FreshLook® ONE-DAY

Mükemmel
%58 (7)
Çok İyi
%0 (0)
İyi
%25 (3)
Fena Değil
%0 (0)
Çok Kötü
%17 (2)
Puan verin:
Kalan karakter:

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız. Teşekkürler, Lensmarket.com.
Bu ürüne toplam 12 yorum yapıldı. Puan:3.8/5
İçinde kaç çift lens var ?
2012 yılından beri lenslerimi buradan alıyorum.Olabilecek bir gecikmeyi mutlaka heber veriyorlar.Şu ana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım.Kesinlikle tavsiye ediyorum.
Çok rahat kullanışlı bir lens. Ama çok transparan. Çapı genişletip gözü güzelleştirse de renk değiştirmek için iyi değil. Gri aldım önce elaydım taktım hala elayım.
Nereye yorum yapacağımı bulamadım :) umarım doğru yerdir... Son siparişim ile ilgili kargo sürecinde o kadar yardımsever bir iletişim ve servis ile karşılaştım ki; kuryeye hakkınızda güzel bir yorum yazacağımı söyledim. Biraz zaman geçti ama sözümü tutmak istedim. Sipariş ve kargo sürecinde son derece profesyonel ama aynı zamanda da samimi, kibar ve yardımsever bir servis verdiğiniz için teşekkür ederim. Bu şekilde devam etmenizi dilerim. İyi çalışmalar...
merhaba kutuda kaç adet lens olduğunu öğrenebilirmiyiz?
Kesinlikle tavsiye ederim.
Uzun suredir freshlook aylik lensleri kullandm memnundum.Yalniz gunluk lenslerde goze yapisma sorunu yasadm.Gunluk lensler lens kullananlar icin bir kurtarici lenslermzi dezenfekte edebilme ve zaman sorunu yasadgmiz zamanlarda .Diger aylik lenslerde problem yok gunluk lensler yapisip takmamiza pisman ediyor bizi
Gözlerim koyu kahverengi,one day numarasız hareli yeşil aldım dia 14.5 yazmıstım gelen üründe 13.8 yazıyor ve bulanık görüyorum neden acaba,iki gözümde de denedim göremeyecek derecede bulanık görüyorum.
Merhaba, Fresh look daily içerisinde kaç çift lens var acıba birde kktc ye gönderiyormusunuz.
numarasız gözler için sph değerini kaç yazmalıyız acaba
Gerçekten en doğal renkler Freshlook ta. İş yerinizde,kongrelerde, tatilde, fiziksel aktivitelerde, misafirlikte veya ilk defa gideceğiniz yerlerde solüsyon gerektirmemesi ve vakit kazandırması bakımından yedek olarak tercih etmenizi sağlayacak.Taşıması en kolay yedek lens günlük lens bana göre.iş yerimde , makyaj çantamda mutlaka bulunduruyorum.Uzun süreli lensimde sorun olması ya da gözümü ovalayarak lensimi enfekte ettiğimi düşündüğümde lensimi hemen değiştirebiliyorum.önceki lensimi dezenfeksiyona koyabilmem için zaman ve imkan kolaylığı sağlıyor.Lens kullanımında en önemli konu hijyen olduğuna göre ,her zaman renkli lens yedeği olarak tercihim freshlook olacak.günlük lens olmazsa olmazım :)
Renkli lensde freshLook kullanıyorum.Günlük renkli lensini ilk kez aldım.Henüz kullanmadım.Çok doğal renkleri var.Ben seviyorum.Sadece 3 aylık lensini kullanırken kendi hatamdan dolayı gözüm ödem kaptı ve kör oluyordum.Şimdi geçti.Seviyorum bu markayı.Doğal göz rengi elde etmek isteyenler mutlaka alsınlar.
YORUM YAPBu ürüne toplam 12 yorum yapıldı Puan: 3.8/5
Kalan karakter:

ScrollBizi Arayın
lensmarket.com kullanıcıları hakkımızda ne dedi?

Satışını yaptığımız ürünlerle ilgili yorumları bulabilirsiniz