Soflens for Astigmatism Kombi Set 4 Kutu yorumları

Soflens for Astigmatism Kombi Set 4 Kutu
Mükemmel
%56 (114)
Çok İyi
%12 (24)
İyi
%9 (18)
Fena Değil
%5 (11)
Çok Kötü
%13 (26)
Puan verin:
Kalan karakter:

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız. Teşekkürler, Lensmarket.com.
Bu ürüne toplam 3 yorum yapıldı. Puan:3.9/5
03.07.2024
Acuvue lens kullanıyordum bir değişiklik olsun dedim doktorumda bunu yazmıştı aldım. Yorumlarda iyi şeyler yazmıyordu ama bir şansımı deneyeyim doktor önermiş dedim. Almayın kesinlikle acuvue lens bin kat daha iyi bundan aylık almıştım iki aylığı iki günde yırtıldı hadi ilkinde tırnaklarım uzundu kestim sonra yeniden oldu ve çok hassas davranmama rağmen acuvue lenste böyle bir durumla asla karşılaşmadım. Gözde batma acayip yapıyor rahatsız hissediyorum takınca, bir daha almayacağım kesin.Yorum başta kalsın diye bu kadar yıldız verdim…
03.04.2024
Urunu zaten yillardir kullaniyorum, lens market de cok hizli. tesekkurler
26.02.2024
Çok teşekkürler, bu lensi yıllardır kullanıyorum. Astigmatım yüksek olduğu için bana en uygun olan lens ve bulması ne yazık ki çok zor. Lens market siparişimin stokta olan kısmını hızlıca gönderdi ve kalanını yurtdışı siparişi yaptı. Verilen tahmini süre içinde elime ulaştı. Özellikle müşteri hizmetlerinin ulaşılabilirliği ve ilgisinden çok memnun kaldım. Benim için olumlu bir alışveriş deneyimiydi tavsiye ederim. Ürünle ilgili olarak çapı bazı kullananlar için biraz büyük gelebilir, aynı zamanda kolay yırtılabiliyor ama bence gün boyu epey konforlu bir lens. Yüksek astigmatınız ve miyopunuz varsa tavsiye ederim.
YORUM YAPBu ürüne toplam 3 yorum yapıldı Puan: 3.9/5
Kalan karakter:

Scroll
Bizi Arayın