Acuvue Oasys Multifocal yorumları

Acuvue Oasys Multifocal
Mükemmel
%89 (32)
Çok İyi
%3 (1)
İyi
%0 (0)
Fena Değil
%3 (1)
Çok Kötü
%3 (1)
Puan verin:
Kalan karakter:

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız. Teşekkürler, Lensmarket.com.
Bu ürüne toplam 3 yorum yapıldı. Puan:4.7/5
02.06.2024
Lensmarkete çok teşekkür ederim. Paketleme, kargo ve iletişim bakımından son derece memnun kaldım.Herkese tavsiye ederim.Lenslerimden zaten çok memnundum yenisini aldım.
19.04.2024
Bu lenslerden memnunum ama asıl memnuniyetim Lens Market’in müşteri odaklı çalışma tarzı. Yıllardır buradan verdiğim her sipariş sorunsuz oldu. Son siparişimde lens numarasını -3.00 yerine +3.00 olarak işaretlemişim ve önceden aldığım için bunu ancak bir ay sonra gözüme takınca fark ettim. Telefon açıp hatanın bende olduğunu, aradan uzun zaman geçse de en azından ikinci paketi geri göndermek istediğimi söyleyince hiç bir problem çıkarmadan açtığım ilk paket de dahil geri alıp yeni lenslerimi gönderdiler ve tüm bunlar 3 gün içinde oldu. Çok teşekkür ediyorum tüm ekibe.
22.12.2023
Bu yorumumu lensmarket com için yazıyorum. Multifocal lens için kısaca özetlemek gerekirse gerçekten sıkıntısız bir lenstir. Lensler gözüme çok uyumlu. Lensmarket çalışanları gerçekten çok iyiler. İlgi ve alâka süper. Her konuda destek oluyorlar ve geri dönüşleri çok hızlı. Müşterilerini unutmuyorlar. Çok teşekkür ediyorum. Bol kazançlı günler dilerim.
YORUM YAPBu ürüne toplam 3 yorum yapıldı Puan: 4.7/5
Kalan karakter:

Scroll
Bizi Arayın