Proclear Toric XR Yüksek numara

Proclear Toric XR Yüksek numara

Gün boyu sıradışı konfor Sıradışı görme kalitesi PC Teknolojisi Kolay aylık değişim düzeni
Cooper Vision
Fiyat 138,80 TL
KDV Dahil Fiyat149,90 TL

Özellikleri:

Gün boyu sıradışı konfor
Sıradışı görme kalitesi
PC Teknolojisi
Kolay aylık değişim düzeni
Ürün tanımı
Gün boyu rahatlık için PC Teknolojisi’ne sahip, aylık, yumuşak torik lens.

PC Teknolojisi kullanılarak üretilmiştir.

– Gün boyu korunan kullanıcı rahatlığı.
– İlk uygulamada yüksek başarı oranı.
– Minimal protein ve lipit birikmesi.
– Daha fazla hastanın ihtiyacını karşılamak amacıyla kapsamlı parametre aralığı.

Eğer astigmatlıysanız, Proclear toric kontakt lensleri, tüm gün rahatlığın sıradışı keyfini sürmenizi sağlar.
Herşey ,Proclear ailesindeki her lenste bulunan PC Technology™ sayesinde. PC’nin açılımı olan phosphorylcholine, insan vücuduyla biyouyumlu hidrofilik moleküller içeriyor.
PC Teknolojisi sayesinde, Proclear toric lensleri suyu daha uzun süre tutar ve yüzeyinde daha az buharlaşma olur.

PC Teknolojisi suyu lens yüzeyine çeker ve bağlar ve lenslerin temiz kalıp düzgün çalışması için bir kalkan oluşturur. Bunların hepsi, Proclear toric lenslerinin gün boyunca yumuşak ve rahat hissedilmesi için, nemli kaldığı anlamına gelir. Lens kullanımı sırasında oluşan kuruluk nedeniyle hafif rahatsızlık ve semptom yaşan kontakt lens kullanıcılarına, iyileştirilmiş rahatlık sağlayabilir.

BU ÜRÜNDE 2 KUTU VE ÜZERİ ALIMLARDA HEDİYE SOLÜSYON FIRSATI VAR!


Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
Lens Tipi : Saydam yumuşak kontakt lens
Kullanım Şekli : Günlük kullanım
Ambalaj İçeriği : 6’lı Blister Ambalaj
Su İçeriği : %59
Temel Eğri (BC) mm. : 8.8 mm 8.4 mm
Çap (Dia) mm. : 14.4 mm
Lens Materyali : omafilcon A
Oksijen Geçirgenliği (Dk) : (ISO 9913-1 – 1998) 27
Oksijen Aktarılabilirliği (Dk/t) : (@-3.00DS) 25
Görünürlük Rengi (tint) : Açık Mavi
Proclear Toric XR Yüksek numara

Proclear Toric XR Yüksek numara Yorumları

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız.Teşekkürler,Lensmarket.com


Bu ürüne toplam 10 yorum yapıldı. Puan:3.8/5
Bu ürüne toplam 10 yorum yapıldı. Puan:3.8/5
Lens çok kalın, fakat çok daha iyi bir alternatifi yok,3 yıldır kullanıyorum, bilgisayar başında çalışmama rağmen 5-6 saat idare ediyor fakat daha sonra hafif batmalar ve kurumalar başlıyor. Yüksek numaralar için daha iyisi yok.
👍(0)👎 (0)
Bunu yurtdışındanmi getirtiyoruz sipariş üzerine
👍(0)👎 (0)
Gerçekten övgüyü hak eden bir lens. Görüşüm net . Kayma batma yok. Kısa sürede lensimi bana ulaştıran Lens market'e sonsuz teşekkürler. Harikasınız...
👍(0)👎 (0)
Öncelikle lens market çalışanlarına teşekkür etmek istiyorum. Çok ilgili çalışanları ve kaliteli bir hizmet anlayışları var. Lense gelince 3 yıldır soflens bauschlomb kullanıyordum. Lens numaralarım büyüdüğü için sol gözüm için bu lensi sipariş verdim. Tedarik süresi çok uzun ama beklediğime değmedi. Astigmat numarası 1 numara daha büyük lens gelmesine rağmen çok daha bulanık gösteriyor ve batma yapıyor. Ayrıca lens çok kalın yapıya sahip.
👍(3)👎 (0)
Ürünümün iaedesini alıp yerine yenisi yollandı bu seferki tam istediğim gibi, İlgi alaka ve mükemmel hizmet için teşekürler lens market ekibi :)
👍(0)👎 (0)
Ben göz doktorumla beraber sipariş vermiştim sağ gözüm için olan lens iyi oldu ama sol gözüm için olan lens normalden daha bulanık gösteriyor anlıyacagınız bir kutu lense boşa para verdim.
👍(0)👎 (0)
Benim bc değerim 8.60 bu lenste 8.40 ve 8.80 var sadece bı sıkıntı yaratır mı benim için 8 senedir soflens bauschlomb kullanıorum ve memnun değilim lensin üstünde sürekli artıklar oluşuo çizik şeklinde bu lensi düşünüorum ama bu lensle acuve oasy arasında kaldım yardımcı olabilecek biri ?
👍(13)👎 (0)
Kalın ve Hassas kullanılması gereken bir ürün. Lens Market i tebrik etmek istiyorum. Çok ilgili çalışanları var. 3 kere telefonla irtibata geçtim 3 kişide birbirinden ilgililerdi. 8 hafta bekleme süresinde 5. haftada kargolamaları da cabası. Bundan sonra tüm Lens alışverişimi gönül rahatlığıyla bu siteden yapacağım.
👍(4)👎 (0)
Otuz yıldır lens kullanıyorum, sanırım kullanmadığım tür ve marka kalmadı. Son yıllarda ise lense toleransı azalan gözlerim için bu lens büyük şans oldu. Batmıyor, kaymıyor, görüntü net ve stabil. Hemen hepsini denediğim benzerleri arasında en iyisi diyebilirim. Bu kadar yüksek derecede astigmatı olan bir lensi aylık bulabilmek ise mucize gibi. Tedarik sürecinin uzun olması dışında harika.
👍(1)👎 (0)
ben çok sevdim herkese öneririm ar ka daşlar
👍(2)👎 (0)
Merhaba İsmail bey... Benimde göz numaralarım yüksek ve bir tek bu ürünü bulabildim. Ürünün oksijen geçiriliği az yazılmış ama gözdeki etkisi nedir ? Kaç saate kadar gözde rahat ediliyor ? Kuruluk yapıyormu ? Batma yapıyormu ? Lens gözde hissediliyormu ? Cevaplarsanız çok memnun olurum...
👍 (4)👎 (0)
Cevap Yaz
  • Ad soyad
  • Yorum
  • Kalan karakter: