Acuvue Oasys Multifocal yorumları

Acuvue Oasys Multifocal
Mükemmel
%88 (30)
Çok İyi
%3 (1)
İyi
%0 (0)
Fena Değil
%3 (1)
Çok Kötü
%3 (1)
Puan verin:
Kalan karakter:

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız. Teşekkürler, Lensmarket.com.
Bu ürüne toplam 4 yorum yapıldı. Puan:4.6/5
22.12.2023
Bu yorumumu lensmarket com için yazıyorum. Multifocal lens için kısaca özetlemek gerekirse gerçekten sıkıntısız bir lenstir. Lensler gözüme çok uyumlu. Lensmarket çalışanları gerçekten çok iyiler. İlgi ve alâka süper. Her konuda destek oluyorlar ve geri dönüşleri çok hızlı. Müşterilerini unutmuyorlar. Çok teşekkür ediyorum. Bol kazançlı günler dilerim.
12.12.2023
Hemen ertesi gün geldi. Hiç sorun yaşamadım. Lensleri de daha önce kullanmıştım. Çok memnunum.
28.11.2023
Tedirgin olarak verdigim ilk siparisim sorunsuz bir sekilde elime ulasti.(herkes gibi tabiyki yorumlari okudum.konu sağlik ve bence en önemlisi göz olunca bir tık korkuyorsunuz) Hic tereddüt etmeyin derim.c.tesi mesai bitimi gectigim siparisim sali gunu elimdeydi.telefonla her aradigimda çözüm odaklı müsteri temsilcisi var o da okey.gelelim lense herhangi bir batma yanma kasinti vs sikayetim olmadi.kiii yapmamam gerek biliyorum uyumuslugum dahi var. uzak orta yakin görüş cok iyi.yakinda uzun sure bi seye odaklanirsam sadece birkac kez gözümü kırpma geregi duyuyorum.sonuc optiklerden cok cok ucuza guvenerek alabirsiniz.
28.11.2023
Siteden de lensten de memnun kaldım. Gözlerim hassas olduğu için sadece denemek istedim ama gayet memnun kaldım teşekkür ederim.
YORUM YAPBu ürüne toplam 4 yorum yapıldı Puan: 4.6/5
Kalan karakter:

Scroll
Bizi Arayın