PureVision 2 HD yorumları

PureVision 2 HD
Mükemmel
%56 (388)
Çok İyi
%10 (71)
İyi
%11 (76)
Fena Değil
%6 (39)
Çok Kötü
%14 (96)
Puan verin:
Kalan karakter:

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız. Teşekkürler, Lensmarket.com.
Bu ürüne toplam 9 yorum yapıldı. Puan:3.8/5
05.06.2024
Sizlerden allah razı olsun deprem zamanı bana ihtiyacım olan lens ve göz damlasını gönderdiniz gözlüğüm o zamanlar kırıktı. Sizlerin lensleriniz de sizde çok kalitelisiniz. Yani lüks olarak görenler oldu tabi ama görmek ne zaman lüks tercihler arasına girdi bilmiyorum. Söyle ki o günleri keşke görmeseydik yaşamasaydık varolun sağolun heryerde sizden bahsettim iyiki varsınzz....Zor günülerimizde destek oldunuz.
03.06.2024
Sol lens sürekli kayma yaptı bir ay olmadan tüm lensleri tükettim. Ayrıca aksam saatlerinde batma yapmaya başlıyor diger lenslere göre kalın bir yapısı var.
24.05.2024
seveni olsada benim maalesef göz doktoruna gitmek zorunda kaldığım lens oldu kendisi.7yıllık lens kullancıısıyım ilk defa bir lensle böyle bir sorun yaşadım.1 ay süresi dolmadan 2.haftasındayken çöp oluyor lens.inanılmaz batma hissi yaptı,gözümde sorun var zannedip doktor gittim sorun lensteymiş.
28.04.2024
10 yıldır bu lensi kullanıyorum, görüş genişliği bir kere mükemmel gece görüşü güzel, evet batma kuruma oluyor ama her gün lensi çıkarırsanız solüsyona koyarsanız bir sorun yaşamazsınız diğer türlü çok kuruma yapar buna dikkat etmek gerekiyor. 1 yıl Acuvue Oasys maceram oldu doktor onu önermişti ama çok daha fazla batma puslu görme sorunları ve görüş bence bu kadar net değil acuvuede.
14.04.2024
10 yıldır aqua oasy kullanıyorum, 8.4 çap a gözüm alışmış olacakki, reçete de 8.6 önerildi diye bu markayıda çevremden daha rahat edersiniz şeklinde önerenler olduğu sipariş verdim. fakat deneyimledim ki hem su geçirgenliği daha az gözlerim sık sık kurudu ve daha bariz bir fark alacaklar dikkatle okusun her zamanki miyop derecemden kullanmama rağmen uzağı yeterince net göremedik. 0.25 -0.50 aradınsa küçük geldi numarası. alacakların dikkatine. Acuvue Oasys ve 8.4 çap iyi ki var
18.03.2024
Kargo çok hızlıydı. Aynı gün gönderildi. Bunların dışında bu tarz işini kaliteli yapan firmalar bilinsin istiyorum. Ben yanlış lens seçimi yapmışım çalışanlar kargo öncesi arayıp “önceki siparişlerinizde bu numaralar yok bi yanlışlık olabilir mi” diye uyardılar. O kadar titizlikle ve müşteriye değer veren bi tavırları var ki günümü güzelleştirdiler. Özlediğimiz hareketler bunlar. Çok teşekkür ediyorum her bir çalışanına. Herkesin emeğine sağlık.
10.03.2024
farklı bi marka alıyım dedim büyük bi hata yaptım bugun 3. günüm lensi takalı sanki hiç gözümde yok gibi bulanık görüyorım tavsiye etmiyorum pişman oldum param çöp oldu diğer marka lensim olsaydı 40 gün kullanıyordum ve hiç bulanık görmüyodum.
28.02.2024
Gözde aşırı batma yaptı
17.01.2024
Lens hakkında çok bir şey demek istemiyorum. Herkeste aynı rahatlığı sağlamıyor ama ben çok memnunum. 10 yıkı aşkındır lens kullanıyorum bu markayla başladım halen de devam ediyorum. İlk lensimi de optikçimin önerisiyle buradan almıştım. Çok acil olmadığı sürece hep lensmarketi kullanıyorum ve çevremdeki herkese tavsiye ediyorum.
YORUM YAPBu ürüne toplam 9 yorum yapıldı Puan: 3.8/5
Kalan karakter:

ScrollBizi Arayın