Air Optix Plus HydraGlyde® for Astigmatism yorumları

Air Optix Plus HydraGlyde® for Astigmatism
Mükemmel
%71 (77)
Çok İyi
%6 (6)
İyi
%5 (5)
Fena Değil
%5 (5)
Çok Kötü
%6 (7)
Puan verin:
Kalan karakter:

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız. Teşekkürler, Lensmarket.com.
Bu ürüne toplam 7 yorum yapıldı. Puan:4.1/5
20.09.2023
6 ay önce göz kuruluğu şikayeti sebebiyle doktorum bu lensi reçeteledi. Başlangıçta diğer kullandığım lense göre kalın gelse de birkaç gün içinde alıştım ve çok memnunum.Odak sorunu yaşamıyorsunuz,gözlerinizde batma olmuyor. En önemlisi gözde kuruluk hissi yaşatmıyor.İlk defa sitenizden alışveriş yaptım burdan bana yardımcı olan Nilay hanıma teşekkür ediyorum. Lensi sipariş ettikten sonra ertesi gün elime ulaştı. Hızlı teslimat ve doğru ürün tesliminden dolayı siparişlerimi lensmarket aracılığı ile yapmaya devam edeceğim.
18.09.2023
Kargo teslimat hızınız superrr, hediye içinde teşekürler, iyiki almışım burdan, optik piyasasina gore uygun fiyat..
12.09.2023
Su oranı %33 olan, tüm gün kendini hissettiren, kullandığım en rahatsız lens.
11.09.2023
Yanlış ürün sipariş etmiştim, hemen başka lenslerle değiştirdiler madur olmadığım için çok memnunum
09.09.2023
Kontak lens alisverisi için en güvenilir adres. fiyat performansi, sorulara hizli geri donus ve gonderimin güvenilirliği süper.
04.09.2023
gerçekten mükemmel ilgileniyorlar sınavım vardı çok acil istemiştim hemen yolladılar çok teşekkür ediyorum çevremdeki herkese de tavsiye edeceğim
02.09.2023
İlk defa LensMarket ten alışveriş yaptım ve 1 saat içinde siparişi onaylayıp kargoya teslim ettiler, hızları için ayrıca teşekkür ederim. Lens konusunda da hiçbir sıkıntı yaşamadım, konforunu netliğini beğendiğim bir marka.
YORUM YAPBu ürüne toplam 7 yorum yapıldı Puan: 4.1/5
Kalan karakter:

Scroll