıyorum. Doktor muayenesi olmadan asla lens değiştirmedim çünkü doktorunuz birçok detaylı testten sonra gözünüze en uygun lensi seçiyor ve markayı denettiriyor. En iyi marka olabilir ama gözünüze uyumlu olmayabilir. Doktorum verdiği için yıllardır bu markayı kullanıyorum çok memnunum.
28.03.2021
İlk önce Acuvue oasys almıştım gözümü çok rahatsız etti batma ve kuruluk oldu müşteri hizmetleriyle görüştükten sonra değişim yaptılar bu markayı aldım çok memnun kaldım hiç batma kuruluk yapmadı gözümde varlığını bile hissetmiyorum lens markete çok teşekkür ediyorum
25.03.2021
Daha önce de Lensmarket.com dan CooperVision Biofinity Toric lens almıştım oğluma. Çok ilgi ve alaka gösterdiler. Hem onların ilgisinden hem de üründen memnun kaldığımızdan dolayı tekrar sipariş vermek için irtibata geçtim. Bu süreçte de yine çok yakından ilgilenen ve siparişimizi çözüme kavuşturan Refika Hanıma da ayrıca teşekkür ediyorum.
24.03.2021
Lensten memnun kaldım
24.03.2021
Yıllardır kullanıyorum cok memnunum. Solusyon olarak da biotrue kullaniyorum ondan da cok memnumum. Hediye olarak bu markanin solusyonunu gondermisler onu da deneyecegim.
Ayrica lensmarket’e de ayrica tesekkur ediyorum. Hem fiyatlari piyasaya gore cok uygun (neredeyse yarisi) hem de kargom 1 gunden kisa surede elimdeydi.
18.03.2021
Reçetemde bc değerim 8.4, bu siparişimde 8.6 Biofinity aldım. Oasys e göre daha ince ve gözümde yok gibi sanki, bir sıkıntı yaşamadım.
17.03.2021
uzun süre acuvue oasys kullanmış biri olarak biofinity i kullanmakta çok zorlanıyorum. öyle kuruluk yapıyor ki günde birkaç kez damla kullanmama rağmen gözüm kupkuru.
15.03.2021
Benim bc değerim 8.5 oasys kullanıyorum ama arada kayma yapıyor, biofinity de çok beğenilen bir marka, acaba 8.6 değeri olması bir sıkıntı yapar mı?
14.03.2021
Acuvue Oasys kullandım yıllarca, son zamanlarda gözüm kabul etmemeye başladı. Lens market temsilcilerine mail attım yardımcı olmaları için çözüm odaklı olup sorunu hemen çözdüler. Bu markayı kullandım ve çok memnun kaldım. Lens firmasına ve yardımlarından dolayı lens markete teşekkürlerimi sunarım.
13.03.2021
Lensler hızlı kargılandı bu kısımda sorun yok ama lesni takınca öğle vakyine doğru sulanma gibi bir şey oluyor buda bulanıklık yapıyor. Çapaklanma olmuyordu çapaklanmada olmaya balşadı. Ayrıca bu iki göz içinde değil. göz numaralarım aynı olduğu için lensleri değiştirdiğimde aynı sorun diğer gözde yaşanıyor.
11.03.2021
Biofinity marka benim icin en iyisi. Uzun zamandir kullaniyorum. Kuruma, batma asla olmuyor.
Yillardir lensmarketi kullanıyorum. Beni hic bir siparişimde yaniltmadilar. Dun siparis verdim bugun geldi. Bir sorun yasamaniz halinde direk cozume kavuşuyor. Online alışverişte lensmarketten daha iyi bir siteyle karsilasmadim. Hizmetleri icin her bir calisana tek tek teşekkür ediyorum.
11.03.2021
Gece boyunca da takılabilirliği yazıldığı için almıştım ki yine de hiçbir zaman gece kullanmadım. Zaten birçok sefer gün içinde de kullanamadım çünkü sürekli kızarıklık ve alerji yaptı maalesef. Yine Acuvue markasına dönüyorum.

Oğuzhan A

 • 12.03.2021
Muhtemelen BC oranını farklı aldınız
06.03.2021
Bir çok marka kullandım gözümde alerji geliştiği için en son bu lensi aldım bi önceki kullandığım lenste air optix hyd ondan da memnun kaldım alerjik gözlerimde sorun yaratmadı ama bu lens bi başka yok gibi hem hissi hem de dışardan görüntüsü ve netliği de kesinlikle air optixe göre daha iyi bundan sonra bu markadan şaşmam
05.03.2021
Müthiş bir ürün. Gözlerinde hassasiyet olanlar tercih edebilir. Ama özellikle lensmarket çalışanları inanılmaz yardımcı oluyor her aşamada. Böylesine ilgili ve yardımcı başka bir firma görmedim. Site ile ilgili aklınızda soru işareti kalmadan alışveriş yapabilirsiniz.
04.03.2021
askere giderken uzun zamanlı çıkarılabilecek bir lens almak istedim. daha önce purevision2 kullanıyordum. dijital ekranlara sık baktığım için gözümde çok fazla kuruluk oluyordu. eski lensim biraz da kalın geldiği için bazen rahatsız ediyordu. geceleri bazen çıkarmadığımda sabah uyandığımda gözümün önüne perde iniyor gibi oluyordu. araştırıp bu lensi aldım.

biofinity biraz daha ince ve şimdilik rahatsız edecek bir olayı olmadı.

siparişim çok çabuk elime ulaştı. ilgilere teşekkürler.
01.03.2021
Siparişimi vermemle birlikte kargoya teslim edilmesi neredeyse bir oldu. Cumartesi verdiğim siparişim pazartesi sabahı elimdeydi. Ürün paketlemesi çok güzeldi. Ürünlerin hepsinin son kullanma tarihine de fazla fazla zaman var. İnternetten yaptığım bir alışverişten hiç bu kadar memnun kaldığımı hatırlamıyorum. Çok teşekkür ederim.
28.02.2021
Gözümde lens olduğunu unutuyorum normalde gözümde kuruluk olurdu ilk defa bu lenste böyle bir sorun yaşamadım. Oksijen geçirgenliği gerçekten yüksekmiş gözüm hiç kızarmadı hatta normalde olan kanlanmada kayboldu
27.02.2021
Öncelikle lensmarket gerçekten çok iyi ve kesinlikle lenslerinizi buradan alın.Önceden air optix hyd. kullanıyodum ama kesinlikle bu daha iyi acayip konforlu lens birde air optixe göre çok daha şeffaf ve ince lensi çıkardıktan sonra kutusunu koyduğumda kayboluyor hiçbir şekilde göremiyorsunuz kabı sallamadığınız sürece o derece şeffaf.
27.02.2021
Vermiş olduğum sipariş tam 24 saat sonra kargoyla teslim edildi. İlk online lens alışverişimdi. Bundan sonra hep bu siteden alışveriş yapacağım. Çok teşekkürler!
12.02.2021
İlk defa bu markayı kullandım,daha önce aquvue quays kullandım sürekli göze batma kuruluk yapıyordu benim için baya bi sıkıntılıydı biofinity yeni denedim ama gözümde hiç yokmuş gibi hşisedyorum ben çok beğendim kalitesi baya iyi .Ayrıca lens markete(Özellikle Aylin hanıma) ilgi ve alakasından dolayı çok çok teşekkür ederim .eğer bu yazıyı okuyorsanız doğru yerdesiniz pişman olmayacaksınız denemeye değer derim :))
12.02.2021
Kullandığım en yumuşak ve en geç kuruyan lens. Diğerleri yanında kibrit çöpü gibi kalıyor. Bu sebeple çok memnunum. Yatmadan önce mutlaka çıkarırım. Eğer çok özel bir durumunuz yoksa yatmadan çıkarmanızı tavsiye ederim.
12.02.2021
Öncelikle lensmarket çok ilgili.. Bu özellikle de bu zamanda zor rastlanan bişey.. Yurtiçi kargonun kendi içinde bi hatası yüzünden azıcık geç geldi ve bu süreçte Nilay Hanım bi hayli ilgilendi durumla. Lensler az önce geldi ve hemen taktım.. 3 senedir lens kullanmıyordum, sanırım gözüme büyük olanından almış olabilirim zira sol gözümde çok hafif bi tuhaf his var ama sağ gözümde lens yokmuş gibi adeta ve cidden çok hoş bişey bu.. Bunun dışında marka olarak tavsiye ederim sağ gözümü baz alarak. Renu solüsyon ile aldım ben, uyumlu görünüyorlar. Lens ve solüsyon tatlı bi kutu içinde geldi, solüsyonun içindeki lens kabı kırık çıktı ama bu kimsenin suçu değildir. Neyse ki bende kullanılmamış kap vardı.. Eğer sol gözüm sorun çıkarmazsa mutlu mesut ve devamlı olarak kullanırım bu markayı.

Fatma Y

 • 14.02.2021
3.gün notu: sol göz sorunu çözüldü. Marka muazzam, gözde yok gibi ve uzun süre gözde kaldığında bile kuruluk batma vs yapmıyor.

Barış D

 • 23.02.2021
merhaba sol gözümde benim de bi gariplik var siz nasıl çözdünüz acaba ?
10.02.2021
Çok memnunum, lensi gün içerisinde unutuyorsunuz çok ince yumuşak ve kuruluk yapmıyor.en sevdiğim lens markası diyebilirim.müşteri hizmetler konusunda harikalar yıllardır lensmarketi kullanılırım tek bir sorun yaşamadım. Her zaman yardımsever ve ilgili yaklaşırlar :) teşekkürler lensmarket
10.02.2021
Merhaba, Air optik 14.2 DİA lens kullanıyordum bu lensi denemek istedim sipariş verdim fakat bunun DİA sı 14.0 batma yanma ve ya göze oturmama durumu olur mu çok farkeder mi yarcımcı olur musunuz?
10.02.2021
Doktorumun önerisiyle aldım ve bir buçuk senedir kullanıyorum hiç batma yada başka bir sorunla karşılaşmadım tek kelimeyle mükemmel :)
09.02.2021
İlk defa alışveriş yaptım inanılmaz hızlı ve doğru şekilde geldi, ilk defa lens kullanıyorum lensleri taktım çok az bir hissiyat var, psikolojik yada alışmadığı için olabilir. muaynede bc değerim 8.70 çıktı be uyacağını söylediler 8.60 aldım ondan da olabilir. zamanla bakacağım... ama lensmarket çok hızlı yolladı teşekkürler...
05.02.2021
Yaklaşık bir haftadır kullanıyorum. Bundan önce oasys kullanıyordum. Param boşa gitmiş. Batma, kayma gibi durumlarla karşılaşmadım. Ayrıca gözüm kuru olmasına rağmen lens hiç sürtünme yapmadı. Suni gözyaşı da kullanmama gerek kalmadı. Gözümde lens olduğunu unutturdu resmen. Ayrıca yorumlarda detaylı bilgi veren arkadaşlarada teşekkürler, deneyimleri göz önünde bulundurarak karar vermiştim. Optikçilerin kutusuna 200₺ fiyat çektiği ürünü 140₺ye veren lens marketede çok teşekkürler. Kargom malatyaya 3 gün içinde geldi. Koruma-paket muhteşemdi. Eksik yok gibi ama sadece önerim, düşük cl solüsyonlarla paket yapabilsek iyi olacak. Yada tek kullanımlık yanına koysanız muhteşem olur. Yinede çok çok teşekkürler.
05.02.2021
Bu lens markasına uzun araştırmalarım sonucu bir yıl önce geçtim ve şu ana kadar hiçbir aksi durumla karşılaşmadım. 4 yıldır lens kullanıyorum ve her türlü markayı denedim nerdeyse. İncecik yapısı ve rahatlığıyla kesinlikle vazgeçilmezim biofinity. AYRICAAAA lensmarket sen nasıl bir nimetsin ya. Şehirdışına çıkacaktım ve son lensim lavaboya düşüp kayboldu. Çok acil lens sipariş ettim 11’de, istanbul be aynı semtte express lens kargo ile en geç 4e kadar gelmesini de rica edip notuma ekledim ve tam 4’te getirdiler lensi. İnanılmazsınız gerçekten, bayılıyorum size. İyi ki sizi buldum; uygun fiyat, kalite, hız. Vazgeçilmez bir firmasınız.
04.02.2021
Yaklaşık 10 yıldır lens kullanıyorum en son elegance markasını kullanırken artık göz batması ve kuruması dayanılmaz bir hal almıştı.doktorumun tavsiyesiyle biofinity markasına geçiş yaptım ilk taktığınız anda bile o konforu hissedeceksiniz o kadar ince ki sanki gözünüzde hiçbir şey yokmuş gibi bir anda yanma ve kuruma geçti. Lensmarkete de hızlı gönderiminden dolayı teşekkür ederim. Siparişimin ertesi günü lensler elime ulaştı.
03.02.2021
@Nisa Ö : 1 paketten 6 tane çıkıyor, her biri 1er aylık kullanımlı.
30.01.2021
Yaklaiık 15 senedir kullandığım ve vazgeçemediğim Soflens38 in üretimi bitmesi nedeniyle kara kara düşünmeye başlamıştım ama LensMarket.com imdadıma yetişti. Tam olarak ne istediğimi anlayıp bana yardımcı oldukları için çook teşekkür ederim. İnanılmaz konforlu bir lens. Sabah erken saatlerde takıp gece geç saatlere kadar çıkarmadım buna rağmen en ufak bir sorun yaşamadım. Neredeyse yok gibi.. Gün içerisinde hep pc başındayım ve hiç rahatsız etmedi. Şiddetle tavsiye ederim.

Nisa Ö

 • 01.02.2021
merhaba bu lens üç aylık mı acaba?

Fulya A

 • 01.02.2021
@Nisa kutudan 1er aylık 6 adet lens çıkıyor. 3 ay kullanabilirsiniz.
28.01.2021
Maske kullanımı sebebiyle gözlük takmak bir eziyet haline geldiği için istemeden de olsa uzun yıllar sonra ilk defa lense geçmeye karar verdim. Yılların verdiği gözlük alışkanlığı olduğu için tereddütlerim çok fazlaydı. Gel gelelim bu lens ile çok şükür hiçbir sorun yaşamadan kullanmaya başladım ve devam etmekteyim. Doktorum esasen reçeteye Air Optix Aqua yazmıştı ancak yorumların da fikir vermesi sonucu tercihimi Biofinity den yana kullandım. Son derece memnunum. Ayrıca kendi markalı solüsyonu ile kullanıyorum. Başka marka bir solüsyon ile pek rahat etmemiştim.

Sıla Göksu Ç

 • 14.02.2021
Markanın 2 adet solüsyonu var yeşil olanı mı yoksa mor olanı mı kullanıyorsunuz?
21.01.2021
Ürün çok güzel gözde ne yanma nede batma hissi var lensmarkette ürünü 2 günde sıkıntısız teslim ettiği için teşekkürler
19.01.2021
5 senedir bu lensi kullanıyorum ayda bir kere değiştiriyorum bazen sakıncalı olduğunu biliyorum ama sorun çıkmıyor çok rahat

Eylül Y

 • 30.01.2021
Bir şey sorabilir miyim tek göz için bir pakette kaç aylık lens var? 1 tanesinin kullanımı 1 ay ama kaç tane anlayamadım ilk defa kullanacagim da

Zeynep Ö

 • 05.02.2021
Eylül Y Sağ göz için bir kutu içinde 6 tane var, sol göz içinde bir kutu içinde 6 tane var öle geliyor.
16.01.2021
Biofinity benin için vazgeçilmez. Zararlı oldugunu biliyorum ancak haftalarca çıkarmamama rağmen ne yanma ne batma mükemmel.
12.01.2021
Bu zamana kadar çoğu lensi kullandım. 10 yıllık lens kullanıcısıyım. Gerçekten çok güzel, başarılı bir lens. Batma ve kuruluk sadece zamanı geçtiğinde oluyor. Onun haricinde yeni uyandığımda da makyaj temizlerkende hiçbir zaman rahatsızlık hissi oluşturmuyor. Gözümde hiç yok gibi. Lens Marketten ayrıca çok memnunum. Kargolama süresi ve paketleme özeni gerçekten çok güvenilir. Çok teşekkür ediyorum.
11.01.2021
Purevision 2 hd lenste yaşadığım bulanıklık sorununu lensmarkete ilettiğimde nilay hanım tarafıma ulaştı. Ve yaşadığım sorunlardan eser kalmadı. Nilay hanım ve lensmarkete çok teşekkür ederim. Ben daha önce böyle müşteri memnuniyetine önem veren bir firma daha görmedim mükemmelsiniz...
01.01.2021
Lens kullanmaya yeni başladım. Deneyip en uygun olanını bulmak için 4 5 çeşit lens aldım ve hepsini 1 yaklaşık 1 er hafta denedim. İlk air optik aqua kullandım yakını net görememe ve batma sorunum oldu. acuvue oisys kullandım yakını neredeyse hiç göremedim ama çok rahattı. acuvue oasys transitions kullandım çok memnun kaldım. air optik hydra glyde kullandığımda çok az batma yaşadım ama bu defada uzak net değildi sanki küçük numara takmışım gibi. ama kararım biofinity den yana. kullandığım en konforlu lens.
31.12.2020
muhteşemsiniz
31.12.2020
İlginiz, teslimat hızınız için teşekkürler. sipariş verdim 1 gün sonra elimdeydi teşekkürler:)
30.12.2020
Bu sene lens kullanmaya acuvue oasys ile başlamıştım ve gayet memnundum. Lens marketi keşfedince denemek için bu lensi de sipariş ettim. Geçen hafta elime ulaştı ve maalesef hiç uymadı benim gözüme. Sürekli batma yapıyor ve arada görüntü bulanıklaşıyor. Lense bir kaç gün süre verdim gözüm alışır belki diye ama olacak gibi değil. Malesef bir çiftini çöpe atıcam. Tekrar acuvue oasys e dönücem.

Gülsenur P

 • 31.12.2020
Bu yorumdan sonra aynı gün içinde dönüş aldım ve yardımcı oldular gerçekten bu site müşterisini önemsiyor :))
29.12.2020
Lensi kullanalı 6 ay oldu.Lens aşırı ince gözde yokmuş gibi fakat işim gereği 10-12 saat gözümde takılı kalıyor bazen lens gözümde katlanıyor veya lens yırtılıp göze batma yapıyor.

Egemen D

 • 11.01.2021
abi lens gözde nasıl yırtılıp göze batıyor siz napıyorsunuz el yerine gözlerinizle mi çalışıyorsunuz :D :D

Elif K

 • 11.01.2021
Lens market ailesine teşekkür ederim yaşadığım problemi dile getirmiştim onlar da hiç vakit kaybetmeden bana geri dönüş yaptılar. Aynı numara yeni bir lens gönderdiler ve çok ilgilendiler arayan müşteri temsilcisi çok ilgiliydi.
24.12.2020
Yakşlaşık 8 yıllık lens kullanıcısı olarak bu zamana kadar sadece oasys marka lens kullandım. Farklı bir lens markası denemek adına ve daha kaliteli olduğunu düşündüğüm için Biofinity marka lens aldım. Şuan 2. haftamdayım gün içerisinde uzun saat kullanımlarda dahi herhangi bir batma vs yaşamadım. Yaşadığım tek sorun lensleri takarken göze tam oturmama yanma gibi şikayetler yaşamamdır. İlk kullanımdan beridir lenslerimi takarken her sabah beni uğraştırıyor ve gözlerim kıpkırmızı oluyor oasys markada böyle bir sorunla karşılaşmamıştım.
21.12.2020
2004 ten beri lens kullanırım bir çok lens denedim şimdiye kadar ama içlerinde en takdir ettiğim lens markası ne yanma ne batma nede kuruluk görmedim gözde yok gibi edeta doğru lens suyuyla kullaninca daha iyi olur.lens market hem güvenilir hemde çok hızlı bir mağaza aradiginizdada size lens konusunda hemen yardımcı oluyorlar magzayida lensi de tavsiye ederim
20.12.2020
hızlı kargo için teşekkürler. yeni kullandım bugün iyi hissediyorum. fakat bir sorum var. lensi takarken tersi düzü hangisidir diye şaşırdim iki taraflı takılıyor mu. ışığa doğru tutarak lenste bir işaret aradım ama yoktu sanırım. yardımcı okursanız sevinirim:)

İrem B

 • 10.01.2021
Lensi ben de kullanıyorum ancak çift taraflı değil, parmağınızla tutup çanak şeklinde ise takmaniz gereken şekil ancak çanak kenarları kivrilir şekilde ise ters demektir umarım yardımı olur
19.12.2020
Senelerdir lensmarket.com dan alışveriş ederim. hep aynısını yapıyorlar. Her zaman memnun bırakılmaz ki müşteri. Arada sırada şikayet edilecek bir şeyler yapın artık. çok kilişe alışveriş deneyiminden bıktım.
Teşekkür ederim.
bu arada biofinity 10 numara 5 yıldız
18.12.2020
Çok memnunum bu lensten, asla yırtılma kayma batma yapmıyor. Ayrıca lensmarketten ilk defa alışveriş yaptım ve çoook memnun kaldım çok teşekkürler
16.12.2020
Bu lens haricinde 3 farklı marka kullandım. Diger lenslerde ciddi anlamda göz batması, gözde bombe ve göz kurulugu yaşadım. Ancak biofinity ile sanki gözümde yokmuş gibi. Gözlerime mükemmel uyum sağladı. İyiki varsin biofinity :)
08.12.2020
Lens çok rahat doğru markayı tercih etmişim. Hızlı gönderim için de teşekkürler.
07.12.2020
Çok ince bir lens galiba ilk kez kullandığım için garipsedim gözümde bir şey olmasını o yüzden rahat hissedemiyorum ama yanma batma yok.
05.12.2020
bu marka lens kullanıyordum ve memundum. Bu siteden de ilk kez alışveriş yaptım, çoook memnun kaldım. Ürünü sipariş ettiğim günün ertesi günü elime ulaştı. Teşekkürler
04.12.2020
Hızlı kargo teşekkürler lens market
30.11.2020
9 yıldır lens kullanıyorum denemediğim marka kalmadı şuana kadar kullandığım en iyi marka buydu, teşekkürler.
28.11.2020
Siparişim yazdığım not da dikkate alınarak tam zamanında elime ulaştı, çok teşekkürler.

Bu lense 3 ay önce air optix plus hydraglyde serisinden geçiş yaptım. İlk kullandığım 2-3 gün gözümde yanma ve batma, geceleri de kuruma ve gözden çıkma yaptı. Daha sonra eski lensime bi süre daha döndüm ama tekrar Biofinity i deneyince o 2-3 günlük sıkıntıyı bir daha yaşamadım. Aynı Biofinity lensi kullandığım 1 ay boyunca kullanımının sonuna doğru eski lenslerimde yaşadığım batma, kuruma sorunlarını yaşamadım.

Air optix lenslerle batma sorunu yaşayan kişilere önerimdir.
27.11.2020
Çok uzun yıllardır gözlük kullanıyorum. Lens nasıl kullanırım, takıp çıkartamazsam diye yıllarca korkarak yanına bile yaklaşmaya cesaret edemedim. Yaşadığımız pandemi döneminde gözlüklerimde oluşan buhardan dolayı yolda giderken gözlüklerimi çıkartıp görmeyerek yürümeye çalışınca bir cesaret lens kullanmaya karar verdim. Araştırmaya başladım ve bir arkadasim lens market i tavsiye etti. Yorumlara bakınca biofinity yi denemeye karar verdim. Siparişi verdikten bir gün sonra kargom geldi. İlk gün takıp çıkartmaya zorlansam da sonra ki günler hepsi daha kolay oldu. Boşuna yıllarca burnumun üzerinde oluşan izlere, kullaklarımın arkasında oluşan yaralara katlanmışım. Biofinity ile kuruluk, batma, yada bulanıklık yaşamadım. Lens kullanmaktan korkan herkese tavsiye ederim.
25.11.2020
En çok rahat ettiğim lens oldu pure vision2 kullandım çok rahatsız edici geldi ama biofinity tam bana uygun bir lens öbür lenslere göre daha ince ve hiç kuruluk sorunu yaşamadım.
23.11.2020
Bütün kutuları tek tek seçme şansımız yok mu ?
23.11.2020
ilk defa sipariş vereceğimden tereddütle yaklaştım ama sipariş verdiğimden sipariş sonlanana kadar ilgi alakaları çok memnun edici
siparişini geçtiğim ürünün stokta olmadığını yurtdışı siparişi yapılacağını tarafıma iletilip lensim gelene kadar geçici lens göndermeleri müşteriyi mağdur etmemeleri takdire şayhan bir müşteri daha kazandınız iyi çalışmalar
10.11.2020
merhaba. benim reçetemde bc değeri 8.4 yazıyo ama burda sadece 8.6 var. kullansam sorun olur mu acaba

Büşra C

 • 14.11.2020
ben de aynı durumdayım ne yaptınız

Tülay D

 • 14.11.2020
Lens market hemen dönüş sağladı. Çok fazla fark etmiyormuş. Sıkıntı yaşarsanız iade edebilirsiniz dediler. O yüzden sipariş ettim ben de

Ezgi A

 • 14.11.2020
iyi günler ben de bizzat doktoruma sordum acuvue 8.4 kullanıyordum markadan memnun değilim dedim. biofinity 8.6 önerdi sorun olmaz diye düşünüyorum
08.11.2020
10 senelik lens kullanıcısı olarak piyasadaki tüm markaların, tüm modellerini kullandım. 2 senedir lensmarket sayesinde biofinity ile tanıştım. İnanılmaz memnunum. Hızlı kargo ve müşteri memnuniyeti içinde ayrıca teşekkür ediyorum.
31.10.2020
Bu 1 yıldız lensmarket e değil lensin kendisine.
Üzgünüm, bana mı olmadı bilmiyorum daha önce de aylarca 8.60 çap kullanıp sorun yaşamamıştım. Resmen bulanık her yer bulanık. Düzeliyor bazen görüntü, yarım saat sonra tekrar bulanıklaşıyor. Piyasadaki çoğu lensi kullandım bunu da deneyeyim dedim çok farklı bir deneyim yaşattı, insan gerçekten hayret ediyor.
25.10.2020
Pure vision 2 den sonra zeiss day 30 air ve biofinity aldım denemek için. Ikisi de pure vision dan daha iyiydi. Zeiss biofinity ye göre daha rahat ettirdi beni kullandigim sürece. Fakat biofinity bir tık daha uzun süreli kullanım için uygun ama rahatlik ve kullanım acisindan zeiss daha iyi bence. Ikisi de üst kalite ve bence ikisi dışında bir lens kullanıyorsanız kesinlikle denemeniz gerekiyor. Ben kullanımı daha rahat olduğu için zeiss le devam edeceğim. Benim göz yapıma daha uygun olduğunu düşünüyorum. Fakat kişiden kişiye göz yapısı değiştiği için bence ikisini de alıp denemek gerekiyor.
23.10.2020
Acuvue OASYS den geçiş yaptım. Sürekli batma ve arada bir bulanık gösterme durumu var. Gözüm eskisinden daha çok yoruluyor. 3 gündür inanılmaz pişmanlık yaşıyorum. 8.40 ile 8.60 bc arasında bu kadar ciddi fark oluşması normal mi bilemedim.
21.10.2020
purevision 2 hd den sonra ilaç gibi geldi. gözlerinizin gerçekten nefes aldığını hissediyorsunuz. hızlı kargolama için siteye de ayrıca teşekkürler.
19.10.2020
Yaklaşık 12 senedir lens kullanıcısıyım ve bu site işini çok iyi yapıyor. 5 yıldır da bu markayı kullanıyorum, tavsiye ederim .çoğu gece çıkarmıyorum. hayır sıkıntı olmuyor.evet kişiden kişiye fark ediyor.
16.10.2020
2 Sene boyunca PureVision 2 HD kullanmıştım. Açıkçası PureVision ilk lenslerimdi varlığını hissettiriyordu buna göre daha kalındı, genelde batma kuruma yaşamadım, ama her gün sonunda çıkarıp gözlerimi dinlendirdim. Biofinity çok daha ince, dikkatli kullanmak gerekiyor, gözde yok hissini sağlıyor ancak bir rahatsız edince gözüm kanlanarak ve sulanarak çıkartmak mecburiyetinde kalıyorum. Neredeyse 1 sene olacak sanırım markayı değiştireceğim. Genel olarak lens deneme-öğrenme yani deneyim işi. Lens Market 3 senedir beni hiç üzmedi not bırakıyorsunuz anında ilgileniyorlar, müşteri hizmetleri çok nazik yardımcı oluyor. Aman aman nereye geldim oluyorsunuz, kaliteli hizmete açız. Kargolama da hep sağlam ve zamanındaydı, çok teşekkürler.
15.10.2020
Acuvue den sonra çok daha iyi geldi. halen mükemmel olmasa da kuruluk ve batma hissi daha az
14.10.2020
Hydroglyde ve biofinityi beraber sipariş ettim biofinity benim gözümde sabah uyandığımda çok daha iyi sonuç verdi.
12.10.2020
2 yıllık Bausch lomb kullanıcısı olarak lensler sürekli gözüme batma kayma sorunu yaşattığı için, yeni bir lens arayışına girdiğim anda bu lensleri olumlu yorumlara inanarak aldım.Yaklaşık 10 gündür deneyimliyorum öncelikle gün içinde çok fazla bulanıklaşma yaptığını söylemem gerek bazen günde bir kaç kez çıkarıp solüsyona batırıp tekrar takmak zorunda kalıyorum, en ufak bir aktivitede lensler gözümden kayıyor (bu arada tüm değerlerime uygun lensi aldım) lens gerçekten çok ince gözde yok gibi hissediyorsunuz ama gün sonuna doğru gözünüze öyle bir kuruluk ve batma hissi veriyor ki ben bu hissi hiç bir lenste yaşamadım. çıkarması ve takması ince olduğu için çok zor bazen parmağıma gelmiyor ve çıkarmak için zorladığımda gözlerim kanlanıyor, kendime göre bir lens bulamazsam sanırım eski lenslerime geri dönmek zorunda kalacağım
09.10.2020
Uzun denemeler sonrası lensimi buldum. Bir çok marka denedim ama bundan sonra hep biofinity kullanırım herhalde. Gözümün dia ve çapıyla birebir ve gördüğüm en ince ve yumuşak lens. Lensi gözümde hissetmiyorum lafına inanmazdım ama gerçekten gün içinde lensi hissetmiyorum. Tersi düzünü belirten bir işaret yok üzerinde ama bakınca şeklinden anlıyorsunuz. 1 senedir lens kullanıyorum ve 6 aydır biofinity kullanıyorum. Gözünüzün çapına ve diasına uyuyorsa kesinlikle deneyin. Lens markete diyecek söz yok zaten çalışanlarıyla birebir telefonda görüştüm ve gerçekten çok yardımcı oluyorlar. Bu 3. Siparişim olacak. Teşekkürler lensmarkeeet :))
08.10.2020
Merhaba, daha önce başka marka lens kullanıyordum. Denemek için aldım fakat hiç memnun kalmadım. İlk 2 hafta bir sıkıntı yaşamadım ancak sonra bulanıklaşmaya başladı. Görüş netliği yok ve batma yapıyor.
30.09.2020
6 adet lensi her ay 2şer adet olmak üzere 3 ay mı kullanabiliyoruz yoksa 6 taneyi 1 ay içinde mi kullanmamız gerekiyor? cevap verirseniz çok iyi olur

Buse K

 • 02.10.2020
her ay 2şer olarak 3 ay kullanabilirsiniz. kutunun üzerindeki son kullanma tarihine kadar kullanabilirsiniz

Zeynep Ç

 • 04.10.2020
6 adet lens 3 ay kullanılır, her çift 1 ay kullanılıyor
29.09.2020
Bu lensi 1-2 sene kullandım ilk alışma evresi sonucunda görüş netliği göze uyumu açılarından iyiydi. Yapısı da ince olması avantaj. Fakat son zamanlarda, taktıktan bir süre sonra görüşte bulanıklaşma ve gözde batma yapmaya başladı, lensi ilk taktığımdan max 10 gün sonra yapıyor. Bu nedenle artık kullanamıyorum çok kaliteli diyemem
28.09.2020
selamlar bu lensi yeni siparis verdim ilk defa lens kullanmıyorum bu lensi takip uyayabilirmiyim sorun olurmu cikarmadan kac gun kullanabilirim konu ile ilgili tecrubeli arkadaslar yorum yapabilirse sevinirim

Kerime A

 • 30.09.2020
Merhaba, aylık lens olduğu için her gün çıkarıp takmanıza gerek yok. 1 ay boyunca hiç çıkarmasanız da oluyor. Ancak ara ara yapay göz damlası kullanmanız tavsiye ediliyor. Benim doktorum öyle demişti. Ben de sürekli tak çıkarla uğraşmamak için aylık bu lensler işime geldi ve çok memnun kaldım ancak lens kullanımımıza yaklaşık 1,5 yıl ara verdim ve aynı markayı gözlükçüden aldım. Lensi taktığımda sürekli gözümde beni rahatsız etti sebebini anlayamadım. Marka kendini mi değiştirdi benim gözde mi problem var bilemiyorum. (Görüşlerim bunlar)
25.09.2020
lens siparişi verdim ve numaramı -2,75 yerine +2,75 olarak sipariş vermişim ve 1 adet lensi denemiş oldum. çağrı merkezi aradım durumu izah ettiğimde beni hiç kırmadılar geri çevirmediler ve iade alıp doğru lens numarası gönderdiler. Çok kaliteli bir firma hiç bir şekilde mağdur etmediler şimdiye kadar uzun zamandır kullandığım bir sayfa rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. Bu lens markasını seviyorum gözlerimde batma olmuyor ve ben geceleri çıkarmıyorum arada rahat kullanımı. Teşekkür ediyorum ekibinize kolay gelsin.
22.09.2020
9 dakika sonra kargoya teslim etmek nasıl bir hızdır tebrik ediyorum gerçekten mükemmelsiniz. Her zaman tercihim lensmarket. Lense gelirsek bazı zamanlar mecburen çıkarmadan yatmak zorunda kalıyorum yeri geliyor 3-4 gün gözümde kalıyor işim gereği batma yanma kuruluk yapmıyor gözümde yok gibi uzun zamandır tek tercihim.
17.09.2020
Lensmarket ailesiyle yeni ikinci alışverişim. Hiç sıkıntı yaşamadım. Bu lensi tavsiye üzerine almıştım çok memnunum. Çok yumuşak gözümde olduğunu hissetmiyorum. 5-6 saat sonra bir göz damlası damlatmak gerekiyor biraz kuruluk olabilir. Sadece Lensmarket ailesinden solüsyon şeçeneklerini genişletebilir misiniz. Bana Acuvue nedense yaramadı. Alerjik gibi oldum. Gözümü kızarttı.

Gülsüm G

 • 22.09.2020
Acaba lensde iç dış göstergesi var mı?
12.09.2020
Lens kullanımıma bu markayla başladım ilk gün alışma sürecinden sonra hiçbir zorluk çekmedim iki günde falan alıştım diyebilirim. Hiçbir batma yanma yok gayet net ve temiz görebiliyorum. Herkese tavsiye ederim.
11.09.2020
Ben ilk defa bu siteden sipariş verdim aynı gün içinde kargolandı ve 2 gün içinde ulaştı.Ben accuve oasys ten bu markaya geçmiştim 2 yıl önce ancak bu aralar bu lens ile rahat edemiyorum.Zaman zaman bulanık görüyorum. Yine de sipariş verdim. Belki de göz numaram değişmiştir. Pandemi nedeniyle çekiniyorum hastaneye gitmekten. Başka bir internet sitesinden lens alıyordum yıllardır ancak arada fiyat farkı var ve solüsyon hediyesi yok diye artık lensmarket müşterisiyim.Teşekkür ederim memnun kaldım.
09.09.2020
2 günde elime ulaştı. Buradan lensmarkete teşekkür etmek isterim. 5 yıldır oasys kullanıyordum. Son günlerde yanma ve batma sorunu vardı. Biofinity kullanmaya başladım ve gerçekten efsane bir lens. Hiçbir şekilde batma olmadı. Gerçekten çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.
07.09.2020
sipariş verdiğim günün ertesinde elime ulaştı, çok teşekkürler.

ancak normalde air optix plus hydraglyde kullanıyordum ve dia sı 14.20. biofinity lensin 14.00. ondan dolayı mı bilmiyorum ama bu lensi kullanamadım. gözüme taktığım andan çıkartana kadar gözümde batma yaptı, gece araba kullandığım için mecburen çıkartıp gözlüğe geçtim. bu alışma sürecinde normal bir batma mıdır yoksa dia nın farklı olmasından kaynaklı bir sorun mudur?
05.09.2020
Lensmarket’e öncelikle teşekkür etmek isterim. Cuma öğlen verdiğim siparişimin hafta içi geleceğimi düşünürken cumartesi sabahı elimde olması gerçekten şaşkınlık verici.

Öncesinde acuvue kullanıyordum ancak bu sefer çap sorunu yaşadığım için 8.60 olan marka aradım, Biofinity’nin yorumları güzel diye denemek istedim. Tüm gün gözümdeydi herhangi bir batma yakma yanma yapmadı. Çok memnun kaldım.
04.09.2020
Merhaba air optix mi biofinity mi arkadaşlar
03.09.2020
Üç yıldır Biofinity lens kullanıyorum. Bugüne kadar hiç şikayetim olmadı. Gerçekten çok kullanışlı ve konforlu. Kayma, batma yapmıyor. Lensmarket.com üzerinden ise ikinci kez sipariş verdim. Yine çok memnun kaldım. İzmir de yaşıyorum 3 gün içinde elime ulaştı. Hızlı kargo için ayrıca çok teşekkür ederim.
03.09.2020
İlk lens kullanmaya optikçiden aldığım Bausch + Lomb 38 ile başladım fakat hiç memnun kalmadım. Lens marketin biofinity aldım ve sonuç muazzam. Batma bulanıklık vs hiç yaşamadım şuan bc değerim 8.7 alacak arkadaşlara tavsiye ederim
31.08.2020
6 yıldır lens kullanıyorum. Son 3 yıldır da Biofinity kullanıyorum. Sürekli göz kuruluğu yaşayan biri olarak Biofinity lenslerini deneyene kadar lens takmak gerçekten çok zordu benim için. Gözümde sürekli batma oluyordu. Ancak %48 su içeriği sayesinde bazen 1 kutu 6 ay bile gidiyor. Gözümden çıkarmayı bile unutuyorum. Gerçekten çok memnunum.
31.08.2020
Sol gözümde batma kuruma ve bulaniklasma var çok rahatsz ediyor
31.08.2020
Çok iyi
30.08.2020
2 gündür kullanıyorum sağ gözümde batma mevcut.
29.08.2020
Bir dönem çok memnun bi şekilde biofinity kullandıktan sonra Night and Day'e geçmiştim. Değişiklik olsun diye tekrar biofinity söyledim ama yoğun bulanıklık ve ara ara batma sorunu yaşadım. Bu durumu lens market ile paylaştım ve hemen değişim konusunda yardımcı oldular. Zaten kargo hızlarına diyecek yok ama beni kullanamayacağım bir lensten de kurtardılar. Geçen sefer ilk defa kullanmıştım lens marketi ama müşteri memnuniyeti açısından da inanılmaz mutluyum. Geçen sefer gelen lensler hakkında da aklımda birkaç soru işareti vardı ve burada paylaşmıştım hemen beni arayıp bilgilendirme yaptılar. Yani daha fazla ne olabilir ki?

Gülşah B

 • 30.08.2020
Aynı konudan bende rahatszm sol gözüm sürekli batma ve kuruma yapiyor.bulaniklasyor araç kullanırken çoğu kez yaşadım bulaniklasmayi ve kurumayi:(
28.08.2020
Bu siteden yorumları okuyarak alışveriş yaptım zaten kullandığım bir markaydı aldığım lensler.Ama firma çok ilgili her türlü sorunla ilgilenip bilgilendirme yapıyor anında.Mail atmıştım bir konuda ve anında telefon açılıp ilgilenildi.Teşekkürler.Umarım hep aynı özen ilgi ve alakayla devam edersiniz...
28.08.2020
Siparişim İstanbuldan Edirneye 1 gün içerisinde teslim edildi. Hiçbir problem, sıkıntı olmadan güzel paketleme ile gönderildi. İnternet üzerinden gerçekleştirdiğim ilk sipariş deneyimim de güvenimi boşa çıkarmadıkları için teşekkür ederim.
27.08.2020
Yıllardır kullandığım lenstir kendisi piyasada ki en iyi lens diyebilirim fakat son aldığımda gözlerimi aşırı rahatsız etti ve fena bir bulanık görme sorunu yaşadım. 2 kutu almıştım birini değiştirmek isteyince çok yardımcı oldular hatta diğer aldığım lensi de memnun kalmadığım için değiştirme nezaketinde bulundular lens markete teşekkür ediyorum tereddütsüz alışveriş yapabileceğiniz ve lensimi nereden alsam acaba diye düşünme stresine son veren bir site.
26.08.2020
yaklaşık dört yıldır kullanıyorum bir hafta hiç çıkarmadan kullandığım oluyor harika ötesi bir ürün gerçekten şiddetle tavsiye ediyorum lens markete ayrıca teşekkür ediyorum hem orjinal ürün tedarik ediyor hem de uygun fiyata kullanıcılara sunuyor alkışı hak ediyorsunuz tebrikler
26.08.2020
Öncelikle lensmarketin müşteri hizmetleri çok ilgili. İlk defa lens kullandım. Zorlanmadan takip cikarabiliyorum alıştım sayılır. 1 gün içerisinde elime ulaştı ve optikcilerden çok uyguna tedarik ettim. Teşekkürler
26.08.2020
Böyle hızlı bir kagolama daha olamaz inanamadım. Çok teşekkür ediyorum.
26.08.2020
Muhteşem
19.08.2020
10 yıldır lens kullanıyorum. Çoğu lensi denedim, 4 yıldır biomedic kullanıyordum, benim gözüm başka lensi kabul etmiyor diyordum. Sonra yorumları okuyunca biofinity i denemek istedim ve bugün gözümde lens yokmuş gibi rahat bir gün geçirdim. Ne ağırlık ne yanma ne kaşınma ne kayma hiçbir problem yaşamadım. Yorum yapan herkese çok teşekkür ederim. Ben de katkı sağlamak, doğru yönlendirme yapabilmek için yorum yapmak istedim. Lens marketi yıllardır kullanıyorm zaten. Hiçbir sorun yaşamadım.
17.08.2020
الموقع ممتاز وفي متابعة للعميل ونوعية هي العدسة أنا أستخدمها من عدة سنوات ممتازة جدا ومريحة في العين رقيقة وتخلي العين تتنفس وتبقى مدة طويلة بدون أي انزعاج
15.08.2020
taktığım andan beri o kadar rahatım ki. çok da güzel ilgilendiler. air optix denemiştim çok rahatsızdım. kornea dikleşmem var ve doktor çok dikkat etmemi söyledi. ona rağmen çok rahat bir lens. batma,kuruma gibi şikayetlerim artık yok. deneyin derim. :)
14.08.2020
akla gelebilecek her şeyiyle mükemmel bir ürün
14.08.2020
Dün sipariş verdim. Bugün elime ulaştı. Yorumlara baktığımda acaba abartılıyor mu sayfa diye düşünmüştüm fakat gerçekten doğruymuş hızlı sağlam bi şekilde elime ulaştı
10.08.2020
Kuzenimin tavsiyesi üzerine aldım. İyi ki almışım 4 yıldır lens kullanıyorum böyle güzel bir lens kullanmadım daha önce batma falan kesinlikle yapmıyor. EF SA NE
08.08.2020
6 yıldır lens kullanıyorum. Bu zamana dek hiç bu markayı denememiştim, tereddütle satın aldım fakat gerçekten çok beğendim. Gözümü hiç rahatsız etmedi ve çok ince olması da hiçbir sıkıntı yaratmadı takarken. 12 saatten fazla gözümde kalıyor lens, önceki lenslerim gün sonunda kuruluk yaratırdı, Biofinity hiç yaratmıyor. Bundan sonra kesinlikle bu markayı kullanacağım, harikaymış. Lensmarket in teslimattaki hızıysa kalbimden vuruyor beni her seferinde. Bu kez de hemen ertesi gün lenslerim geldi. Tebrik ederim, teşekkür ederim.
07.08.2020
7 yıldır lens kullanıcısıyım ve neredeyse bütün lens markalarını kullandım fakat en gözüme rahat olanı biofinity oldu. 4 yıldır da biofinitiy gönül rahatlığıyla kullanıyorum. Bir parantezde lensmarket için açmak istiyor gerçekten nadir yorum yazarım fakat 4-5 yıldır bu siteyi kullanıyorum optik piyasasından çok çok düşük fiyattan veriyorlar ve kargosuda çok hızlı.
06.08.2020
Lens market üzerinden 2 kutu lens aldım. Lensler gözümde kuruma yapıp battığı için lens marketi arayıp durumu anlattım .kullanmış olduğum lens dahil tüm hepsini iade edip yerine istediğim iki kutu lensi istediğim adrese gönderdiler.Lens market gerçekten mükemmel bir kurum.Biofinity hernekadar benim gözümü rahatsız etmiş olsada lensler garantili ve müşteri memnuniyeti ön planda.Kullandığım lensleri iade alıp inceleyeceklerini bildirdiler,bu gerçekten Türkiyede çok az kurumda gerçekleşebilecek bir durum.Hem biofinity hem de lens markete sonsuz teşekkür ederim,mükemmelsiniz.
06.08.2020
Gerçekten yorum yapmaya üşenirim, fakat Lens Market sonuna kadar övgüyü hakediyor, ilgi mükemmel, müşteri hizmetleri çok sistematik çalışıyor, 4. Kez ürün satın aldım hiç bir aksaklık yaşamadım. Siparişin ertesi günü, akşam üzeri elinize ulaşıyor.
Lenslere gelecek olursak, 3 senedir optikçimin tavsiyesi ile bu lensleri kullanmaya başladım ve haala da devam ediyorum. Gözümde lens olduğunu zaman zaman unutuyorum desem yeridir, o derece konforlular. Tabii ki bu konfor gözün yapısına göre değişiklik gösterebilir ama lens değiştirmeyi düşünüyorum, farklı bir lens denemek istiyorum diyen arkadaşlar gönül rahatlığıyla deneyebilir. Mutlaka göz muayenesinden sonra, göz yapınıza göre lenslerinizi tercih ediniz.
06.08.2020
Merhaba, reçetemde dia değeri yazmıyor. Air Optix de 14.20 kullandım. Biofinity markasında 14.00 değer var. .20 lik fark önemli midir sizce?

Mücahid Ç

 • 17.03.2021
ben de aynı değere sahibim, air optix kullanıyordum; bunu denedim, sıkıntı yaşamadım.
03.08.2020
Yeni kullanmaya başladım önceki kullandığım lense göre ince , benim için böyle olması daha iyi oldu uzun süre taksam da gözlerim ve basım agrimiyor artık ,sanırım ince olmasından dolayı gözü kurutmuyor denemenizi öneririm . Ayrıca yıllardır bu siteden alışveriş yapıyorum çok memnunum çok ilgililer adres yanlışlığı olmuştu onun için bile aramışlardi teşekkürler lens market ♥️
29.07.2020
hangi solüsyonla birlikte kullanmayı önerirsiniz

Bilal K

 • 01.08.2020
OPTI-FREE Puremoist
29.07.2020
Çok memnun kaldım hem ürünlerden hem sitenin kalitesinden. 1 gün sonra elime ulaştı (İzmit). Özellikle siparişimde yaptığım bir hatadan dolayı emin olmak için aramanız. Sahiden çok güzel hizmet veriyorsunuz. Genel olarak ve özellikle Oğuzhan beye çok teşekkür ederim.
28.07.2020
Merhaba uzun yıllardır bu sitenin müşterisiyim yıllarca night day Air optix kullandım burdaki yorumları okuyarak hadi bı değişik yapayım aynı özellikler var nasılsa dedim. Hatta alerjik bir yapım olduğu için aosept plus solüsyon bile aldım . Fakat bir ay geçmesine rağmen aşırı rahatsızlık veriyor sürekli lenslerin üstüne yapışmış biseyler hissediyorum günlerce cikardim takamadim ama uzak görme sıkıntım olduğu için tekrar takmak zorunda kaldım. Şuan bile sağ gözümde lens bulanık sürekli gözümden çıkarıp solüsyon la temizlememe rağmen . Air optix de hiç böyle bişey yaşamadım . Sanırım insan bildiğinden sasmayacak. Bı sürü para verince insan bata bata kullanmak zorunda kaliyor mecburen

Hülya D

 • 28.07.2020
Geri dönüşünüz için ve ilginiz için çok teşekkür ediyorum. Yıllardır ne kadar doğru bir siteden alışveriş yaptığımı bir kez daha gördüm . İyi ki varsınız lens market ailesi

Oğuzhan A

 • 06.08.2020
Iyi gunler bende alerjik yapımdan dolayı lens kullanmakta çok sıkıntı çekiyorum air optix marka lenslerden kullaniyorum fakat sizin bu markada çektiğiniz sıkıntıların aynısını bende air optix de çekiyorum sanırım kullandığım modelden kaynaklanıyor air optix in hangi ürününü kullandığınızı söyler misiniz ?

Hülya D

 • 06.08.2020
Air optix night day olanı kullanıyorum Oğuzhan bey
24.07.2020
5 yıldır air optix kullanıyordum batma be kuruluk çok yapıyordu doktorumun tavsiyesiyle aldım çok memnun kaldım tavsiye ederim. lens markettende ilk defa alışveriş yaptım ve memnun kaldım kargo hızlı paketlemesi bile özenli teşekkür ederim lens market.
24.07.2020
Çok uzun zamandır güvenle kullandığım dünyanın en ince ve en rahat lensi, fiyatı piyasadan gözlükçülerden daha uygun olduğu için buradan online sipariş ediyorum ve çok memnunum teşekkürler lensmarket :)
23.07.2020
İlk lensim de dahil olmak 0zere 2 yıldır alışveriş yaptığım ve hiçbir sıkıntısını görmediğim lensmarket e çok teşekkür ederim. 1,5 yıldır bu kendi kullanıyorum, birçoğunu denedim ama geceleri de yatma imkanı veren bu lens mükemmel. Ayrıca hediye için çok teşekkürler lensmarket
23.07.2020
Harika ötesi bir lens. 10 yıldır kullandığım oasysi.n adını bir daha anmayacağım
23.07.2020
Bu lensi kullanırken gözümde sürekli batma oynama oluyordu. Acuve oasys e geçtim artık sorunum kalmadı.
21.07.2020
Ben önceden başka bir marka kullanıyordum 5 yılın sonunda artık gözüm kabul etmedi rahat degildim sonra bu lensi kullandım ve HARIKA HARIKA HARIKA gercekten hic batma olmuyor ama ince oldugu icin yeni lens kullananlar icin belki zor olabilir
18.07.2020
gayet güzel bir lens, önceden purevision 2 kullanıyordum göz kuruluğum oluşmaya başladığı için su oranı daha yüksek olan bu lense geçtim. kesinlikle çok daha yumuşak ve ince dikkatli kullanmak gerekiyor. nemlilik seviyesinde aşırı bir artış görmedim hala 6 saat civarı taktıktan sonra hafif batmalar başlıyor. burda lensi suçlayamam benim göz yapımla da alakalı olabilir çünkü aynı sıkıntıyı purevisionda da yaşadım. görüntü açısından da gayet güzel. diğer lenslerden bir tık daha pahalı fakat fiyat farkı için çok bir ayrıcalık göremedim. daha büyük numaralar için ince olması avantaj sağlayacaktır. tavsiye ediyorum fakat ahım şahım bir fark göremedim lakin lens gayet güzel pişman olmazsınız kesinlikle.
10.07.2020
EF SA NE !!!
Lensmarket.com yetkililerine teşekkür ederim. Geçen siparişimde seyahat boy solüsyon göndermemişlerdi yeni siparişimde notlara yazdım ve gerçekten dikkat etmişler. Cooper Vision lens suyu geldi. (360 ml) çok duyarlılar asla beklemiyordum. Tatlı telafileri ile gönlümü fethettiler
03.07.2020
12 yıllık lens kullanıcısıyım hayatımda bu kadar rahat bir lens kullanmadım hiç yok gibi harika bayıldım. Ayrıca lens market müşteri temsilcilerini defalarca aramama rağmen aşırı ilgileri çok hoştu. Bundan sonra lenste tek adresim burası ☺️
01.07.2020
Henüz ürünü denememiş olsam da siparişi akşama doğru verdikten 5 dakika sonra kargoya verilmesi ve ertesi gün ikindi vakitlerinde elime ulaşması yönünden çok memnun kaldım. Hızınız mükemmel
01.07.2020
Yıllardır internet üzerinden çevrim içi alışveriş yapıyorum. Çok farklı siteler kullandım fakat müşteri ile ilgilenen daha iyi bir siteye denk gelmedim. Göz temel eğrim 8.40 idi fakat ben Biofinity kullanmak istiyordum. Daha uygun fiyata geldiği için yıllık satın almak istiyordum fakat gözümle uyum sağlamama durumunda mağdur olmak istemediğim için Lens Market ile yazılı iletişime geçtim. Üstünden çok fazla zaman geçmeden beni telefon ile aradılar. Henüz lensler tarafıma ulaşmadı. Ulaştığında deneyimlerimi de cevap olarak aktaracağım. 10 yılı aşkın süredir çevrim içi alışveriş yapmaktayım. İlk kez bir ürün için yorumda bulunuyorum. Aslında bu yorumum üründen ziyade Lens Market ve çalışanları için. Teşekkür ederim Lens Market.

Ferhat E

 • 08.07.2020
Yukarıda da belirttiğim üzere benim göz temel eğrim 8.40 idi, lensin ise 8.60. En fazla 4 saat kullanabildim fakat geçen bu sürede hiçbir sorun yaşamadım, gözümde olduğunu dahi hissetmedim. İlk lens deneyimim olduğu için diğer lens markaları ile kıyaslama yapamıyorum fakat şunu söyleyebilirim ki sorunsuz deneme sürecinden sonra ilk tercihim Biofinity olacaktır...

Temel göz eğrisi farklı olan ve bu lensi tercih etmek isteyenler için yazdıklarım belki bir kılavuz olacaktır. Belirtmek istediğim bir nokta var. Yazdıklarım tamamıyla kişisel bir deneyim sonucudur. Sonuçların kişiden kişiye değişebileceğini ve kişinin kendine uygun lensi bulabilmesi için en garanti yöntemin, mümkünse deneme ürünü edinip deneyimlemek olduğunu unutmamak gerekir...

Emine T

 • 12.07.2020
Merhaba bende aynı durumdayım göz temel eğrimiz aynı yani bir sıkıntı oldumu sizde
30.06.2020
5 senedir bu lensi kullanıyorum ve lensmarketten alışveriş yapıyorum. Bugüne kadar sorun yaşamadım. Siparişim her zamanki gibi hızlıca geldi. Kargoda solüsyonla ilgili yaşadığım sorunun çözümünde yardımcı olan lensmarkete teşekkür ediyorum.
30.06.2020
Pazartesi sabah lensimi sipariş ettim aynı gün kargo ya verildi salı sabah elimdeydi.. Çok ilgililer ve kargo çok hızlı.. Lens için de çok memnunum hiç başka lens arayışlarım olmayacak bu siteyi tavsiye ederim herkese
24.06.2020
çok güzel
20.06.2020
Daha önce air optix hydraglayd kullanıyordum memnundum fakat bu lens üzerine yapılan olumlu yorumların etkisiyle bir de bu lensi denemek istedim ama keşke bildiğim lensten şaşmasaydım. Gözümde kuruyor ve çok ince oluşu evet gözde belli olmuyor ama gözden çıkartırken biraz zorluyor. Sanırım her lens her gözde aynı olmuyormuş dedeneyip görmek lazim
17.06.2020
Hızlı kargo ve güvenilirlik kesinlikle tereddüt etmeyin.
15.06.2020
lensimi burdan alıyorum her zaman çok memnunum . Hediyenizi de aldım çooook teşekkür ederim bu hafta doğum günümdü hediyemi almış oldum :)
11.06.2020
Hiçbir alışverişimden pişman olmadım.Çok hızlı ve güvenilirsizin lensmarket. Çok teşekkürler
10.06.2020
harika bir urun , gozde hic agirlik hissi birakmiyor ve oksijen alimi cok yuksek , gun icinde 15 saat veya fazla kullanmak icin uygyn.paketin icerisinde 6 adet vardi ve fiyatina gore super.tesekkurler lens marketten ❤️
06.06.2020
İnce yapılı, görüşü çok net, gün boyu nem performansı da çok iyi. Sadece öyle az renk tonu var ki, hatta yok, lens kutusunda zor seçiliyor:)
06.06.2020
8 sene gözlük kullandıktan sonra lense geçtim ve şunu diyebilirim ki, gerçekten mükemmel, daha önce niye kullanmadım diye düşünüyorum. İlk takışım olduğu için biraz zorlandım, zamanla alışırım diye düşünüyorum. Lensmarkete çok teşekkür ediyorum, siparişim çok hızlı ulaştı ve çok memnunum, iyi ki varsınız
04.06.2020
2 gün önce verdiğim siparişim bugün elime ulaştı. Hızlı kargo ve paketlemeden dolayı lensmarkete teşekkür ediyorum.
03.06.2020
LENS MARKET EKİBİNE ÖZEL TEŞKKÜR.
İlk defa Online sipariş ile lens almak istedim. İlk aldığım marka gözlerimi aşırı rahatsız etti sürekli yakıyor ve ağlıyor gibi gözümden yaşlar geliyordu. Lens marketi aradım. Çok ilgilendiler. Bu süreçte verdiği destek için Refika hanıma ayrıca teşekkür ederim. Biofinity kullandım. Çok memnun kaldım. Günlerce gözümde duruyor yok gibi rahat. Elimde kalan lensleri iade aldılar. Biofinity ile devam edeceğim. E-ticaret yapan tüm firmalara örnek çalışma ahlakı olan bir site. Tekrar teşekkürler. Selamlar.
01.06.2020
Merhaba ben acucue oasys ye 8 40 kullanıyordum şimdi lensimi değiştirdim biofinity almak istiyorum ama 8.40 ı yok sizce 8.60 olur mu
29.05.2020
Açık ara farkla en iyi lens. Kullanmayan bilmez. Yıllardır bir sürü lens markası denedim ama hiçbiri Biofinitynin verdiği rahatlığın yarısını vermedi. Bu lensi kullanmaya başladıktan sonra başka lens denemeye bile gerek kalmadı. Lensle uyuyorum spor yapıyorum yıllardır. Hiçbir sorununu görmedim. Bir çiftini 1 ay geçtikten sonra atmayı unutmayın ama. Haftada bir de gözünüzden çıkarıp solüsyona koyun hem gözünüz dinlensin hemde lens temizlensin. Lensi hergün çıkarttığınız zaman gözünüz iltihaplanıyor ( en azından bende öyle oluyordu. ) Bu yüzden haftada bir kere çıkartıyorum 2-3 yıldır.
28.05.2020
Görüş olarak bu zamana kadar kullandığım en net gösteren lens fakat aldığım son 2 kutuda da bazı çiftler bulanık gösteriyor
23.05.2020
verdiğim siparişim 1 gün sonra elimde oluyor. teşekkür ederim lensmarket
21.05.2020
Lens marketim hizmette ve destekte 1 numRa bence diğer şirketler sizden ders almalı ne olursa olsun alıcıyı tatmin ediyorlar Allah çok versin. Lens konusunda 2 yıla yakındır bulensi kullanıyorum sadece rahatsız olduğumda çıkarıyorum yani uda 3.4 kere çıkarıyorumdur gayet memnunum
13.05.2020
merhabalar öncelikle hızınız ve özenli kargonuz için çok teşekkür ederim. hayır siz zamanında kargoya verdiniz onu anlarım da Yurtiçi kargoya 1 günde nasıl getirtmeyi başardınız onu anlamam inanın çok zor :D:D saygıyla eğiliyorum önünüzde. min 3 gün yurtiçi kargo serüveni yaşar nerdeyse her siparişim.

lensleri henüz denemedim. deneyince onunla ilgili de yorum yazacağım. şimdiden teşekkürler
09.05.2020
İlk kez lens alacaklar ve lens markasından memnun olmayanlar için söylemek isterim ki 6 aydır Biofinity lenslerini kullanıyorum ve en ufak bir problem yaşamadım, özellikle gözlük gibi konforsuz bir aparattan sonra lens kullanmak müthiş bir his, biofinity markasının lensleri ise oldukça konforlu ve ince yapısıyla gözde asla hissedilmiyor. Lense geçiş yaparken bir sürü markayı hem kullanıcılardan birebir deneyim olarak hem de internet üzerinden hemen hemen her mecradan bol bol araştırdım. Bu markadan memnun olmayan sayısı yok denecek kadar az. Pek tabi her insanın yapısı farklıdır, sorun yaşamış ve yaşayabilecek olanlar da vardır, herkes deneyip görmelidir lakin bu markaya şans vermenizi tavsiye ederim. Pişman olmazsınız. Esenlikler diliyorum.
08.05.2020
Merhaba, benim bc 8.70 - Dia 14.50 bu lensi kullanmam problem çıkarırmı ?
06.05.2020
Hızlı kargo 2 iş günü içinde teslim edilir dediği gibi oldu güzel bi kutuyla gönderilmiş lens, taktım ve gayet mutluyum teşekkür ederim olumsuz yorum yapanlar göz bc lerine baksın derim
04.05.2020
Yaklaşık 10 senedir lens kullanıyorum bir çok markayı denedim. Uzun süre ACUVUE QASYS lens kullandım. BİOFİNTY aldım kesinlikle çok pişmanım. Resmen kör gibiyim bulanık görüyorum ve baş ağrısı yaptı. Eski lensim ACUVUE QASYS geri döneceğim.

Kübra T

 • 02.06.2020
cap farkından olabilir mi
23.04.2020
Yillar sonra lensimi degistirdim Air optix kullaniyodum ama iyi ki degistirmisim.Cok ince cok rahat bir lens ,herkese tavsiye ederim. Hizli kargo icinde ayrica tesekkurler sevgili lensmarket

Ela B

 • 05.05.2020
Merhaba iki ay kadar taktm galiba aylık lenslerdi şuan aşırı derecede gözüm batıyor uzun süre kullandığım için mi
16.04.2020
Siparişi verdikten 1 saat gibi bir süre sonra ürün kargoya verildi. Geldiğinde de eminim orjinal ve kaliteli bir ürünle karşılacağım. Teşekkürler.
15.04.2020
Lensmarketin ilgisi için teşekkür ederim. 10 gündür kullanıyorum gerçekten çok iyi bir lens. Yumuşak bir lens. gün içerisinde gözünde varolduğunu unutturuyor bile. Çok uzun süre yani 10 saat ve üstü bilgisayara baktığımda lens ben burdayım diyor. Bu bile diğer lenslere göre gayet başarılı. Gerçekten günlük kullanımda harika iş çıkartıyor.
15.04.2020
15 yıllık lens kullanıcısıyım. Biofinity'yi deneyince son durağım oldu, bu üçüncü yılım. Gece gözde kalabilme özelliği sunsa da bu özelliği tercih edenlerden değilim, gece çıkarmayı daha sağlıklı buluyorum. Benim aksime kuzenimin bebeği olduktan sonra bu özelliği onu rahat ettirdi. Lens tek başına memnuniyet için yeterli değil bence, solüsyon da önemli. Lenste sıkıntı yokken batma yaşadığını söyleyenlerin sıkıntısı solüsyon kaynaklı olabiliyor. Solüsyon da kişisel bir tercih, ben Renu kullanırken batma yapıyordu, aynı lens Biotrue kullanırken rahattı. Sizin için tam tersi de geçerli olabilir. Biraz deneme yanılma olacak ama bulduğunuzda dünyalar sizin oluyor. Daha önce başka bir siteden alıyordum lenslerimi, Lens Market' i keşfettiğim için gerçekten çok memnunum. Sorun olduğunda çözüme ulaşmaya çabalarken çok nazik ve ilgililer. Zaten öyle olması gerekiyor tabii ama karşılaşılan örnekler aradaki farkı anlamanıza yardımcı oluyor. Kendilerine buradan teşekkür etmiş olayım bu vesileyle.
15.04.2020
bundan sonraki tek adresim burasi optikciler kat kat fiyatla satıyorlar burda uygun fiyat hic teredut etmeden siparis verebilrsniz
01.04.2020
Uzun zamandır kullanıyorum gerçekten çok iyi. Sanmıyorum şu saatten sonra başka lens kullanıcağımı.
30.03.2020
12 yıldır Air optix lens kullanıcisiydim ancak bu yıl gözümde batma,yanma yapmaya başlamasıyla yaptığım araştırma sonucunda edindiğim lenstir. Elime alır almaz inceliğiyle ve taktıktan sonra ise gözümde yarattığı görüş konforuyla gözümü inanılmaz rahatlatmıştır. Lens markete de gönderi hızı ve paketleme şekli icin teşekkür eder, yeni kullanacak olan arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim.
10.03.2020
Kutunun içindeki bazı lensler batıyorken , bazıları batmıyor bana mı öyle geliyor bilmiyorum.

Veysel E

 • 05.04.2020
Ters takiyosunuzdur

Orhan E

 • 14.04.2020
Benim de başıma geldi. Yeni açtığım iki lensten biri çok rahatsız etti. Birkaç gün nemlendirici kullandım, gözleri değiştirdim hiçbir faydası olmadı. Ters-düzle alakası yok. Sonunda o lensi attım yenisini taktım, sorun kalmadı. Bunu farklı zamanlarda, farklı kutularda iki kere yaşadım. Fabrikasyon bir hata sanki.

Aybüke Ş

 • 11.06.2020
Size öyle gelmiyor bence çünkü bende aynı sorunu yaşıyorum. Muhakkak batma yapan bir lens çıkıyor aynı olaya birkaç kez denk geldim. Lens markamı değiştireceğim.
06.03.2020
Vallaha ilk lensimdi gerek hızlı gönderimi gerekse kalite efsane bir site bundan sonra sürekli burdayım güvenerek alabilirsiniz
03.03.2020
Şimdiye kadar lenslerimi değiştirmemiştim, yıllardır aynı lenslerimi kullanıyordum. Bir tavsiye üzerine bu lenslere geçtim fakat ciddi manada pişmanlık yaşadım. Normalde günde yaklaşık 10 saat kadar gözümde kalmasına rağmen 4.günden itibaren 3-4 saat sonra batma ve yanma hissi oluştu. Ardından diğer çiftini taktım, o üründe 4 gün kadar rahat ettikten sonra yine aynı şekilde 3-4 saat sonra batma ve yanma hissi yaptı ve aşırı derecede rahatsız etti. Gözünüzde kalması o kadar rahatsız ediyor ki gözünüzden çıkartıp atıyorsunuz. Özellikle acaba değiştirsem mi diyenlere tavsiye etmem, (-3.75 )
15.02.2020
bc değerime 8.50 demişti doktor. bu lens ise 8.60. alsam olur mu acaba ? çok farkediyor mu
10.02.2020
Yine her zaman ki gibi Hızlı gönderim ( 20 saat içinde kargo elimdeydi ) için Teşekkür ederim Lens Market. Daha önce " aır optıx Aqua " kullanan birisi olarak, ilk defa bu lensi kullanacağım. Gecen hafta aldım daha denemedim ama inşallah sıkıntı çıkarmaz. olumlu olumsuz deneyimimi tekrar yazacağım.
07.02.2020
taktim ve gercekten cok ince cok rahat duruyor.sanirim su iceriginin fazlaligi rahatlik veriyor.ayrica cap olarak bu daha uygun gozume. boyle giderse binsonraki siparisim bu lens olacak
07.02.2020
9 yıldır bu markayı kullanıyorum. Tüm gün rahatlığının yanında gerçekten gece çıkarmadan yatabiliyorum. Sabahları hiç bir sıkıntı yaşamıyorum. :) Tavsiye ederim.
04.02.2020
Acuvue oasys kullanicisi olarak birde bu lensi denemek istedim fakat benim gözlerime uygun bir lens olmadigini anladim. 2 gundur kullaniyorum alisirim belki diye fakat 2 saat sonrasinda aşırı bir batma ve kuruluk hissediyorum benim kullanabileceğim bir lens değil malesef...
04.02.2020
5 yıldır biofinity markalı lensi kullanıyorum, çok memnunum. Lens marketi yeni keşfettim. Harika bir hizmet. Ürünüm çok güzel paketlenmişti ve 2 gün içerisinde elime ulaştı. Emeği geçen herkese teşekkür ederim :)
30.01.2020
çok ince bir lens gözde varlığını aratıyor :) yanma batma kuruma sönme hepsi minimum seviyede bende. ama şu var ki çok nazik takıp çıkarın yoksa yırtılıyor :)
22.01.2020
Merhaba benim gibi lens arayan kişiler okuyabilir diye bende yazmak istedim. Bende çok lens denedim bir öğrenci lens kullandığını söyleyince nasıl yani hiç belli değil dedim. Kızarma kuruma aylarca öğrencinin lens kullandığını farketmedik. (Üniversite Öğrencisi) Marka Biofinity dedi. Sedece yine olmaz ama bir deniyim diye aldım. Ben uzağı görememe işini çözüp gözümü çizdirmekten vazgeçtim. Çok rahat kuruma yok , suyu fazla kızarma yapmadı, tabi kişiye göre değişkendir bu durumlar sanırım ama çok rahat kullanıyorum. Gece uyuyana kadar da hiç sıkıntım yok. Eskiden eve girer girmez ilk iş lens çıkarmaktı. Firmaya teşekkür ederiz. Lens firmasına.. Ayrıca www.lensmarket.com bu alışveriş sitesi çok hızlı bu lens ile bu firma ile tanıştım. Hem lensim hem bu site de emeği geçenler hemde lens firmamız ilkeli çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ederiz. Şimdi tekrar sipariş verdim , hemen kargoya verildi yazmışlar.. Harikasınız ..
19.01.2020
Merhaba; Accuve 2 kullanan biri olarak biofinity lensi beğendiğimi söyleyebilirim. Birkaç ay önce yeni lens alma araştırmaları yaparken lens marketi keşfettim. Sonra müşteri hizmetleri ile görüştüm ve Air Optik Night and Day aqua gönderiler;onu hiç beğenmedim,gözümde lens olduğunu her an hissettiriyor ve sanki gözümden çıkacakmış gibi hissiyat verdi. Açıkçası netlik olarak da çok iyi değildi. Lens marketten bana biofinity gönderdiler, Air Optikten sonra biraz çekince ile sipariş verdim. Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum ve gerçekten çok iyi bir lens. Kalınlığı accuve 2 ile neredeyse aynı; accuve 2'de de lensi gözümde hiç hissetmezdim Biofinity'de de hissetmiyorum. Biofinity'nin bir farklı olumlu özelliği ise; Accuve2 gün sonunda göz kapaklarımı ağırlaştırıyordu, gözlerde yorgunluk çok net belli olurken, Biofinity de ise bu olmadı. Bu anlamda Biofinity'den çok memnunum, Lens market ayrıca çok teşekkür ederim müşteri memnuniyeti odaklı çalıştıkları için.
16.01.2020
Göz çapıma uygun olduğu için denemek istedim.Daha acuvue oasys kullanıyordum malesef onun rahatlığını bulamadım gözümde kuruluk ve kenarlarında kaşıntı yapıyor kaşıyınca yanma oluyor.Herkesin gözü bir olmayabilir ama benim için bundan sonra tercih etmeyeceğim bir lenstir.Birde eğer gözünüze uygun bir lens bulduysanız hiçbir şikayetiniz yok ise lens markanızı değiştirmeyin.
14.01.2020
6 senedir lens kullanıyorum. Arkadaşımın tavsiyesiyle bunu denedim. Bu zamana kadar acı çekmişim resmen. Herkese tavsiye ederim. Göze batma vs kesinlikle yok çok ince. Aşırı memnun kaldım.
11.01.2020
7 senedir lens kullaniyorum. İlk 3 sene her markayi denedim. Son 4 yildir bu markayi kullaniyorum. İnanilmaz guzel. Asla pisman olmazsiniz gozu kurutmuyor. Klimali ortamda calissam da yine etkili. Canim biofinity ❤️❤️
09.01.2020
Biofinity lensler gece çıkarılmadan kullanılıyormu? İlk defa bu markayı kullanıcam ben gece çıkarma taraftarıyım fakat yazıda gece çıkarılmayabilir diye bir yazı okudum ondan soruyorum.
03.01.2020
Benim gözüme uyum sağlamadı bir kaç saat sonunda çok rahatsız ediyor gözlerim bulanıklaşıyor memnun kalmadım bu markadan malesef...
27.12.2019
İlk denediğim aylık lens. Yaklaşık 1 senedir kullanıyorum ve çok memnunum. Bundan önce günlük lens kullanıyordum pahalı geldiği için buna geçtim. Biofinity gerçekten kaliteli bir lensmiş ben de bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine almıştım yine sipariş verdim. Normalde günlük çıkarıyorum ama mesleğim gereği nöbetlerimde geceleri de gözümde kalıyor ve hiçbir şekilde sorun çıkmıyor sadece uyuduğum zaman çapaklanma oluyor o kadar. Tavsiye ederim bence su içeriği ve oksijen geçirgenliği açısından alınabilecek en iyi lens bu.
24.12.2019
Yıllardır kullanıyorum. Gözde olduğunu unutturuyor. O kadar rahat bir ürün. Bir çok ürünü denedim, diğerlerinin yanında Biofinity tüy gibi. Kime önerdiysem herkes de böyle düşünüyor. Kesinlikle tavsiye ederim.
23.12.2019
6 yıldır lens kullanıyorum. Bir çok markayı denedim ama en beğendiğim bu oldu.
21.12.2019
bu lens markasını ilk defa kullanıyorum sipariş verirken acaba memnun kalmaz mıyım diye düşünüyordum ama lens market sağ olsun bu sorularımı ortadan kaldırdı ve ürünü 16 aralıkta sipariş ettim.19 aralıktan beri takıyorum ve ilk defa onca marka lens denemiş olmama rağmen hiç rahatsızlık hissetmedim. Batma, karıntı, kuruluk yapmadığı gibi üstelikte gözümde gezmiyor gözüme dokunmaya korkardım eskiden. TEŞEKKÜR EDERİM LENS MARKET :)
20.12.2019
Sipariş vereli 24 saat bile olmadan siparişim elime ulaştı. Hızlı gönderi ve hediye için teşekkürler..
20.12.2019
Lens Markete öncelikle teşekkürlerimi iletmek istiyorum, öncelikle bu lensleri bu fiyatlara hediyesi ile almamızı sağladıkları için. Ayrıca hızlı kargo, müşteri memnuniyeti odaklı çalıştıkları için de ayrıca teşekkür ediyorum. Son bir yıldır bu lensi kullanıyorum, kullandığım günden beri hiçbir problem yaşamadım . Ayrıca normalde ayda bir değiştirmek gerekiyor olsa da 45 günde bir değiştirmeme rağmen halen ilk günkü nem oranını korumaya devam eden bir lens.
20.12.2019
Çok rahat bir lens. Ne kuruluk yapıyor ne de batma yanma vs. Fakat yine de her lenste olduğu gibi mecbur kalmadıkça gece lensle uyumamalı, hijyene dikkat etmeli ve mutlaka ayda bir değiştirmeli. Yoksa çeşitli hastalıklar geçirebilirsiniz. Bu lens size gece rahatlık sağlıyor ve uzun süre kullansanız da sorun yaşanmıyor fakat yine de dikkat etmek gerek.
19.12.2019
2014 yılından beri lensmarket üzerinden lenslerimizi ve solüsyonlarımızı alıyoruz. Müşteri hizmetleri ve memnuniyetine oldukça önem veren bir firma. 5 yıldır hiçbir sorunla karşılaşmadık, aksine her seferinde siparişlerimizde kendilerine güvenimiz bir kez daha tazelendi. Gün içerisinde siparişlerini verdiğimiz ürünler her zaman aynı gün içerisinde kargolandı ve en geç iki gün içerisinde elimizde oldu. Firma çalışanlarına ve yöneticilerine gösterdikleri özen ve ilgi için çok teşekkür ediyorum. Güvenle sipariş verdiğim ve vereceğim nadir firmalardansınız. Biofinity lensleri ise doktorumun tavsiyesi üzerine almıştım. Bundan önce yaklaşık 4 yıldır ise soflens 59 kullanıyordum. Onlar da oldukça rahatlar. 1 yıldır ise Biofinity kullanıyorum. Göze batmayan, gözün hava aldığını hissettiren rahat lensler.
17.12.2019
Yıllardır lens kullanıyorum Air Optix ve Acuvue OASYS'ten sonra bu marka çok iyi geldi. Sanki gözümde hiç yokmuş gibi incecik bir yapıda. Ayrıca hızlı kargo için teşekkürler Lensmarket
16.12.2019
ürünler orjinaldir. hızlı teslimat için lensmarkete teşekkür ederim. güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
13.12.2019
hızlı kargo için teşekkürler. Ama bu lensi Aldığıma pişman oldum. Batma, yanma, kaşıntı, kuruluk yapıyor. Su bazlı diyor ama 10 senelik lens kullanıcısı olarak memnun kalmadım
11.12.2019
Uzun yıllar Zeiss Contact Lens kullandım, memnundum ancak son zamanlarda sorun yaşamaya başlamıştım. Bir kutu kullandım bu üründen, memnunum.
10.12.2019
LENSMARKET hızlı kargo ve uygun fiyat için çok teşekkür ederim!
06.12.2019
Gözümde batma,kaşıntı gibi hiç bir rahatsızlık yaşamadım. Ama ters düzü bulmak bu lenste zor. Heleki ben alışmışım içinde yazı olanlara Beni çok zorladı. Yine de rahat bir kullanım sunuyor
04.12.2019
Airoptix kullanıyordum batma hissinden dolayı gözlüğe geçmiştim. Tavsiye üzerine bunu yeni aldım şu an gözlerimde ve oldukça hafif rahatsızlık vermedi şu ana kadar. Lensmarkete ise diyecek yok pazar günü sipariş verdim arayıp bugün kargo olmadığı için veremiyoruz yarın hemen vericez diye bile bilgi verildi. Normalde şu hediyeyi gönderecektik ama elimizde kalmadı başka hediye ekliyoruz kusura bakmayın dediler yani. İnanılmaz güzel bir üslup kullanılıyor, umarım hep böyle devam ederler. Hediye için de ayrıca teşekkür ederim.
03.12.2019
Yıllardan beri kullandığım lens. Ben oldukça rahat ediyorum. Yanma batma vs. yaşamıyorum. Lens markete gelecek olursak, sizler bir harikasınız. Bu kara cuma yuzunden yaşanan kargo gecikmelerine rağmen, siparişi verdim ertesi gün tarafıma ulaştı. Vallahi pes, tebrikler :)
30.11.2019
Sipariş vereli 24 saat oldu, bu süre içerisinde siparişim kargoya verildi, elime ulaştı ve bütün gün boyunca lensleri deneme şansım oldu. Acayip hızlı ve harika müşteri memnuniyeti sağlama çabalarınızdan dolayı tebrik ediyorum. Lensler hakkında; bulanık görme durumu yaşamadım ancak benim gibi göz kuruluğu problemi olanlar gözyaşı damlasını sık sık kullansınlar. Bu lensin su oranı yüksek olmasına rağmen yine de o kuruluğu hissediyorum, buna rağmen en memnun olduğum lens şu ana kadarki bu oldu, 2 yıl boyunca purevision, air optix, oasys markalarını dönem dönem kullandım ve hepsi çok fazla batma yapmıştı. İlk izlenimim lensin oldukça güzel olduğu. Biofinity lens baya ince bir yapıda, gelen kutularda lens olup olmadığını kontrol ederken bile zorlandım baya incecik. Şu an için memnuniyetim hat safhada. Lensmarket ile neden daha önce tanışmadığımız için çok üzgünüm, hem hızlı, hem uygun bir site. Optikçide kutusu 230 tl lensmarketden lensin kutusunu 110 tlye aldım ve hemen ertesi gün elimdeydi!
25.11.2019
Yıllarca Purevision 2 Hd kullandım. Tavsiye üzerine bu lensi denedim. Daha da rahat ettim. Ayrıca Lensmarket 'in müşteri ilişkilerindeki çalışanlarla sorun yaşayan varsa önce bir kendini sorgulasın derim. Bu kadar müşteri memnuniyeti odaklı bir firma daha önce görmedim. İnsan değil melek çalıştırıyor olmalarından şüpheliyim. Diyanet işleri ile Sosyal güvenlik ortak çalışmayla araştırsın derim. :)
24.11.2019
Daha önceden kullandığım marka kesinlikle tavsiye ederim gerçekten çok kaliteli ve konforlu
23.11.2019
Gerçekten lens harika, gözünüzde olduğunu hissetmiyorsunuz bile, her markayı kullanmış biri olarak yapıyorum bu yorumu.. ayırca site de harika. O kadar memnun kaldım ki, herkese gönül rahatlığıyla öneriyorum.
09.11.2019
burdaki yorumları okuyarak aldım uzun süredir oasys kullanıyorum ve daha rahat bir lens arıyordum biofinity aldım ama bana oasysi bile arattır. uzun kullanımda gözünüzde oldugunu çok hissediyorsunuz ayrıca bulanık görmede yapıyor. hiç memmun kalmadım. tavsiye etmiyorum.
07.11.2019
Uzun zamandır kendi gözüme uygun lens bulamadım.Hangi lensi kullandıysam sol gözümde lens yok gibi sağ gözümde sürekli bi kaç saat sonunda yanma kuruma ve bulanık görme sorunu yaşıyorum.2 aydır kullanmaya çalıştığım bu lensler de benim gözüm için uygun olmadı.Göz kuruluğu şikayetiniz varsa ve bulanık görmek istemiyorsanız bu markadan uzak durun derim.İlk taktığınızda gayet rahat ama sonrasında resmen hüsran.Özellikle tv izlerken ve ışıklı ortamlarda gözlerim sürekli sulanıyor ve yazılar birbirine karışıyor.Lensmarket bu işte en iyisi söylememe gerek bile yok zaten.Umarım en kısa sürede kendime uygun lens bulabilirim ve yorumunu burada paylaşırım.
03.11.2019
Acuvue Oasis kullanıyordum, bunu denedim ve daha çok beğendim, göz damlasız ilk günüm oldu, çok rahat, gözde hissedilmeyen bir lens.
25.10.2019
Öncelikle müşteri memnuniyetine verdikleri önemden dolayı lensmarket.com'a çok teşekkür ediyorum. Bu siteden alışveriş yapmak isterseniz hiç tereddüt yaşamayın! Lense gelecek olursak tak diye takıp tak diye çıkartabiliyorum. Benim tırnaklarım uzun olmasına rağmen kopma yırtılma çizilme gibi durum yaşamadım. çok yumuşak bir lens. Bu benim kullandığım ikinci marka birincisinden hoşlanmamıştım.Ama daha ikinci denememde bulduğum bu lensi değiştirmeyi de düşünmüyorum.
19.10.2019
Öncelikle benim gibi pimpirikli bir insanı asla hayal kırıklığına uğratmadıklari için lensmarket.com'a teşekkür etmek istiyorum 36 saat içerisinde ürünüm elimdeydi sorunsuz bir şekilde. lensler için ise tereddüt yaşayanların kesinlikle gözleri arkasında kalmasın lensler harika gözde asla hissedilmiyor çok konforlu kesinlikle tavsiye ediyorum şu zamana kadar hiçbir sorun yaşamadım
17.10.2019
Merhaba bc değerim 8.40 bu markanın 8.60 olan lensini kullansam sorun yaratır mı? Bilen birisi cevaplarsa çok memnun olurum
16.10.2019
Merhabalar;yaklaşık 10 yıldan beri lens kullanıyorum,ilk lens markam aquave standart paketti,daha sonra aquave oasys ürününü kullandım,şimdi bunu aldım kullanalı 3 saat oldu;gerçekten güzel bir lens,eski lensimin çapı 8.4 idi,benim gözlerim 8.6 bu lensler de 8.6.Bana göre çap önemli bu lensler gözüme cuk diye oturdu.İnce,hafif,gözde hissedilmeyen bir lens.Yanında hy care solüsyon aldım kendi markası henüz kullanmadım ama iyiye benziyor özellikleri özellikle anti bakteriyel olması ayrı bir düşünce bence.Bence fazla para vermeden alınabilecek bir lens.Hangisi iyi diye sorarsanız ikisi de gerçekten iyi,ama bio infinity daha kaliteli materyalden yapılmış ve su içeriği ile oksijen geçirgenliği daha fazla.Tavsiye ederim.
11.10.2019
Merhabalar; yaklaşık 15 yıldır lens kullanıyorum. Daha önceden Air Optix Aqua kullanıyordum. Ancak son zamanlarda gözümde ağrılık,bulanıklık ve batma hissi uyandırmaya başladı. Bu nedenle Biofinitiy yi denemek istedim.Yaşadığım sıkıntılardan ötürü Lens Market müşteri hizmetlerinden görüş almak istedim. Müşteri hizmetleri ile yapmış olduğum görüşme sonunda verdiğim siparişten memnun kalmazsam başka bir ürünle değiştirebileceğimi söylediler. Daha önceki yorumlara sonuna kadar katılıyorum. Müşteri hizmetleri gerçekten yaklaşımları ve hizmet kalitesi ile 10 numara 5 yıldızı sonuna kadar hak ediyor. Gelelim lens hakkındaki yorumuma; lensi takarken o çok yumuşak yapısından dolayı takmakta biraz zorluk çektim. Taktıktan sonra şimdilik ağırlık ve batma hissi uyandırmadı. Bakalım gün içerisinde gelişme nasıl olacak:)
04.10.2019
Çok uzun zamandır Acuvue Oasys kullanan birisi olarak artık lenslerin eski konforunu kaybettiğini düşündüğümden Biofinity'i deniyim dedim. Ancak kesinlikle bana hiç olmadı. Çık alanda yarım gün, kapalı ofis gibi alanlar da en fazla 3-4 saat kullanabildim. Herkesin gözünde farklıdır tabi ki ancak benim bir daha asla tercih etmeyeceğim bir lens...
01.10.2019
Merhaba iyi günler herkese , ürünü kullandım gerçekdende oksijenlik özelliğinin fazla olması muhteşem birşeymiş . Gözümde var olduğu bile belli değil ,ne yanma ne batma ne de kuruluk oldu .Çok memnunum gerçekden bundan sonra favori lens markam ve lens alış veriş yerim burası , teşekkürler Lensmarket ailesi .
30.09.2019
uzuun yıllardır lens kullanıyorum miyop um.ılk defa bır lens ıle uzagı bulanık goruyorum. Lensin ters düz olmasıyla alakalı bır durum da degıl baş agrısı had safhada tavsıye etmem
30.09.2019
Yaklaşık 3 senedir kullanıyorum daha önce kullandığım lens akşam bile olmadan aşırı rahatsız ediyordu. Bio bu konuda çok iyi bilgisayar karşısında kullanmama rağmen sıkıntı çekmiyorum.
25.09.2019
Ürün zamanında geldi ,ilgi alaka icin teşekkürler, güvenilir bir yer .Ürünü daha kullanmadım nasıl olduğunu bilmiyorum kullananlardan duyarak gördüm aldım , kullandığım zaman paylaşırım sizlerle
17.09.2019
5 yıldır kullanıyorum. Sorduğum her göz hekimi iyi bir marka olduğunu söyledi. Çok memnunum.
12.09.2019
Dışarıda daha ucuz da olsa yine buradan alırım. Müşteriye verdikleri değer yeter. TEŞEKKÜRLER.
09.09.2019
İlk defa internetten lens sipariş ettim. Kesinlikle güvenilir bir site.müşteri hizmetleride 10 numara 5 yıldız. İnanılmaz kibar ve ilgililer. Lensi henüz denemedim. O konuda bir yorumum yok.
04.09.2019
5 yıldır lens kullanıyorum birçok marka denedim bunu bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım ama aldıklarım arasında bana en yaramayan lens oldu sanırım ilk etapta çok ince ve yumuşak olması bana gayet iyi geldi fakat bir kaç saat sonra bulanıklık yapıyor lenslerle bir gece bile geçiremiyorum bulanık görme üst safhada çapak ve sulanma yapıyor ve hatta lensi çıkardıktan sonrada bulanık görme devam ediyor gözlerimi temizlemem gerekiyor ben hiç memnun kalamadım
31.08.2019
kardeşim için aldım. son derece ince olduğunu, gözde hiç fark etmediğini söyledi. purevision 2'den sonra çok iyi gelmiş.
30.08.2019
Müşteri hizmetleri mükemmel ???? İlk kez lens kullanacağımı belirttim, hususi arayıp bilgilendirme yaptılar. Kargo güzel ambalajlanmış, eksiksiz ve bir gün içerisinde geldi. Lens kullanmaya devam edersem buradan vazgeçmem.
26.08.2019
Her olumsuzluklarda bile dakikalarca ilgilenen bir firma minnettarım
23.08.2019
lens marketten ilk alışverişim ve aşırı memnun kaldım, hızlı kargo, uygun fiyatlar ve orjinal ürünler kesinlikle alacak olanlar bir dk bile düşünmesinler. En kalitesiz lensleri bu fiyattan cok daha yukarıda alıyordum optiklerden, ürün çok güzel 9 yıldır kullandığım en iyi lens desem yalan olmaz.
23.08.2019
İlk defa lens kullanıyorum. Doktorum bu markayı verdi ve çok memnun kaldım.Gözümde yok gibi
20.08.2019
Harika gerçekten süresi geçse dahi kesinlikle batma yapmıyor çok rahat sanki yok gibi daha önce prevision2hd kullanan biri olarak herkese tavsiye ederim
20.08.2019
Acuvue oasys gözümde alerji yapmıştı ve müşteri hizmetlerini arayıp yardım almak istedim.Ben hayatımda bu kadar ilgili müşteri hizmetleri görmedim kendilerine buradan bir kez daha teşekkür ediyorum. Biofinity lensi denedim ve o gün bugündür Biofinity'den başka marka almıyorum :) Biofinity gözünüzde yokmuş gibi hissediyorsunuz bir de yanında Complete solüsyon kullanıyorum gözleriniz çok çok rahat ediyor :) Gerçekten bir kere bile olsa bu markayı denemenizi öneririm zaten sonra hep alacaksınız :) :)
19.08.2019
Lensi 6 aydır kullanıyorum ve çok rahat. Bir günden fazla gözümde kalmışlıgı var ve hiç bir rahatsızlığı olmadı. Göz kuruluğu veya herhangi hiçbir şey yapmadı. Lens markasına ve Lensmarket firmasına teşekkür ederim.
17.08.2019
Gözünüzün Lense Alışması Bir Süre Zaman Alabilir. Gözünüzde Lens Var Gibi Davranmadığınız Sürece Varlığını Hissetmeyeceksiniz. Lens Markası ve Lensmarket Firmasına Teşekkür Ederim.
10.08.2019
Acuvue oasys ten bu lense gecmeye larar verdim henüz kullanmaya baslamadim ama benim yorumum müşteri hizmetleriyle ilgili olacak. Ben bu kadar ilgi alakali anlayışlı ve hizmet odaklı bir hizmet görmedim. Beni arayip her konuda yardımcı oldular öneriler sundular. Işinizi hakkıyla yapiyorsunuz bundan sonra burdan baska yerden lens almam asla
01.08.2019
Lensmarket sayesinde deneme fırsatı bulduğum bir lens markasıydı normalde aqua kullanıyordum ama bundan da cok memnun kaldım yok gibi gözünüzde. Tekrar tekrar alınabilicek bir markaymış lens markete ilgi ve alakalarından dolayı da çok çok teşekkür ederim .
28.07.2019
Daha önce 4 farklı lens kullanmıştım , hepside gözümde batma yapmıştı, diğer lenslere göre biraz pahalı olsa da benim gözüme en iyi uyan lens bu oldu , geceleri bile gözümden hiç çıkartmıyorum buna rağmen 1 Ay kullanım süresi sundu bana. Kesinlikle tavsiye ediyorum...
26.07.2019
İkisinin arasında kararsız kaldım arkadaşlar Air optix night and day aqua yoksa Biofinity mi
26.07.2019
10 yıldır lens kullanıyorum. Sadece dışarıda takıp evde gözlük kullanıyorum zararı azaltmak için. Çoğu lensi denedim en uzun süre kullandığım marka Air Optix Aqua idi. Zamanla rahatsız gelmeye başladı ve Biofinity'e geçiş yaptım. Gerçekten çok rahat bir lens. Görüş olarak da çok kaliteli daha net görüyorsunuz. Sanırım artık kullanacağım tek marka bu olacak. Lensmarket ekibi harikasınız. Dün akşam sipariş verdim bugün sabah eline geçti. Hız ve kalitenizden asla ödün vermiyorsunuz. Teşekkürler Lensmarket!
25.07.2019
İnanılmaz batma ve göz kızarıklığı yaptı. Sanırım ultra benim için daha iyi
24.07.2019
Doktorum Bausch Lomb Ultra yı önermişti aldım. Fakat gözümde lens olduğunu çok fazla hissediyordum sanki kuruyup gözüme yapışıyor gibi geliyordu hep, rahat kullanamıyordum. Bu markayı 3-4 sene önce kullanmıştım ve bir denemek istedim tekrardan. Müşteri hizmetlerine mesaj attım ve durumu anlattım. Çok ilgililer. Bu ürünü kullandıktan sonra 2 haftadır neler çektiğimi şimdi daha iyi anladım. Mutlaka bu markaya geçeceğim. Elimdekileri aldığım yere iade etme imkanım varsa iade edip burdan satın alacağım. Teşekkürler lensmarket!
24.07.2019
Bu lenste aşamadığım tek sorun paket içerisinden çıkan bazı lenslerin gözüme verdiği rahatsızlık. Aynı kutu içerisindeki lenslerin bazılarından aşırı memnunken bazıları gözüme batıyor ve taktığım gibi atmak zorunda kalıyorum. Gözüm kaynaklı mı acaba diye düşünüyorum, rahatsızlık veren lensi her iki gözümde de deniyorum ama durum maalesef aynı. Yaşadığım bu problem dışında gözüme uyum sağlayanlardan çok çok memnunum.
20.07.2019
Biofinityi denedim night and day dan kaliteli değil.1,2 kullanımdan sonra bu da yırtıldı.Benim şansım mı bilemedim.
19.07.2019
10 yıllık lens kullanicisiyim son 2 senedir bu markaya gectim (+4 numaram) cok memnun kaldim. Goz yapısına kişiden kisiye degisir mi bilemem, kesinlikle tavsiye ederim. Urun elime cok cabuk ulastı ve her asamada bilgilendirildim hizmet ve fiyat politikası '10' tesekkurler LensMarket.
18.07.2019
5 senedir PureVision 2 hd markalı lensi kullanıyordum. Yaklaşık 1 buçuk ay önce lensmarket'e lens markamı değiştirmek istediğimi, yaşadığım sorunları anlattığım bir mesaj bıraktım ve bu markayı denemek istediğimi söyledim. Sağ olsunlar 1 adet deneme çifti gönderdiler. Önceki lensimde yaşadığım tüm sorunlar (taktığım andan itibaren göz sulanması, sertlik, batma) ortadan kalktı. Tek eksisi çok az kuru hissettirmesi bende. Onun için de günlük suni gözyaşı takviyesi yaparak sorunu ortadan kaldırıyorum. Şimdi kutu siparişi vereceğim. Müşteri hizmetiniz de hiç değişmez umarım. Var olun.
18.07.2019
Harika bir lens Ayrica lens market gercekten cok özverili çalışıyor.
17.07.2019
3 senelik lens kullanıcısıyım. Başlarda çok az air optix kullandım sonrasında kalıcı daimi lensim purevision HD 2 oldu. Kışları hiç bir sıkıntı çekmiyordum ama yaz aylarında sıcak havaları sebep buluyorum çok fazla kuruluk hissi hafif batma hissi yaptı. Bu sene yazın bi değişiklik yaptım bu ürünü aldım. Ürünü gözüme takarken bu lens ise önceki taktıklarım benim ne dedim resmen. O kadar ince ve akışkan ki göze takar takmaz ne ufacık bişey varmış hissi nede ufacık bi batma süper ötesi bir lens. Sıcaklardada sorun olmuyor. Bundan sonra bu lensden vazgeçmem bi sorun yaratmadığı sürece.
17.07.2019
Ben çok memnunum yıllardır da kullanırım hiç olumsuz bi durum yaşamadım .Tavsiye ederim
11.07.2019
Yıllardır Acuvue OASYS kullanıyordum. Buradaki yorumlardan yola çıkarak Biofinity marka lens aldım. Her göz tipine göre memnuniyet değişiyor tabi ki ama ben kesinlikle memnun kalmadım. Gün içinde sürekli batma, sulanma yapıyor. Gözlerimi gün içinde bile yorgun hissediyorum. Kısa süreli bile lensle uyusanız gözünüze yapışıyor. Memnun kalmadığım için tekrar Acuvue OASYS'a dönüş yapıyorum. Lens marketin ilgisi, kargolaması için ayrıca teşekkürler..
09.07.2019
Şahsi yorumum kesinlikle bana acueve oasys den iyi geldi. Gözümde yok gibi gerçekten çok iyi. Ama buna rağmen yine de kuruluk sorununu aşabilmiş değilim. Göz damlası kullanmaya devam!
04.07.2019
Bir arkadaşımın abartılı övgüsüne aldanip Biofinity siparis ettim. Ilk taktigim andan itibaren gun boyu batma yaşadım. Gozlerim surekli aglamis gibi sulandi, akti durdu. Kapatinca da acikken de batma bir an olsun kesilmedi. Kelimenin tam manasıyla pişmanlık. 10 yıldır Acuve oasys kullanan biri olarak o yumuşacık lensin ustune daha ne aradim bilmiyorum. Özelliklerini karsilastirinca daha iyi olabilecegini düşünmüştüm. Tavsiye edenler sanirim Oasysten haberdar degiller.
28.06.2019
Çok güzel lens.Gece yatarken çıkartmıyorum sabaha uyandığımda problem yaşamıyorum. Kargom belirtilen tarihte hediyesi ile geldi. Sorun yaşamadım.
28.06.2019
Son derece memnun kaldım.Gözünüzde kesinlikle batma,kuruma vs. yapmıyor.Gözünüzde olduğunu bile unutuyorsunuz.Yakın zamanda başka bir marka almıştım.Ancak batma ve kuruma sebebiyle hiç kullanamadım.Göz tipine farklı oluyor mu bilemem ama bu markayı herkese şiddetle tavsiye ederim.
24.06.2019
8 senedir lens kullanıyorum, yaklaşık 5 senedir biofinity kullanıyorum. Bir ay boyunca genelde hiç çıkartmıyorum bazen 2 haftada bir çıkartıyorum. Yıllardır hiç ciddi bir sorun yaşamadım. Sadece bilgisayar karşısında çok kaldığımda (+3 saat) kuruluk oluşabiliyor. Bir iki damla suni gözyaşı damlatıp devam ediyorum. Batma ve bulanık görme yapmıyor. Bir aydan fazla kullanmaya çalışmamak önemli.
22.06.2019
gerçekten harikasınız kargom o kadar hızlı geldi ki şaşırdım❤️ cok tesekkur ediyorum ilgili herkese surekli burdan alısveris yapıyorum
19.06.2019
Arkadaşlar ben yıllardır bu siteden alışveriş yapıyorum. hem hesaplı hemde müşteriye değer verilen bir site gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirsiniz, tavsiye ederim.
14.06.2019
Olumlu yorumların etkisi ile aldığım Biofinity marka lensi 1 haftadır kullanıyorum. Ne yazık ki batma hissi var ve lensler bu sürede 2 kere kaydı. Özellikle lenslerin kayması sıkıntı yarattığı için bir daha bu markayı kullanmayı düşünmüyorum.
29.05.2019
Lens market ailesine her sey icin tesekkür ederimm. iyi ki varsınız. Lensleriniz gönderim hızınız her seyiniz mükemmel. üç ayda bir size koşuyorum... ve bu lensi de siddetle tavsiye ediyorum
20.05.2019
Aylık Biofinity marka Lensi 5 gündür kullanıyorum 1 kere gece çıkardım arada bi çıkarmış olmak adına. Gece yatarken veya günlük kullanımım da batma yanma vs hiç bir sorun yaşamadım. Gözümde varlığı yokluğu belli değil. Biofinity markası bana şu ana kadar uyum sağladı. Lensmarket e ayrıca ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
19.05.2019
Yeni lens kullanmaua başladım hiç bir sıkıntım yok birtek sıkıntım akşamları başlıyor 1.75 miyop gözlerim geceleri uzaktaki kırmızı led tabelalar uzantlı uzantılı görüyorum yakınlaşınca geçiyor onun dışında bir problem yok bilen arkadaş varsa yardımcı olabilir mi
17.05.2019
uzun yıllardır focus lens kullandım. satışı bitince pek çok lens denedim. hepsi gözümde batma hissi yarattı. sonra focusun özelliklerine en yakın lens olarak biofinity i buldum ve bir yıldır kullanıyorum. Yeni lensimi buldum. Batma hissi yapmıyor.
16.05.2019
2 kez kullandığım lens markası, ilk kutusundan oldukça memnundum ve memnun olduğum için 2. kez aldım fakat 2. kez aldığım lensler çok kötü çıktı, kullanmaya başladıktan bir kaç hafta sonra yırtıldı, gözümdeyken kayma problemi yaşadım. Tekrar bu markayı kullanacağımı düşünmüyorum..
16.05.2019
Hızlı kargo için teşekkür ederim. Air Optix Aqua'dan sonra denediğim ikinci lens. doğru lensi bulana kadar(batma olmayan) devam edeceğim. Bakalım hangisi bana uygun.
16.05.2019
Gözünde kuruluk olan insanlar için uygun bir üründür umarım. Lenslerim geldi hem de uygun bir fiyatla. Lenslerimi kullanınca tekrar yorumumu yazarım Biofinity hakkında uzun yıllar night day kullanıcısıyım bir de bu markayı denemek istedim.
07.05.2019
Uzun süredir lens kullanıcısıyım. Bir çok lens denedim. Ama en çok gözüme uyan lens bu oldu. Yeni bir lens markası arayanlara tavsiye ederim. Ayrıca normal optikçilerden çok çok daha ucuza alıyorum bu siteden.
06.05.2019
alttaki yorumu görüyor vemmeydan okuyorum,lensim tam 3 dakikada kargoya verildi. Hızlı kurye ile 1 saat içinde de teslim aldım,ilk lensim olduğu için her sorumu sıkılmadan cevaplayan Dinçer beye çok teşekkür ederim. Lens içinde arada azda olsa batmalar yapıyor, o da sanırım alışma evresinden dolayı. Net görememe &bulanıklık gibi problemlerim yok,gayet güzel bir lens.
19.04.2019
lensmarket sen nasıl bir kralsın. Siparişi 15 dakikada kargoya vermek nedir.Yapmayın böyle ülke olarak buna alışık değiliz.
16.04.2019
şuan herşey güzel gidiyor herhangi bir rahatsızlık vermedi. görüntü kalitesi güzel . 2. kez lens siparişi veriyorum hızlı kargo için teşekkürler
15.04.2019
Acuvue OASYS kullandım, geceleri çıkarmamak için bu üründen aldım. Şahsım açısından diğerine göre gözde hissedilmiyor, bu yanı ile güzel ve rahat. Diğer markaya göre sabahları daha fazla bulanıklık hissi veriyor. Gece uzun süre bilgisayar kullanımda 1-2 kez bulanıklık hissettim.
12.04.2019
Memnun kaldım tavsiye ederim
10.04.2019
İlk kullandığım lens olduğu için daha iyisi var mı bilmiyorum. Gözümde lens var hissi yaratıyor ara sıra. 3 aylık kullanımda sadece 2-3 defa ilk taktığımda batma yapmıştı. Ama çoğunlukla tüm günü sorunsuz geçiriyorum. Görüntü kalitesi çok iyi bulanıklık yapmıyor. Bugün Acuvue OASYS sipariş verdim. Bir süre bu markayı kullanacağım. Lensmarket çalışanlarının uslubu, güzel ve yardımsever ses tonları için teşekkürler.
06.04.2019
İlk olarak night and day aldım.Ama bende aşırı batma ve rahatsızlık yapıyordu.Lensmarket aracılığı ile değiştirerek biofinity aldım.Aradaki 30 lira fiyat farkına rağmen biofinitynin gerçekten çok iyi performans gösterdiğini söliyebilirim.Air Optixle sıkıntı yaşayanlara kesinlikle öneririm.Sanırım piyasadaki en iyi lens bu.
06.04.2019
Lens market çalışanlarına yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.
04.04.2019
gece araç kullanırken karşı yönden gelen araçların ışıkları çok gözümü alıyor bunun dışında on numara farklı önerisi olanlar varmı 2 aydır gözümden çıkarttığım yok hiç bir sıkıntı yaşamadım kuruluk filanda olmuyor
04.04.2019
20 yıldır lens kullanıyorum yorumlara bakıp bu markadan sipariş verdim fakat gözde batma aşırı derecede bulanık görme gibi problemleri yaşadım dostlar
04.04.2019
Siparişimi çok güzel paketleyip sorunsuz ve hızlı bi sekilde bana ulaştırdıkları için Lensmarket'e teşekkür ediyorum.
01.04.2019
Ürün güzeldi memnun kaldım
29.03.2019
Hiç dışarıdan almaya gerek yok Lens Market gayet güvenilir ve hızlı dün saat 15:00 sipariş verdiğim ürünü bu gün 13:00 elime ulaştırdı. Bu lens markasına gelirsek. Daha önce doktor tavsiyesi ile Hydraglade ve aqua kullanmaya başlayan biri olarak şunu söyleyebilirim. Batma ve kuruluk hiç olmuyor, ben geceleri çıkartıyorum. Tek kötü yanı fazla ışıklı ortamlarda (PC, Gece araç sürmek) yansıma yapıyor. Bunu giderseler mükemmel bir ürün. Varsa bu konforda ve yansıma/parlama yapmayan bir lens tavsiyenizi isterim.
19.03.2019
Öncelikle bu siteye siparişimi inanılmaz çabuk getirdikleri için çok teşekkür etmek istiyorum ama bu lens gerçekten kullandığım en kötü lenslerden biriydi. Aşırı derece batma ve kuruluk yapıyor. Günün ortasında çıkarıp atmak istiyorum. Gördüğüm iyi yorumlara ve çoğu kişinin piyasadaki en iyi lens olduğunu söylemesine kanıp almıştım ama Air Optix HydraGlyde kullanırken çok çok daha memnundum. İkisinin ortak noktası nedir bilemeyeceğim ama Bausch+Lomb Biotrue ONEday'de de bununla aynı sorunları yaşamıştım.
14.03.2019
internetten lens almak konusunda tereddüt ediyordum.tarihi geçmiş ürün gelir vs diye almıyordum ancak denemek istedim.dün sipariş ettiğim ürün bugün elime ulaştı gayet optikten aldığım aynı ürün orjinal 2022 tarihli bundan sonra burayı tek geçerim.denemek için bir kutu almıştım bir dahaki sefere toplu alacağım.Solüsyon hediye geldi ayrıca.teşekkürler.
06.03.2019
2 günde elime ulaştı sktleri 2022 çok memnun kaldım bir daha optikciden lens almam herhalde teşekkürler.
03.03.2019
Hassas bir göz yapısına sahip değilim ama biofinity benim gözlerimde aşırı kuruluk hissi yarattı
02.03.2019
1 kutu içerisinde kac adet var ?

Seda Ş

 • 05.03.2019
6
23.02.2019
5 yıldır lens kullanıyorum. Bütün marka ve modelleri denedim benim için en iyi lens bionifity dir. Şöyle 1 ay boyunca gözümden hiç çıkartmadım 30. Günün sonunda bile batma yapmadı. Gözünüzde hiç bir şey yokmuş gibi.
20.02.2019
Merhabalar bir kutu urunde kac adet lens cikiyor?
17.02.2019
10 yıldır lens kullanıyorum ve diğer lenslerde hep göz kuruluğu yaşamışımdır.Bu lensi yeni aldım ve şuan göz kuruluğu yaşamıyorum lens varla yok gibi gözümde çok güzel bir lens elime de 1 gün sonra hemen ulaştı teşekkürler @lensmarket
15.02.2019
bulanıklaşma ve gözde batma, gözden çıkma herşey var. 4 yıldır lens kullanıyorum. Lens markete ayrıca teşekkürlerimi iletiyorum. en uygun şekilde tekrar purevison hd 2 tekrar yıllık lens olarak geçiş sağladım. Teşekkürler.
13.02.2019
Daha önce Purevision 2 ve Bausch Lomb Ultra kullandım. Purevision 2 ye hiç alışamadım Ultra daha iyidi ama 21 günden sonra batmalar ve bulanıklık çok artmaya başladı. Biofinity sipariş verrdim Şu an 2. günümdeyim ama gözümde hissetmiyorum ve şimdilik netliği mükemmel. 1 Ay sonra Memnun kalmazsam yanlış bilgilendirme olmasın diye yazarım .şimdilik 10 üstünden 10.. Mağaza olarak ise güzel paket hızlı kargo ..
11.02.2019
Merhaba yıllarca airoptix kullanan birisiyim. Zaman zaman batma yanma gibi sıkıntılar yaşattı. Doktorum daha sonra şu hdyraglide olanını tavsiye etti o daha da kötü çıktı. En sonunda bu lense şans verdim ve gözlerim gerçekten rahatladı. Bence kesinlikle şans verin memnun kalacaksınız.
19.01.2019
Çok kısa sürede elime ulaştı. Müşteri temsilcileri çok ilgili.
16.01.2019
15 senedır lens kullanıyorum sureklıde airoptix alıyordum acıklamalarından bu kez Biofinity alayım dedım ama hıc memnun kalmadım sureklı gozde batma hıssı bulanıklasma ve sert oldugunu farkettım. aıroptixten sasmam artık. belkı benım gozumde o tepkıyı vermıştır bılemıyorum ama kesınlıkle memnun kalmadım
10.01.2019
6 aydır kullanıyorum. Daha önce günlük lens kullanıp hiç memnun kalmamıştım. Fakat bu ürünle çok rahat ettim ve ikinci kutuyu sipariş ettim. Alışverişimden çok memnun kaldım.
02.01.2019
3yıldır bu siteden alışveriş yapıyorum müşteri memnuniyeti çok güzel teşekkür ederim lensmarket çalışanlarına:)
24.12.2018
Öncelikle Lens Market çalışanlarına ilgilerinden dolayı teşekkür etmek istiyorum. İlk defa bu siteden alışveriş yaptım, başta herkes gibi tereddütlerim vardı fakat siparişim geldikten sonra ve yaklaşımlarından dolayı çok memnun kaldım. Gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz ve alabilirsiniz. 4 ay boyunca Acuvue OASYS 1-Day ürününü kullandım, şikayetim çok yoktu fakat maliyet açısından zorlamaya başlamıştı beni. Bu markayı çok araştırdım ve sipariş verdim. 25 gündür sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. İşim gereği sürekli bilgisayar karşısındayım, herhangi bir batma-yanma-bulanıklık-kuruluk yapmadı çok rahat ettim. Şeffaf yapısı ile gözde hissedilmiyor, rahat takıp çıkarılıyor. Gece geç saatlere kadar gözümde olmasına rağmen rahatsızlık vermedi. Dia oranım 14.2 BC oranım 8.50 fakat doktoruma sordum hiçbir sıkıntı olmadan kullanmaya devam edebilirsin dedi. Tabi herkesin göz yapısı farklı olabiliyor doktora danışmakta fayda var. Lens Market' e ilgilerinden dolayı tekrar teşekkür ederim.
24.12.2018
Ürünü henüz kullanmadım fakat az önce verdiğim sipariş ile ilgili hem hızlıca dönen, sadece aynı gün teslim edemedikleri için çözüm üreten, lensmarket.com ailesine teşekkürümü paylaşmak isterim. İnternetten lens almak ile ilgili tereddütü olan varsa, lensmarket.com'a son derece güvenebilir. Sevgiler,
12.12.2018
3 AYLIK DENEYİM; İlk kullandığım lens oasis ti. uzun süreli kullanımlarda yanma ve batma şikayetim olduğundan, biofinity lensini denemek için 1 kutu sipariş ettim. ilk taktığımda gözümde lens olup olmadığını anlayamadım oldukça ince hissettirdi. ilk 2 gün bulanık görme şikayetim oldu. Daha sonrasında alıştığımdan galiba zorluk çekmedim. Lensi hiç çıkarmadan 5-6 gün gözümde kalabildiğini rahatsızlık vermediğini gördüm. Umarım faydası olur. berrak görüşler...
12.12.2018
Gül Hanım; bana yazılan reçetede de 14.2 yazıyor. Air Optix Day & Night (13.8) kullandım rahatsızlık hissetmedim ama bunda rahat etmedi gözüm. Sebebi neydi bilemiyorum. Yanlış yönlendirmek istemem. Lens deneyimleri kişiden kişiye değişir.
04.12.2018
Gözümün dia değeri 14.2 ancak bu lenste 14.0 var sadece.Bunu kullansam çok rahatsızlık hisseder miyim?
02.12.2018
aylık kullanımda çok rahat batma ve çapak kesinlikle yapmıyor, 1 ay dolduktan sonra 2-3 gün değiştirmeyi unutsanız bile rahatsız etmiyor. gün içinde oldukça rahat bu markayı kesinlikle tavsiye ederim. daha önce acuvue ve purevision kullandım sabah kalkınca inanılmaz çapak yaptı gün içindede sürekli batma yapıyordu.
30.11.2018
Oldukça başarılı bir lens. Yaklaşık 8-9 yıldır Oasis kullanan toplamda 10 yıldır lens birisiyim ve Biofinity'ye tereddüt ederek geçtim. 2 gün oldu kullanmaya başlayalı hiç yanma ve batma yok, takıp çıkarırken zorlanma yok. Gün sonuna doğru da yanma, batma ve kuruma olmuyor. Kısacası hiç beklemediğim kadar memnun kaldım. Toplu alacaktım ancak çağrı merkezindeki arkadaşlar 1 kutu alıp denememi önerdi. Düşünen varsa rahatlıkla alıp kullanabilir. Kargo zaten çok hızlıydı Ankara'ya ertesi gün geldi.

Feride A

 • 19.01.2019
merhaba, ben de yaklaşık 4 senedir oasys kullanıyorum. aslında gayet de memnunum. fakat oasys'in 15 günlük olması başka aylık bir lens denesem mi diye düşündürtüyor. yorumunuzdan sonraki süreçte biofinity deneyiminiz nasıl oldu?