Dailies Total 1 yorumları

Dailies Total 1
Mükemmel
%64 (87)
Çok İyi
%19 (26)
İyi
%7 (10)
Fena Değil
%4 (6)
Çok Kötü
%1 (2)
Puan verin:
Kalan karakter:

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız. Teşekkürler, Lensmarket.com.
Bu ürüne toplam 4 yorum yapıldı. Puan:4.3/5
25.05.2024
Benim gözümle uyuşmadı maalesef. Ama lens market ile iletişime geçtiğimde iade alıp yerine istediğim ürünleri gönderdiler. İlgileri ve teslimat hızları inanılmaz. Teşekkürler lens market.
17.05.2024
Lensmarketten 2020 den beri sipariş veriyorum ve memnunum özellikle hızına hayranım. Lense gelecek olursak gözleri alerjik, çok kuru, hassas ve 8 yıldır lens kullanıp gözünü yormuş biri olarak maalesef parasını düşünmeden almak zorunda olduğum lens. Önceden de kullanmıştım ama pahalılaşınca bıraktım ancak buna benzer bu kalitede bulamayınca tekrar almak zorunda kaldım gerçekten gözleriniz çok hassassa bu paraya değer
26.04.2024
10 yildir bu siteyi kullaniyorum. Daha ucuz fiyat veren siteler de var ama bu sitenin servis kalitesi, musteriyi odagina koyan hizmet anlayisi bankalardan dahi iyidir. Telefonla aradiginizda size adinizi vermeden adinizla hitap edilir, tum yaptiginiz islemler aninda goruntulenir, ustelik Musteri danismani degisse bile derdinizi 2 kere anlatmazsiniz. Cunku notlar alinmistir. Islem takibini onlar yapar vê sizi ararlar.Siz aramazsiniz. Kargo ultra hizlidir. Lens iyi bir Lens ama trueye gibi numara yok. Ic mi dis mi bazen sasirabilirsiniz.
27.03.2024
Lens oldukça yumuşak yok gibi bir hissi var.Birkaç hafta kullanıp kuruluk ve batma için yorum yapıcam.Bu arada siparişlerim 2 günde teslim edildi; lens kutusu rica etmiştim kırmamışlar ;Lensmarket kalitesi :)
YORUM YAPBu ürüne toplam 4 yorum yapıldı Puan: 4.3/5
Kalan karakter:

Scroll
Bizi Arayın