Rainbow Clears SL 55 yorumları

Rainbow Clears SL 55
Mükemmel
%20 (1)
Çok İyi
%40 (2)
İyi
%20 (1)
Fena Değil
%0 (0)
Çok Kötü
%20 (1)
Puan verin:
Kalan karakter:

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız. Teşekkürler, Lensmarket.com.
Bu ürüne toplam 5 yorum yapıldı. Puan:3.4/5
13.05.2019
lensler hiç kullanışlı değil. 4 saatin sonunda batmaya başlıyor ve konforunuzu aşırı düşürüyor. aldığıma çok pişmanım.
07.12.2017
ben ürünü çok beğendim. keşke günlük ve aylık lensler de yapsalar. yerli malı olması da ayrıca gurur verici:)
01.04.2015
Lensleri sipariş ettiğimde sol gözüm için olanı hatalı gönderildi. Lensi incelenmesi için geri gönderdim ve yenisi bu hafta elime ulaştı. Öncelikle Lensmarket' e bu sorunu çözmelerindeki hassasiyetlerinden ötürü teşekkür ederim. Lenslere gelecek olursam, fiyat/performans oranı olarak gayet güzel. Ancak birkaç saat sonra lensi gözünüzde hissetmeye başlıyorsunuz. Bu yüzden gözünüzde uzun süre kullanımda ideal olduğunu düşünmüyorum. Ama her ay boyunca lens değiştirmek istemeyen kullanıcılar için iyi bir seçenek.
16.07.2014
gayet güzel uygun
03.07.2013
1 yıldır kullanıyorum gece gözde bırakmadığın sürece skıntı yaratmıyor bir gece unutup uyumuştum sabah gzlerim kıpkırmızıydı.her ay lens değiştirmekle uğraşmak istemeyenler için iyi bir seçenek olabilir.
YORUM YAPBu ürüne toplam 5 yorum yapıldı Puan: 3.4/5
Kalan karakter:

ScrollBizi Arayın